Za nami XIX Mazurska Noc Kabaretowa, która co nie jest niespodzianką zgromadziła komplet publiczności w mrągowskim amfiteatrze? Jakie są Wasze wrażenia? Obejrzyjcie zdjęcia z wieczoru z kabaretami w Mrągowie.

Na mrągowskiej scenie nie zabrakło kabaretowych gwiazd – kabaretów Ani Mru Mru, Formacja Chatelet, Jurki, a także wielkich osobowości polskiej sceny kabaretowej - Jerzego Kryszaka, Artura Andrusa, czy Kasi Pakosińskiej oraz Ewy Błachnio.

Po raz pierwszy transmisję na żywo prowadziła komercyjna stacja TV Puls. A my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Fot. Piotr Piercewicz

Mazurska Noc Kabaretowa 2017


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# auslander (IP: 185.124.*.47) 2017-07-17 11:21
ciekawe że z Mrągowa nie było prawie nikogo na amfiteatrze, a na forum dyskutują jak to było źle bo widzieli w TV. Na żywo zawsze jest lepiej i śmieszniej...Ma lkontenci. Bilety w dobrych cenach i zabawa super, tylko szkoda że piwka nie można było kupić w środku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# voodoo (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 22:45
Dawno takiego syfu nie było. W TV non stop były zbliżenia na panienkę w kapeluszu, która jednak miała nadwagę. Kabareciarze nie popisali się (ileż to można było słuchać o córce leśniczego?). Daleko mi od każdej partii ale to co się działo na scenie to jakaś farsa. Mrągowo obudź się z letargu bo niedługo te miasto niczym nie będzie zachęcać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xyz (IP: 89.229.*.101) 2017-07-09 23:18
Nie oglądałem kabaretu ale uwazam, że m Mrągowo powinno się obudzić. Nie patrzac na pogodę tylko tak zorganizowax, że nawet w deszczowy dzień można dobrze się bawic zależy od organizacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej (IP: 31.135.*.18) 2017-07-09 18:34
Takiej żenady jeszcze w Mrągowie nie było. A już ajcchajmer Kryszak to dno i wodorosty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.19) 2017-07-09 22:41
Widzę ze sami zwolennicy Pisu chyba tu są. Kryszak w formie jak zawsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab (IP: 89.229.*.19) 2017-07-09 14:25
Wiecie co smętasy, jakoś bardziej do mnie przemawia 5000 bawiących się w amfiteatrze ludzi, których nikt nie zmuszał do kupienia biletu niż wasze jęczenie nad poziomem imprezy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jakostak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 17:47
Tak, bo rok temu kabaret był na niezłym poziomie, dlatego mieli nadzieje, że w tym roku też tak będzie. Z tych 5000 widzów w przyszłym roku pójdzie nie liczna grupa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xx (IP: 83.18.*.138) 2017-07-10 15:50
Rok temu też podobno było słabo i w tym nikt już nie miał przyjść, a fakty są takie, że w nowym amfiteatrze a więc już przez 6 MNK jest komplet widzów, wcześniej też było nieźle.
Pożyjemy i zobaczymy co będzie na 20. MNK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.233) 2017-07-11 14:33
Prawda jest taka, że rok w rok znajdują się malkontenci, którzy mówią że "w tym roku było dno" i krzyczą to najgłośniej jak mogą a co roku i tak jest komplet widzów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Oli (IP: 94.254.*.6) 2017-07-09 14:03
Komedianci osiągnęli poziom błaznów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# np: (IP: 89.231.*.45) 2017-07-09 13:36
w Mikołajkach było fajnie .Nie MNK nie dni Mrągowa .
Pokaz sztucznych ogni rewelacja, CKiT w NMR-uczyć się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xxx (IP: 89.229.*.97) 2017-07-09 12:58
Kryszak wymiatał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# voodoo (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 22:46
Chyba na miotle na promenadzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jakośtak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 12:33
Na zdjęciach widać, jak bardzo występ "rozbawił" widzów. Kabareciarze myślą, że "nazwisko" lub "nazwa" wystarczy i nie trzeba się wysilać, bo kasa i tak się zgodzi z biletów i honorarium za występ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jakośtak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 12:18
Kto na to dał pieniądze? Będąc zleceniodawcą nie wypłaciłbym wynagrodzenia za nie wywiązanie się z umowy. Co za "szajs". W odniesieniu do występów w innych miastach to, te w Mrągowie to maksymalne dno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dno przez wielkie D (IP: 89.229.*.1) 2017-07-09 10:34
Oglądając ten syf stwierdziłem że największy ubaw mieli artyści ze wszystkich co poszli to oglądać na żywo.
Oczywiście głównym tematem była partia rządząca.
Sporo osób tam siedzących wybrało PIS a potem się z tego śmiało.
Bravo Bravo typowe społeczeństwo. Bilety sprzedawać po 300zł bo widać że chętnych nie brakuje na ten szajs.
Bravo dla TVP 2 że nie puszcza tego na swoim kanale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab (IP: 89.229.*.19) 2017-07-09 10:50
Od konika kupiłeś, w kasie były od 95 do 200 zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mwo (IP: 94.254.*.175) 2017-07-09 07:13
Tylko Ani Mru Mru i kabaret o trumnie pokazaly wysoką klasę. Reszta dno !!!! Niskich lotów zarty z wymiotów, obrażanie ludzi itp. A piosenka pajaca zawierająca tresc , że polscy katolicy nie chcą przyjmować uchodzców to juz gruba przesada. Ogolnie wydarzenie nie warte odnotowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia (IP: 37.47.*.224) 2017-07-09 21:26
Zgadzam się w 100%. Ewa Błachnio totalne dno, ta jej piosenka to żenada roku. Wszyscy co siedzieli obok mnie gwizdali i śmieli się z niej. Beznadziejna dziewucha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.19) 2017-07-09 22:39
Sama jesteś dno. Wszystko co wyśmiewało PiS wymiatało :D Ewka zaśpiewała całą prawdę o "dobrej zmianie" :) Wieczni malkontenci. W tym roku kabareciarze pokazali co większość Polaków myśli o pisiorach i tak trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia (IP: 185.166.*.154) 2017-07-10 15:32
Ty jesteś dno!!! Większość Polaków głosowa za Pisemną, więc nie wypowiadaj się za nich. Byłam tam i słyszałam komentarze o Błachnio i wiem co piszę. Nie ma talentu do wymyślania skeczy to odstawiła jaki żenujący utwór. Beznadzieja!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.233) 2017-07-11 14:30
Jaka większość???!!! Większość która poszła do wyborów a co procentowo dało około 5 milionów ludzi w 40 milionowym kraju więc się pytam pisówo jaka większość Polaków. Zawsze i wszędzie PiS dnem będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij