W piątek 16 czerwca zapraszamy na mrągowskie molo na taneczny pokaz w rożnych stylach. Hasłem przewodnim są "taneczne transFORMACJE". Na program imprezy złożą się występy grup tanecznych z Mrągowa, Kętrzyna, Giżycka, Węgorzewa, Piecek i Rucianego-Nidy, które zaprezentują choreografie w stylach: hip-hop, breakdance, taniec współczesny i balet. Tego dnia Mrągowo ogarnie energia tańca ponad 150 młodych uzdolnionych tancerzy.

Zespół BOOYAKA z Kętrzyna

Taneczne TransFORMACJE

16 czerwca 2017 godz. 14.00, Molo przy Skwerze Jana Pawła II / w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych – sala widowiskowa CKiT

Wystąpią:

  • SMYKI, NTP KIDS, NTP Crew - Mrągowo
  • DANCE CONNECTION - Piecki - Ruciane-Nida
  • BALET DANCE Mini i BALET DANCE Maxi - Mrągowo
  • ARABESKA - Giżycko
  • BREAKING Mrągowo
  • Mrągowska SCENA TAŃCA Współczesnego (3 grupy)
  • OLDSCHOOLOWA BANDA - Kętrzyn
  • BOOYAKA - Kętrzyn
  • Zespół tańca współczesnego GEST - Kętrzyn
  • Zespoły DAYTAN, AMIR, IMPULS - Węgorzewo

Tego dnia warsztaty dla tancerzy poprowadzi Karol Polssky Polak – tancerz i nauczyciel tańca. Reprezentant ekipy hip hopowej Kontrabanda Crew oraz New Boogie Down School Południe, a przede wszystkim reprezentujący siebie samego szczęśliwy człowiek. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. W swojej działalności artystycznej kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność w oparciu o Foundations (Social Party Dance) oraz wiedzę. Jego styl to Freestyle Hip Hop Dance/Hip Hop Boogie dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Breaking, Top Rock,Popping/Boogaloo, Locking, Animation, Waving, Krump, House, Dancehall, Bruk Up, Flexing i wielu innych. Kształci się u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. : Loose Joint, Poppin Pete, Mr Wiggles, Henry Link, Batalla Bionic Man, Meech,Martha & Nikki, Fabrice Labrana, Jr Boogaloo, Brian Green, Niako, Bboy Stuntman (Style Elemetns-OSA), Batalla, Icee. Czynnie bierze udział w zawodach organizowanych w kraju i za granica, na których jest częstym finalistą. Laureat 2 miejsca w programie Mam Talent. Na scenie Street Dance występuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne w całym kraju oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop. Jako instruktor posiada także doświadczenie we współpracy z osobami niepełnosprawnymi, z ośrodkami wychowawczymi i zakładami karnymi. W chwili obecnej , prowadzi zajęcia taneczne w Lubartowskim Ośrodku Kultury oraz w szkole tańca ID CENTER w Piasecznie.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych pokaz odbędzie się w sali widowiskowej CKiT.


 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij