Sklep NEONET w Mrągowie został poddany daleko idącej modernizacji, a jego nową odsłonę będzie można zobaczyć już 10 sierpnia. Właśnie tam, pod znanym mieszkańcom Mrągowa i okolic adresem - na Brzozowej 16 w Centrum Handlowym Fabryka, będzie miało miejsce Wielkie Otwarcie. W trakcie imprezy, która rozpocznie się o 9:00, na klientów będą czekały liczne obniżki i atrakcje, a przybywający wcześnie będą mogli liczyć również na gratisy.

W nowym salonie będzie dostępny asortyment NEONET, który klienci z Mrągowa już znają, ale pojawią się również nowe urządzenia z kategorii RTV, AGD, GSM i IT. Wiele z nich  będzie można kupić w ramach promocji „Kupujesz – zyskujesz”, a pierwszych sto osób, które pojawi się tego dnia w sklepie, otrzyma bony uprawniające do dalszych zniżek.

- Nowy NEONET w Mrągowie to ta sama lokalizacja, ale zupełnie inny sklep. Wciąż dysponujemy wygodnym parkingiem, mamy 520 m2 powierzchni handlowej, ale teraz zyskaliśmy również zupełnie nowe, dające o wiele większy komfort robienia zakupów wnętrze  – mówi Jolanta Morawska, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Dzięki ekspozycji otwartej, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami, klienci z łatwością odnajdą i przetestują nowy sprzęt. Nowy wystrój to mnóstwo nowych możliwości, ale o tym każdy będzie mógł przekonać się sam już w trakcie otwarcia – dodaje.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można później odebrać bezpłatnie w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Po weekendzie otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 18:00 i w niedzielę między 10:00 a 16:00.


*** Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

* Artykuł sponsorowany.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij