Sklep NEONET w Mrągowie został poddany daleko idącej modernizacji, a jego nową odsłonę będzie można zobaczyć już 10 sierpnia. Właśnie tam, pod znanym mieszkańcom Mrągowa i okolic adresem - na Brzozowej 16 w Centrum Handlowym Fabryka, będzie miało miejsce Wielkie Otwarcie. W trakcie imprezy, która rozpocznie się o 9:00, na klientów będą czekały liczne obniżki i atrakcje, a przybywający wcześnie będą mogli liczyć również na gratisy.

W nowym salonie będzie dostępny asortyment NEONET, który klienci z Mrągowa już znają, ale pojawią się również nowe urządzenia z kategorii RTV, AGD, GSM i IT. Wiele z nich  będzie można kupić w ramach promocji „Kupujesz – zyskujesz”, a pierwszych sto osób, które pojawi się tego dnia w sklepie, otrzyma bony uprawniające do dalszych zniżek.

- Nowy NEONET w Mrągowie to ta sama lokalizacja, ale zupełnie inny sklep. Wciąż dysponujemy wygodnym parkingiem, mamy 520 m2 powierzchni handlowej, ale teraz zyskaliśmy również zupełnie nowe, dające o wiele większy komfort robienia zakupów wnętrze  – mówi Jolanta Morawska, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Dzięki ekspozycji otwartej, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami, klienci z łatwością odnajdą i przetestują nowy sprzęt. Nowy wystrój to mnóstwo nowych możliwości, ale o tym każdy będzie mógł przekonać się sam już w trakcie otwarcia – dodaje.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można później odebrać bezpłatnie w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Po weekendzie otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 18:00 i w niedzielę między 10:00 a 16:00.


*** Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

* Artykuł sponsorowany.

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij