Piątek był pierwszym dniem z Piknikiem Country. Maraton pływacki, oficjalne otwarcie festiwalu zarówno w mieście, jak w amfiteatrze, czy wystawa fotografii z okazji 20-lecia piosenki „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” były najważniejszymi punktami dnia. Zapraszamy do obejrzenia piątkowej, piknikowej galerii!

Pierwszy dzień z Piknikiem Country, mimo zmiennej pogody, można uznać za udany. Tradycyjnie na plaży miejskiej odbył się maraton pływacki, w którym najlepszy zawodnik pokonał dystans 3,5 km w czasie 34 minut i 21 sekund. W mieście pierwsze nuty countrowej muzyki zabrzmiały podczas przeglądu "Przepustka do Mrągowa", gdzie na scenie przy Placu Unii Europejskiej zagrali Weels of Steel Band, Damian Luber Quartet i Country Slide. Oprócz nich pojawili się także St. James Hotel, Fayerwerk i Roy Einar Dreng&Friends.

W sali Orbita CKiT odbył się niezwykły recital Cezarego Makiewicza, autora piosenki „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”. Zarówno zespół jak i sama piosenka obchodzą 20-lecie swojego istnienia. Podczas kameralnego koncertu obejrzeć można było wystawę fotografii autorstwa Bogdana Pilarczyka.

Tradycją countrowego festiwalu są także koncerty na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos. W niezapomniany countrowy klimat zgromadzoną publiczność wprowadziły zespoły z Polski i z zagranicy. Koncerty Powergrass, Rawhide czy Alicji Boncol & Koalicja poprzedziło odsłonięcie podpisów na scianie mrągowskiego amfiteatru. Tym razem swoje logo odsłonił zespół Colorado Band.

Maraton pływacki o Puchar Burmistrza Miasta Mrągowo

Piknik w Mieście

Recital Cezarego Makiewicza

Odsłonięcie "logo" Colorado Band

Piknik Country. Amfiteatr

Słowa kluczowe:
piknik country Mrągowo piątek galeria 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Jam (IP: 164.127.*.254) 2017-07-29 10:39
Ale tłumy, jak za dawnych dobrych lat. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij