Trwają ostatnie prace przy realizacji projektu budowy bramy treningowej. Inwestycji, która została zgłoszona w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Z urządzenia będą mogły korzystać osoby praktycznie w każdej grupie wiekowej, uprawiającej aktywnie sport.

W ramach zgłoszonych projektów do Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017, w naszym mieście powstaje nowe miejsce do ćwiczeń. Brama treningowa do treningu funkcjonalnego z pewnością będzie służyć aktywnym mieszkańcom naszego miasta.

- Pomysł budowy nowego miejsca do treningów wziął się oczywiście z zapotrzebowania, które widzimy - mówi Maciej Kazimierski, współautor zadania i trener w klubie CF Mrągowo. - Crossfit oraz Street Workout rozwija się z roku na rok coraz mocniej i jednym z elementów wykorzystywanym w tego rodzaju treningach jest właśnie między innymi taka brama. W samym Mrągowie oprócz naszego klubu, gdzie trenuje prawie 100 osób działają inne sportowe organizacje, które mamy nadzieję będą korzystały z nowego miejsca do ćwiczeń. Cieszymy się, że udało nam się to zrobić właśnie w naszym pięknym Mrągowie, zwłaszcza że inne dużo większe miasta nie posiadają takich udogodnień. Mamy nadzieję, że cały projekt zakończy się jeszcze w tym tygodniu.

Urządzenie, które finalnie znajduje się w Parku Lotników przy ulicy Królewieckiej przy kortach tenisowych składa się z systemu połączonych drążków na różnej wysokości i w różnych odległościach umożliwiając tym samym wykonywanie licznych ćwiczeń. Urządzenie jest przeznaczone do wykonywania ćwiczeń z masą ciała jak również przy użyciu wolnego sprzętu typu: piłki lekarskie, taśmy, gumy gimnastyczne, TRX itd. Nowe miejsce do ćwiczeń z pewnością będzie stanowiło uzupełnienie dla urządzeń siłowni zewnętrznej znajdującej się już w parku.

Brama treningowa powstaje w Parku Lotników

Słowa kluczowe:
MBO 2017 brama treningowa Mrągowo galeria 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij