Ostatni koncert z cyklu Letnich koncertów na deptaku zapowiada się we francuskim klimacie. Moc muzycznych wrażeń zapewni zespół L’ÉPICERIE DU JAZZ, który zagra 13 sierpnia na molo przy skwerze Jana Pawła II. Poczatek koncertu o 18:00. Polecamy!

Zapraszamy na ostatni koncert z cyklu Letnich koncertów na deptaku. W niedzielę 13 sierpnia odbędzie się koncert z udziałem muzyków z Francji. Czterosobowa ekipa z zespołu L’ÉPICERIE DU JAZZ porusza się w szerokimj nurcie muzycznym od standardów jazzowych począwszy, a skończywszy na takich inspiracjach jak – latain, soul,funk, groove, varietes i inne. To swoiści pasjonaci - grają, tworzą, aranżują to wszystko co im w duszy gra. A ich koncerty często porywają do tańca i nie pozwalają usiedzieć w miejscu.

W Mrągowie wystąpią w składzie:

  • Margaux Kayser: śpiew,
  • Quentin Lupinko: gitary,
  • Hugo Rongières: gitara basowa,
  • Rémi-Benjamin Lesage: perkusja.

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Źródło: CKiT Mrągowo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij