Prędkość i alkohol były przyczyną wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 591 tuż przed Mrągowem. Kierowca Opla w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował.

Wczoraj w godzinach wieczornych oficer dyżurny mrągowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Mrągowo – Szestno. Na miejscu policjanci zastali w rowie zniszczony samochód, a obok 38 – letniego mieszkańca gminy Mrągowo. W rozmowie z policjantami mężczyzna powiedział, że to on kierował autem. Jak relacjonował jechał z Mrągowa w kierunku Kętrzyna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, gdzie otarł się o drzewo, a następnie dachował w przydrożnym rowie.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Jak się okazało był pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie 38 – latka 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony na obserwację do mrągowskiego szpitala. Oprócz tego, że stracił prawo jazdy odpowie przed sądem.

Wypadek na trasie Mrągowo-Szestno

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Teo (IP: 94.254.*.48) 2017-08-19 22:15
Widać , że autko też z salonu ... wszystkie poduszki wystrzeliły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurny (IP: 83.31.*.217) 2017-08-18 21:27
Sprzedam opla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# walker (IP: 212.184.*.170) 2017-08-18 17:39
no to ladnie sie bawia na tej drodze , ile ma jeszcze zginac tych cweli , zanim sie cos zmieni na tej trasie mragowo-ketrzyn ...???i jakies ograniczenia wprowadza nasze sluzby..??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ales (IP: 83.18.*.138) 2017-09-12 15:53
Ograniczenia to może nie, ale za pobocza się już wzięli. Będzie bezpieczniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tttt (IP: 89.229.*.115) 2017-08-20 06:34
A co ma teraz do tego ograniczenie i znaki , jak on jechał pijany jak bela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# asfalt (IP: 89.229.*.142) 2017-08-18 14:30
Zobaczcie ludzie że oni w ogóle się nie boją!!!!!! Jak tak można jechać mając prawie 3 promile alkoholu, Wyroki i kary są zdecydowanie za niskie, karać z pełną odpowiedzialnoś cią jak za usiłowanie zabójstwa!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxl (IP: 83.9.*.132) 2017-08-18 16:03
A czego ma się bać? I tak nie on za to zapłaci, tylko rodzina, podatnicy... On ma - jak to się mówi - na wszystko wywalone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał (IP: 178.37.*.52) 2017-08-18 11:33
"Jak relacjonował jechał z Mrągowa w kierunku Olsztyna" a wypadek miał miejsce na trasie do Mrągowo - Kętrzyn. Był aż tak pijany że kierunki mu się pomyliły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gal Anonim (IP: 83.9.*.132) 2017-08-18 15:59
Jemu się wszystko już dawno pomyliło. Akurat kierowcę znam i dziwię się że dopiero teraz zdarzyła mu się taka wpadka. Ach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
20°C
zachmurzenie umiarkowane
1031 hPa
Noc
temp. 9°C
zachmurzenie umiarkowane
1034 hPa
Jutro
temp. 18°C
zachmurzenie umiarkowane
1034 hPa

Sonda

Jakie macie plany na wakacyjny urlop?

Wybieram się na zagraniczne wczasy - 16.8%
Spędzę urlop na Mazurach - 27.7%
Spędzę urlop w innym regionie Polski - 18.5%
Nie planuję wakacyjnego urlopu - 35.3%

Głosów ogółem: 119
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: lipiec 13, 2017
X Zamknij