W minioną sobotę w Szestnie odbył się coroczny festyn „Powitanie Lata”. To cykliczna impreza, która ma na celu integrację mieszkańców Szestna i okolicznych miejscowości.

Organizatorzy tegorocznego festynu „Powitanie Lata” w Szestnie mają szczęście do pogody. Mimo, że prognozy nie były zbyt optymistyczne, sobota okazała się wyjątkowo ciepłym i bezdeszczowym dniem. Liczne atrakcje i pogoda wpłynęły na świetną frekwencję mieszkańców Szestna i innych, okolicznych miejscowości.

Specjalnie dla wszystkich gości przygotowano liczne atrakcje skierowane do osób w różnym wieku. Były konkurencje sportowe, rodzinne, licytacja, liczne stoiska z potrawami przygotowanymi przez szkolną kuchnię i potrawami z grilla, a także wypieki przygotowane przez rodziców. Uczniowie Zespołu Szkół w Szestnie przygotowali także program artystyczny, a dodatkowo można było zasiąść na stanowisku fryzjerskim u Pani Anny Szczepaniak z salonu Szok & Lok. Odbył się także pokazowy mecz piłki nożnej, w którym reprezentacja miejscowego gimnazjum (obecni mistrzowie powiatu) pokonała 5:4 zespół złożony z rodziców i absolwentów szkoły.

Festyn zakończył się zabawą taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych.

To już drugie w ostatnim czasie wydarzenie w Szestnie skierowane do mieszkańców. Tydzień wcześniej mieszkańcy przygotowali festyn z okazji Dnia Dziecka, na którym bawiło się prawie 100 najmłodszych mieszkańców miejscowości.

Fot. Magdalena Piercewicz, Piotr Piercewicz

Festyn "Powitanie Lata" w Szestnie

Słowa kluczowe:
Szestno festyn powitanie lata galeria 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij