Już w najbliższą niedzielę na molo przy skwerze Jana Pawła II czeka nas kolejny koncert z cyklu „Letnich koncertów na deptaku”. Wystąpi Łukasz Gorczyca z Jackiem Moore’m oraz Arkiem Kłusowskim. Zapraszamy od godziny 17:00!

Łukasz Gorczyca to gitarzysta basowy współpracujący z masą artystów z całego niemal świata. Od wielu lat ściąga do Polski wielu znakomitych muzyków i wraz z perkusistą Tomkiem Dominikiem, bębniarzem znanym z Pudelsów, Homo Twist czy zespołu Renaty Przemyk, stanowi sekcję współpracującą z zaproszonymi gośćmi. Tym razem zagrają z Jackiem Moore’em - niezwykle utalentowanym gitarzystą i kompozytorem, synem legendarnego gitarzysty - Gary Moore’a oraz Arkiem Kłusowskim - zdolnym wokalistą, finalistą The Voice of Poland.

Jak sami zapowiadają będzie to koncert pełen smaku, emocji, radości i wirtuozerii, której nie sposób nie docenić. Dla melomanów i miłośników muzyki z duszą - koncert obowiązkowy!

Koncert odbywa się w ramach cyklu LETNICH KONCERTÓW NA DEPTAKU.

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Naszym deptakowym koncertom towarzyszy również zaaranżowana pracownia plastyczna, gdzie dzieci poprzez świat kolorów tworzą prace mówiące o własnych zainteresowaniach i propozycjach spędzania czasu wolnego. Bawimy się również klockami, z których powstają niesamowite budowle :)

W godz. 14.00 – 18.30 zapraszamy do Gwiezdnego Miasteczka Radia Zet Gold a w nim -  MOBILNEGO PLANETARIUM ze specjalnymi pokazami astronomicznymi.
Moc atrakcji dla małych i dużych gwarantowana - wstęp wolny!

Słowa kluczowe:
mrągowo koncert kultura 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij