Już w najbliższą niedzielę na molo przy skwerze Jana Pawła II czeka nas kolejny koncert z cyklu „Letnich koncertów na deptaku”. Wystąpi Łukasz Gorczyca z Jackiem Moore’m oraz Arkiem Kłusowskim. Zapraszamy od godziny 17:00!

Łukasz Gorczyca to gitarzysta basowy współpracujący z masą artystów z całego niemal świata. Od wielu lat ściąga do Polski wielu znakomitych muzyków i wraz z perkusistą Tomkiem Dominikiem, bębniarzem znanym z Pudelsów, Homo Twist czy zespołu Renaty Przemyk, stanowi sekcję współpracującą z zaproszonymi gośćmi. Tym razem zagrają z Jackiem Moore’em - niezwykle utalentowanym gitarzystą i kompozytorem, synem legendarnego gitarzysty - Gary Moore’a oraz Arkiem Kłusowskim - zdolnym wokalistą, finalistą The Voice of Poland.

Jak sami zapowiadają będzie to koncert pełen smaku, emocji, radości i wirtuozerii, której nie sposób nie docenić. Dla melomanów i miłośników muzyki z duszą - koncert obowiązkowy!

Koncert odbywa się w ramach cyklu LETNICH KONCERTÓW NA DEPTAKU.

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Naszym deptakowym koncertom towarzyszy również zaaranżowana pracownia plastyczna, gdzie dzieci poprzez świat kolorów tworzą prace mówiące o własnych zainteresowaniach i propozycjach spędzania czasu wolnego. Bawimy się również klockami, z których powstają niesamowite budowle :)

W godz. 14.00 – 18.30 zapraszamy do Gwiezdnego Miasteczka Radia Zet Gold a w nim -  MOBILNEGO PLANETARIUM ze specjalnymi pokazami astronomicznymi.
Moc atrakcji dla małych i dużych gwarantowana - wstęp wolny!

Słowa kluczowe:
mrągowo koncert kultura 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec