Nieubłaganie zbliża się koniec wakacji. W ostatni piątek sierpnia zapraszamy wszystkich chętnych na molo przy skwerze Jana Pawła II. Tam na mieszkańców czekać będą warsztaty, pokazy sportowe, turniej ulicznej piłki nożnej oraz zabawy i konkursy.

Street Event, który w związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi nie mógł odbyć się w czerwcu, został przeniesiony na koniec sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg sportowych inicjatyw połączony z piknikiem Ekonomi Społecznej, na którym nie zabraknie punktu pomiaru ciśnienia i cukru, Spółdzielni Społecznej Progresja, a także warsztatów z decupagu i kącika zabaw dla dzieci. Zapraszamy wszystkich od godziny 14:00.

W programie ponadto:

  • godz. 15:00 - Crossfit,
  • godz. 16:00 - Jumping Frog Mrągowo,
  • godz. 17:00 - Zumba
  • godz. 18:00 - Hardstyle Kettlebell

Na zakończenie tego dnia o godzinie 20:00 wystąpi duet akustyczny - Łukasz Szemraj i Artur Kepma. Obaj muzycy na co dzień występują sesyjnie z gwiazdami polskiej estrady, między innymi z Jackiem Stachurskym, Michałem Szpakiem, czy Sylwią Grzeszczak. Jako Duet Akustyczny wykonują znane, światowe przeboje, we własnych, niepowtarzalnych aranżacjach. Ich występ poprzedzi koncert mrągowianki Hani Szałachowskiej. Imprezę poprowadzą Maggy Moroz i Donata Durka, a nad oprawą muzyczną będzie czuwał DJ One2one.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij