W centrum Mikołajek podczas długiego weekendu zabrzmi dobra, rockowa muzyka. FUN - TOM i ROCK kONia zagrają na Placu Wolności. Wstęp wolny!

Na pl. Wolności w sobotę o godz. 19.00 wystąpi FUN -TOM, znany olsztyński zespół, który już miał okazję grać w Mikołajkach. Fun -Tom jest cenionym propagatorem znanych polskich i światowych przebojów. Fascynacje muzyczne zespołu opierają się na takich wykonawcach jak: Elvis Presley, The Beatels, Aerosmith, Guns'n Roses, U2 i wielu innych, również polskich wykonawców. Kunszt muzyczny zespołu Fun-Tom to wzorowa imitacja popularnych hitów, jak również żywiołowość i elementy własnej interpretacji, co gwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

Dzień później (13 sierpnia) o tej samej porze zagra grupa ROCK kONia wykonująca własne utwory wywodzące się z nurtu amerykańskiej muzyki rockowej i folk-rockowej lat 70tych, oparte na rozbudowanej harmonii wokalnej, akompaniamencie gitar wraz z sekcją rytmiczną oraz tekście z tzw. "przesłaniem". Zespół nagrał płytę pod tym samym tytułem "ROCK KONIA", na której zarejestrowane są własne kompozycje z początku istnienia. Repertuar zespołu tworzą także interpretacje "kamieni milowych" VIPów Rock'n Rolla t.j.: Bob Dylan, Neil Young, J.J.Cale, John Fogerty, Tim Hardin, Arlo Guthrie, Paul Simon, The Band, Crosby Stills & Nash, The Who, Allman Brothers Band.

Mateusz Klimek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Rachelle (IP: 181.112.*.162) 2017-11-20 06:04
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month because you've got high quality content.

If you want to know how to make extra money, search for: Boorfe's tips best adsense alternative

Take a look at my blog - FirstAmber: https://09Ada.blogspot.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij