Za nami XIX Mazurska Noc Kabaretowa, która co nie jest niespodzianką zgromadziła komplet publiczności w mrągowskim amfiteatrze? Jakie są Wasze wrażenia? Obejrzyjcie zdjęcia z wieczoru z kabaretami w Mrągowie.

Na mrągowskiej scenie nie zabrakło kabaretowych gwiazd – kabaretów Ani Mru Mru, Formacja Chatelet, Jurki, a także wielkich osobowości polskiej sceny kabaretowej - Jerzego Kryszaka, Artura Andrusa, czy Kasi Pakosińskiej oraz Ewy Błachnio.

Po raz pierwszy transmisję na żywo prowadziła komercyjna stacja TV Puls. A my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Fot. Piotr Piercewicz

Mazurska Noc Kabaretowa 2017

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# auslander (IP: 185.124.*.47) 2017-07-17 11:21
ciekawe że z Mrągowa nie było prawie nikogo na amfiteatrze, a na forum dyskutują jak to było źle bo widzieli w TV. Na żywo zawsze jest lepiej i śmieszniej...Ma lkontenci. Bilety w dobrych cenach i zabawa super, tylko szkoda że piwka nie można było kupić w środku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# voodoo (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 22:45
Dawno takiego syfu nie było. W TV non stop były zbliżenia na panienkę w kapeluszu, która jednak miała nadwagę. Kabareciarze nie popisali się (ileż to można było słuchać o córce leśniczego?). Daleko mi od każdej partii ale to co się działo na scenie to jakaś farsa. Mrągowo obudź się z letargu bo niedługo te miasto niczym nie będzie zachęcać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xyz (IP: 89.229.*.101) 2017-07-09 23:18
Nie oglądałem kabaretu ale uwazam, że m Mrągowo powinno się obudzić. Nie patrzac na pogodę tylko tak zorganizowax, że nawet w deszczowy dzień można dobrze się bawic zależy od organizacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej (IP: 31.135.*.18) 2017-07-09 18:34
Takiej żenady jeszcze w Mrągowie nie było. A już ajcchajmer Kryszak to dno i wodorosty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.19) 2017-07-09 22:41
Widzę ze sami zwolennicy Pisu chyba tu są. Kryszak w formie jak zawsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab (IP: 89.229.*.19) 2017-07-09 14:25
Wiecie co smętasy, jakoś bardziej do mnie przemawia 5000 bawiących się w amfiteatrze ludzi, których nikt nie zmuszał do kupienia biletu niż wasze jęczenie nad poziomem imprezy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jakostak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 17:47
Tak, bo rok temu kabaret był na niezłym poziomie, dlatego mieli nadzieje, że w tym roku też tak będzie. Z tych 5000 widzów w przyszłym roku pójdzie nie liczna grupa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xx (IP: 83.18.*.138) 2017-07-10 15:50
Rok temu też podobno było słabo i w tym nikt już nie miał przyjść, a fakty są takie, że w nowym amfiteatrze a więc już przez 6 MNK jest komplet widzów, wcześniej też było nieźle.
Pożyjemy i zobaczymy co będzie na 20. MNK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.233) 2017-07-11 14:33
Prawda jest taka, że rok w rok znajdują się malkontenci, którzy mówią że "w tym roku było dno" i krzyczą to najgłośniej jak mogą a co roku i tak jest komplet widzów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Oli (IP: 94.254.*.6) 2017-07-09 14:03
Komedianci osiągnęli poziom błaznów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# np: (IP: 89.231.*.45) 2017-07-09 13:36
w Mikołajkach było fajnie .Nie MNK nie dni Mrągowa .
Pokaz sztucznych ogni rewelacja, CKiT w NMR-uczyć się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xxx (IP: 89.229.*.97) 2017-07-09 12:58
Kryszak wymiatał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# voodoo (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 22:46
Chyba na miotle na promenadzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jakośtak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 12:33
Na zdjęciach widać, jak bardzo występ "rozbawił" widzów. Kabareciarze myślą, że "nazwisko" lub "nazwa" wystarczy i nie trzeba się wysilać, bo kasa i tak się zgodzi z biletów i honorarium za występ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jakośtak (IP: 89.229.*.206) 2017-07-09 12:18
Kto na to dał pieniądze? Będąc zleceniodawcą nie wypłaciłbym wynagrodzenia za nie wywiązanie się z umowy. Co za "szajs". W odniesieniu do występów w innych miastach to, te w Mrągowie to maksymalne dno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dno przez wielkie D (IP: 89.229.*.1) 2017-07-09 10:34
Oglądając ten syf stwierdziłem że największy ubaw mieli artyści ze wszystkich co poszli to oglądać na żywo.
Oczywiście głównym tematem była partia rządząca.
Sporo osób tam siedzących wybrało PIS a potem się z tego śmiało.
Bravo Bravo typowe społeczeństwo. Bilety sprzedawać po 300zł bo widać że chętnych nie brakuje na ten szajs.
Bravo dla TVP 2 że nie puszcza tego na swoim kanale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab (IP: 89.229.*.19) 2017-07-09 10:50
Od konika kupiłeś, w kasie były od 95 do 200 zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mwo (IP: 94.254.*.175) 2017-07-09 07:13
Tylko Ani Mru Mru i kabaret o trumnie pokazaly wysoką klasę. Reszta dno !!!! Niskich lotów zarty z wymiotów, obrażanie ludzi itp. A piosenka pajaca zawierająca tresc , że polscy katolicy nie chcą przyjmować uchodzców to juz gruba przesada. Ogolnie wydarzenie nie warte odnotowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia (IP: 37.47.*.224) 2017-07-09 21:26
Zgadzam się w 100%. Ewa Błachnio totalne dno, ta jej piosenka to żenada roku. Wszyscy co siedzieli obok mnie gwizdali i śmieli się z niej. Beznadziejna dziewucha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.19) 2017-07-09 22:39
Sama jesteś dno. Wszystko co wyśmiewało PiS wymiatało :D Ewka zaśpiewała całą prawdę o "dobrej zmianie" :) Wieczni malkontenci. W tym roku kabareciarze pokazali co większość Polaków myśli o pisiorach i tak trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosia (IP: 185.166.*.154) 2017-07-10 15:32
Ty jesteś dno!!! Większość Polaków głosowa za Pisemną, więc nie wypowiadaj się za nich. Byłam tam i słyszałam komentarze o Błachnio i wiem co piszę. Nie ma talentu do wymyślania skeczy to odstawiła jaki żenujący utwór. Beznadzieja!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# GS (IP: 83.11.*.233) 2017-07-11 14:30
Jaka większość???!!! Większość która poszła do wyborów a co procentowo dało około 5 milionów ludzi w 40 milionowym kraju więc się pytam pisówo jaka większość Polaków. Zawsze i wszędzie PiS dnem będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
19°C
deszcz
1014 hPa
Noc
temp. 15°C
deszcz
1011 hPa
Jutro
temp. 22°C
deszcz
1009 hPa

Sonda

Jakie macie plany na wakacyjny urlop?

Wybieram się na zagraniczne wczasy - 16.8%
Spędzę urlop na Mazurach - 27.7%
Spędzę urlop w innym regionie Polski - 18.5%
Nie planuję wakacyjnego urlopu - 35.3%

Głosów ogółem: 119
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: lipiec 13, 2017
X Zamknij