Prędkość i alkohol były przyczyną wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 591 tuż przed Mrągowem. Kierowca Opla w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował.

Wczoraj w godzinach wieczornych oficer dyżurny mrągowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Mrągowo – Szestno. Na miejscu policjanci zastali w rowie zniszczony samochód, a obok 38 – letniego mieszkańca gminy Mrągowo. W rozmowie z policjantami mężczyzna powiedział, że to on kierował autem. Jak relacjonował jechał z Mrągowa w kierunku Kętrzyna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, gdzie otarł się o drzewo, a następnie dachował w przydrożnym rowie.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Jak się okazało był pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie 38 – latka 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony na obserwację do mrągowskiego szpitala. Oprócz tego, że stracił prawo jazdy odpowie przed sądem.

Wypadek na trasie Mrągowo-Szestno


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Teo (IP: 94.254.*.48) 2017-08-19 22:15
Widać , że autko też z salonu ... wszystkie poduszki wystrzeliły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurny (IP: 83.31.*.217) 2017-08-18 21:27
Sprzedam opla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# walker (IP: 212.184.*.170) 2017-08-18 17:39
no to ladnie sie bawia na tej drodze , ile ma jeszcze zginac tych cweli , zanim sie cos zmieni na tej trasie mragowo-ketrzyn ...???i jakies ograniczenia wprowadza nasze sluzby..??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ales (IP: 83.18.*.138) 2017-09-12 15:53
Ograniczenia to może nie, ale za pobocza się już wzięli. Będzie bezpieczniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tttt (IP: 89.229.*.115) 2017-08-20 06:34
A co ma teraz do tego ograniczenie i znaki , jak on jechał pijany jak bela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# asfalt (IP: 89.229.*.142) 2017-08-18 14:30
Zobaczcie ludzie że oni w ogóle się nie boją!!!!!! Jak tak można jechać mając prawie 3 promile alkoholu, Wyroki i kary są zdecydowanie za niskie, karać z pełną odpowiedzialnoś cią jak za usiłowanie zabójstwa!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxl (IP: 83.9.*.132) 2017-08-18 16:03
A czego ma się bać? I tak nie on za to zapłaci, tylko rodzina, podatnicy... On ma - jak to się mówi - na wszystko wywalone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał (IP: 178.37.*.52) 2017-08-18 11:33
"Jak relacjonował jechał z Mrągowa w kierunku Olsztyna" a wypadek miał miejsce na trasie do Mrągowo - Kętrzyn. Był aż tak pijany że kierunki mu się pomyliły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gal Anonim (IP: 83.9.*.132) 2017-08-18 15:59
Jemu się wszystko już dawno pomyliło. Akurat kierowcę znam i dziwię się że dopiero teraz zdarzyła mu się taka wpadka. Ach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec