Muzyczne emocje czekają nas podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Śpiewające Obrazy, który zaplanowano pod koniec października w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym muzycznym przedsięwzięciu, zwłaszcza że na uczestników czekają nie tylko nagrody pieniężne.

To przestrzeń dla solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty. Konkurs jest otwarty dla osób, które ukończyły 15 lat. OKP odbędzie się 28 października w sali widowiskowej Centrum Kultury. Jury wyłoni laureatów, którzy wystąpią 29 października podczas koncertu galowego z udziałem wyjątkowego zespołu.

Program Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy

Na finalistów czekają nagrody pieniężne ufundowane m.in. przez Narodowe Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Do zdobycia również cenne nagrody specjalne:

  • profesjonalna sesja nagraniowa singla w Pro Studio Radia Olsztyn, w którym nagrywali m.in. Zbigniew Namysłowski, Maanam, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Dorota Miśkiewicz;
  • pakiet promocyjny od Fabryki Zespołów o wartości 2.000 zł;
  • szkolenie sceniczno-medialne z pracy przed kamerą oraz na scenie. Będzie to dwugodzinnych warsztat w Warszawie, na który zaproszą Joanna Kondrat – wyjątkowa wokalistka, uznawana za jedną z najlepszych autorek tekstów oraz Dariusz Łukawski – znany dziennikarz, producent, reżyser oraz trener medialny.

Uczestnicy konkursu zgłaszają dwie piosenki w języku polskim - do wyboru jedna z trzech opcji:

  • jedna piosenka autorska, druga z repertuaru Marka Grechuty we własnej interpretacji i aranżacji,
  • dwie piosenki autorskie,
  • dwie piosenki Marka Grechuty we własnej interpretacji i aranżacji.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres: Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo, z dopiskiem: „Zgłoszenie OKP - ŚPIEWAJĄCE OBRAZY 2017” lub  e-mailem: j.polomska@ckit.mragowo.pl zgłoszenie zawierające: prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeń nagranie 2 piosenek zgłoszonych do konkursu (płyta CD, plik mp3) tekst zgłoszonepiosenki autorskiej w wersji elektronicznej lub w formie wydruku. Na zgłoszenia czekamy do 11 października.

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeń

Uczestnicy konkursu mają również możliwość udziału w otwartych warsztatach TAJEMNICA GŁOSU. Jest to jedyny w swoim rodzaju profesjonalny warsztat otwarty, poparty podejściem do strefy emisji od strony emocjonalnej, technicznej i merytorycznej.  Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą uwolnić swój prawdziwy głos, otworzyć się na usłyszenie siebie, dowiedzieć jak oddychanie i emocje wpływają na ekspresję głosową oraz jak radzić sobie z napięciami emocjonalnymi, które zatrzymują oddech i blokują głos. A przede wszystkim polecamy warsztat osobom pracującym z głosem: nauczycielom, lektorom, dziennikarzom, trenerom, osobom przemawiającym publicznie i pracującym w mediach, wokalistom, aktorom oraz wszystkim tym, którzy poszukują swojej ekspresji poprzez głos.  Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Termin: 29 października, godz. 10.00 - 15.00 /FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - warsztat. Prowadzenie: ANETA ŁASTIK - uznana piosenkarka, znakomity pedagog, wypracowała własny system pracy nad głosem, o którym pisze w swoich dwóch książkach: „Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy” oraz „Wewnętrzne dziecko”. Od 36 lat mieszka i uczy w Paryżu.

Źródło: CKiT Mrągowo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij