Piątek był pierwszym dniem z Piknikiem Country. Maraton pływacki, oficjalne otwarcie festiwalu zarówno w mieście, jak w amfiteatrze, czy wystawa fotografii z okazji 20-lecia piosenki „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” były najważniejszymi punktami dnia. Zapraszamy do obejrzenia piątkowej, piknikowej galerii!

Pierwszy dzień z Piknikiem Country, mimo zmiennej pogody, można uznać za udany. Tradycyjnie na plaży miejskiej odbył się maraton pływacki, w którym najlepszy zawodnik pokonał dystans 3,5 km w czasie 34 minut i 21 sekund. W mieście pierwsze nuty countrowej muzyki zabrzmiały podczas przeglądu "Przepustka do Mrągowa", gdzie na scenie przy Placu Unii Europejskiej zagrali Weels of Steel Band, Damian Luber Quartet i Country Slide. Oprócz nich pojawili się także St. James Hotel, Fayerwerk i Roy Einar Dreng&Friends.

W sali Orbita CKiT odbył się niezwykły recital Cezarego Makiewicza, autora piosenki „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”. Zarówno zespół jak i sama piosenka obchodzą 20-lecie swojego istnienia. Podczas kameralnego koncertu obejrzeć można było wystawę fotografii autorstwa Bogdana Pilarczyka.

Tradycją countrowego festiwalu są także koncerty na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos. W niezapomniany countrowy klimat zgromadzoną publiczność wprowadziły zespoły z Polski i z zagranicy. Koncerty Powergrass, Rawhide czy Alicji Boncol & Koalicja poprzedziło odsłonięcie podpisów na scianie mrągowskiego amfiteatru. Tym razem swoje logo odsłonił zespół Colorado Band.

Maraton pływacki o Puchar Burmistrza Miasta Mrągowo

Piknik w Mieście

Recital Cezarego Makiewicza

Odsłonięcie "logo" Colorado Band

Piknik Country. Amfiteatr

Słowa kluczowe:
piknik country Mrągowo piątek galeria 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Jam (IP: 164.127.*.254) 2017-07-29 10:39
Ale tłumy, jak za dawnych dobrych lat. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij