Pierwszy z wieczornych koncertów w ramach Dni Mrągowa za nami! Na scenie pojawili się Patryk Kumór i Cleo, a my mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia!

Piątek powitał nas deszczem i z tego powodu trzeba było odwołać (przełożyć na inny termin) Street Event. Wieczorem deszczu było już nieco mniej i zaplanowane koncerty, odbyły się bez przeszkód.
Na scenie amfiteatru na Placu Unii Europejskiej wystąpili Patryk Kumór i Cleo. Artyści w Mrągowie wystąpili po raz pierwszy, ale trzeba przyznać, że na widowni mieli spore grono swoich fanów.

W sobotę prócz szeregu imprez przez cały dzień, także koncert główny, w dużym amfiteatrze nad jeziorem Czos zagrają Kasia Moś, Łąki Łan oraz Strachy na Lachy.

Zapraszamy do Mrągowa!

> PEŁEN PROGRAM<

Fot. Piotr Piercewicz

Piątkowe koncerty podczas Dni Mrągowa


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mamuśka (IP: 83.9.*.154) 2017-07-04 06:57
A miał być Zenek Martyniuk i co!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karolina (IP: 89.229.*.33) 2017-07-03 09:31
Przez dwa dni były bardzo fajne koncerty . Moje pytanie dotyczy niedzielnego występu VOX - porażka. Takiej chałtury nie widziałam przez ostatnie 10 lat. Prosze sobie porównać koncert Czerwonych Gitar, Skaldów a w tym roku porażka. Nie zagrali, występ na poziomie wiejskiej kapeli....... Organizatorzy , na przyszłość , jak płacicie to zapraszajcie artystów a nie dziadków lekceważących mrągowian swoim występem ; bez muzyki na żywo, nie swoje utwory , PORAŻKA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij