Nieubłaganie zbliża się koniec wakacji. W ostatni piątek sierpnia zapraszamy wszystkich chętnych na molo przy skwerze Jana Pawła II. Tam na mieszkańców czekać będą warsztaty, pokazy sportowe, turniej ulicznej piłki nożnej oraz zabawy i konkursy.

Street Event, który w związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi nie mógł odbyć się w czerwcu, został przeniesiony na koniec sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg sportowych inicjatyw połączony z piknikiem Ekonomi Społecznej, na którym nie zabraknie punktu pomiaru ciśnienia i cukru, Spółdzielni Społecznej Progresja, a także warsztatów z decupagu i kącika zabaw dla dzieci. Zapraszamy wszystkich od godziny 14:00.

W programie ponadto:

  • godz. 15:00 - Crossfit,
  • godz. 16:00 - Jumping Frog Mrągowo,
  • godz. 17:00 - Zumba
  • godz. 18:00 - Hardstyle Kettlebell

Na zakończenie tego dnia o godzinie 20:00 wystąpi duet akustyczny - Łukasz Szemraj i Artur Kepma. Obaj muzycy na co dzień występują sesyjnie z gwiazdami polskiej estrady, między innymi z Jackiem Stachurskym, Michałem Szpakiem, czy Sylwią Grzeszczak. Jako Duet Akustyczny wykonują znane, światowe przeboje, we własnych, niepowtarzalnych aranżacjach. Ich występ poprzedzi koncert mrągowianki Hani Szałachowskiej. Imprezę poprowadzą Maggy Moroz i Donata Durka, a nad oprawą muzyczną będzie czuwał DJ One2one.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij