Za nami kolejny, drugi dzień z Piknikiem Country w Mrągowie. W pamięci sobotnich wydarzeń z pewnością zostanie koncert z okazji 20-lecia zespołu Czarka Makiewicza, podczas którego publiczność zgromadzona w mrągowskim amfiteatrze razem z zespołem zaśpiewała utwór "Wszystkie drogi prowadza do Mrągowa". Już teraz możecie obejrzeć zdjęcia!

Podczas drugiego dnia Pikniku Country odwiedziliśmy mrągowskie osiedle Nikutowo, gdzie na zwiedzających czekały wojskowe pojazdy. Z kolei w mieście na placu Unii Europejskiej można było usłyszeć Alabama Band czy Drogę na Ostrołękę, a także nauczyć się podstawowych kroków tańca liniowego.

Wieczorem w amfiteatrze rozbrzmiewała muzyka country. Na scenie odbył się konkurs 7 wspaniałych z udziałem Alicji Boncol, Lonstara, Tomasza Szweda, Bożeny i Lecha Makowieckich, Zbigniewa Hofmana, Czarka Makiewicza, Roberta i Marcina Rybczyńskich, Mariusza Kalagi, zespołu "Country Dudies II" Janusza Tytmana oraz uczestników konkursu. Pojawili się także Julian Summers z Kanady, Rapidgrass z USA oraz Kasia Popowska i Paweł Bączkowski z zespołem the Gold Countru & Roll Band z Polski. 

Country na Wojskowo

Piknik w mieście - sobota

Piknik Country w Amfiteatrze

Słowa kluczowe:
sobota piknik country Mrągowo galeria 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij