Po raz szósty Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo organizuje biegowy piknik. Co roku na starcie umieszczonym na placu Unii Europejskiej staną biegacze z naszego powiatu i nie tylko. W tym roku również najmłodsi będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi specjalnie dla nich dystansami.

Święto Wojska Polskiego, Rocznica Cudu Nad Wisłą, Wniebowzięcie Maryi Panny, Matki Boskiej Zielnej. Jest to szczególny dzień dla każdego Polaka. Warto pomyśleć o jego aktywnym spędzeniu. W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego w Mrągowie przygotowano imprezę sportową promującą ruch i rekreację na świeżym powietrzu po nazwą "VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy". Biegowa impreza odbędzie się 15 sierpnia w godz. od 10.00 do 15.00 na Placu Unii Europejskiej w Mrągowie. Skierowana jest do wszystkich osób lubiących aktywny tryb życia, przedstawicieli służb mundurowych, mieszkańców Mrągowa, w tym rodzin z dziećmi.

Celem organizacji Pikniku jest uczczenie Święta Wojska Polskiego, oraz popularyzacja biegów w społeczeństwie, jako naturalnej formy spędzania czasu wolnego. Głównym organizatorem imprezy jest Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo przy współudziale Urzędu Miasta Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki oraz Klubu Biegacza Mrągowo.

W programie przewidziano biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m oraz biegi na dystansie 5 i 10 km. Rywalizacja biegowa będzie odbywała się z podziałem na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet zgodnie z opracowanym regulaminem. W ramach imprezy odbędą się biegi na dystansie 5 i 10 km o puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w których rywalizować będą zawodnicy z kategorii służb mundurowych.

Szczegóły imprezy zostały zamieszczone w Regulaminie Pikniku dostępnym na stronie internetowej WOSzK Mrągowo.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij