Budextan Oficerska

Projekt „Mrągowo Rowerowo” zgłoszony przez Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Mrągowie znalazł się wśród grona 50 projektów walczących o wygraną w ogólnopolskim projekcie promującym sport i zaangażowanie społeczne. Cztery projekty, które wykręcą najwięcej kilometrów dostaną dofinansowanie. Podpowiadamy co należy zrobić, aby to Mrągowo znalazło się w gronie zwycięzców.

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanych w konkursie. Projekt „Mrągowo Rowerowo” zgłoszony przez Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Mrągowie, znalazł się wśród grona 50 projektów walczących o wygraną! 4 projekty, który wykręcą najwięcej km dostaną dofinansowanie.

Co trzeba zrobić by wesprzeć Mrągowo? Za każdym razem gdy wsiadamy na rower możemy nabijać kilometry. Do tego celu należy zarejestrować się za pomocą aplikacji Endomondo - KLIKNIJ TUTAJ!. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru, wybieramy Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe i czekamy na rozpoczęcie konkursu. Rywalizacja  rozpoczyna się 3 lipca i trwa do 15 września. Kilometry na rzecz danej organizacji kręcimy wyłącznie na terytorium Polski.

Założenia projektu Mrągowo Rowerowo:

  • Nauka jazdy na rowerze w przedszkolach i szkołach na specjalnym miasteczku symulującym ruch drogowy
  • Przygotowanie uczniów szkół podstawowych do egzaminu na kartę rowerową
  • Organizacja 4 rajdów rowerowych dla rodzin z dziećmi w każdym wieku
  • Rowerem do pracy – konkurs na najbardziej rowerowy zakład pracy
  • Bezpiecznie na rowerze – akcje i happeningi promujące bezpieczne poruszanie się na rowerze: w tym jazdę w kasku, odpowiednie oświetlenie,

Zatem wsiadajcie na rower i nakręcaj kilometry dla Mrągowa!!

Źródło: UM Mrągowo

Słowa kluczowe:
Mrągowo kręć kilometry projekt rower projekt 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij