Trójmiasto jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów mieszkańców Mazur. Perspektywa spędzenia swojego urlopu nad morzem, a przy tym dostępność wszelkich atrakcji Gdańska, Sopotu czy Gdyni jest kusząca zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla osób planujących indywidualne wyjazdy rodzinne, chcących spędzić kilka dni nad brzegiem Bałtyku. Sprawdzamy co do zaoferowania dla swoich gości ma Hotel Galion, położony w wyjątkowej dzielnicy Gdańska – Górkach Zachodnich.

Tegoroczny sezon turystyczny w Trójmieście będzie bogaty w atrakcje. Jak co roku, gdańska starówka będzie gościć Jarmark Dominikański, a fani muzyki już czekają na Open'er Festival. Nie zabraknie także atrakcji sportowych, z których na pierwszy plan wybijają się Mistrzostwa Europy w Siatkówce oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. To może być jeden z najciekawszych sezonów ostatnich lat nad morzem.

W związku z tymi wydarzeniami do Trójmiasta przybędą tysiące turystów z różnych regionów Polski i Europy. Nie należy także zapominać o turystach, którzy przybędą w tym sezonie nad morze po prostu wypocząć. Dla jednych i drugich, Hotel Galion przygotował ciekawe oferty pobytowe, zróżnicowane w zależności od długości pobytu i zawartości.

Urlop w ciekawym miejscu
Dla tych, którzy wolą naturę, ciszę i spokój, Hotel Galion jest miejscem idealnym. Z dala od trójmiejskiego zgiełku, w otoczeniu lasu i przede wszystkim, nad samym morzem. I tu nie sposób pominąć wyjątkowej plaży, która znajduje się tuż przy terenie hotelu. Miejsce to niezwykłe i jakże odmienne od przepełnionych plaż w Sopocie czy gdańskich Stogach. Z malowniczymi wydmami, dużymi połaciami sosnowego lasu i z pięknym widokiem na całą Zatokę Gdańską. Plaża w Górkach Zachodnich w sezonie nie jest przepełniona, co stanowi miłą odmianę dla osób znających problemy z nadmiarem turystów na innych nadmorskich plażach.

Hotel stawia na aktywny wypoczynek
Czasy, w których spędzanie urlopu wiązało się jedynie z leżeniem na plaży i spożywaniem posiłków już raczej bezpowrotnie minęły. Goście nastawieni są na aktywny wypoczynek, ciekawe propozycje związane z zagospodarowaniem czasu wolnego czy też zabiegi dla ciała, choćby w strefie SPA czy fitness. – Trendy się zmieniają i skutecznie podążamy za tymi zmianami. Prócz bogatej oferty centrum zdrowia w naszym hotelu, dla naszych gości udostępniamy także strefę fitness i SPA, stwarzamy możliwości aktywnego wypoczynku, a absolutną nowością, funkcjonującą dopiero od kilku tygodni jest nasza nowa hala sportowa oraz profesjonalne korty tenisowe – mówi Jakub Łapiński, kierownik ds. marketingu i sprzedaży.

Oczywiście hotelowi goście mają mnóstwo innych możliwości wypoczynku na terenie hotelu, tego mniej i bardziej aktywnego. Dostępność rowerów i wyjątkowo malowniczych ścieżek rowerowych ciągnących się od Górek Zachodnich przez cały Gdańsk, Sopot i Gdynię kusi amatorów sportów rowerowych, ale także zachęca rodziny do letnich wypraw rowerowych wzdłuż Zatoki Gdańskiej. Niezwykle ciekawą propozycją, ale skierowaną już do amatorów mocniejszych wrażeń, jest z pewnością możliwość skorzystania ze sprzętu wodnego i spróbowania swoich sił na zatoce.

A po całym dniu aktywności lub też wypoczynku na plaży, warto odwiedzić restaurację Hotelu Galion, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Całość hotelowej oferty dopełniają komfortowe warunki wypoczynku w pokojach i apartamentach Galionu.

Miejsce pełne pozytywnej energii
Hotel Galion to nie tylko sam ośrodek, który służy turystom za bazę wypadową lub też wypoczynkową. Władze hotelu od lat odważnie i z pasją stawiają na sport, czego wynikiem jest współorganizowane przez hotel: Duathlon na Wydmach, regaty Nord Cup oraz Półmaraton Gdański. To dowód na to, że prócz atrakcji na terenie ośrodka i tych znajdujących się w najbliższym otoczeniu, władze hotelu kreują także własne wydarzenia sportowo-rekreacyjne promujące aktywność ruchową.

Odwiedź witrynę internetową Hotelu Galion – sprawdź oferty.

Zobacz co aktualnie dzieje się w hotelu!

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego
ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk

> Oferta rodzinna BABY CAMP

> Oferta pobytowa MARCO POLO

> Oferta WAKACYJNA


* Artykuł sponsorowany.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij