Za nami kolejny, drugi dzień z Piknikiem Country w Mrągowie. W pamięci sobotnich wydarzeń z pewnością zostanie koncert z okazji 20-lecia zespołu Czarka Makiewicza, podczas którego publiczność zgromadzona w mrągowskim amfiteatrze razem z zespołem zaśpiewała utwór "Wszystkie drogi prowadza do Mrągowa". Już teraz możecie obejrzeć zdjęcia!

Podczas drugiego dnia Pikniku Country odwiedziliśmy mrągowskie osiedle Nikutowo, gdzie na zwiedzających czekały wojskowe pojazdy. Z kolei w mieście na placu Unii Europejskiej można było usłyszeć Alabama Band czy Drogę na Ostrołękę, a także nauczyć się podstawowych kroków tańca liniowego.

Wieczorem w amfiteatrze rozbrzmiewała muzyka country. Na scenie odbył się konkurs 7 wspaniałych z udziałem Alicji Boncol, Lonstara, Tomasza Szweda, Bożeny i Lecha Makowieckich, Zbigniewa Hofmana, Czarka Makiewicza, Roberta i Marcina Rybczyńskich, Mariusza Kalagi, zespołu "Country Dudies II" Janusza Tytmana oraz uczestników konkursu. Pojawili się także Julian Summers z Kanady, Rapidgrass z USA oraz Kasia Popowska i Paweł Bączkowski z zespołem the Gold Countru & Roll Band z Polski. 

Country na Wojskowo

Piknik w mieście - sobota

Piknik Country w Amfiteatrze

Słowa kluczowe:
sobota piknik country Mrągowo galeria 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij