Trójmiasto jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów mieszkańców Mazur. Perspektywa spędzenia swojego urlopu nad morzem, a przy tym dostępność wszelkich atrakcji Gdańska, Sopotu czy Gdyni jest kusząca zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla osób planujących indywidualne wyjazdy rodzinne, chcących spędzić kilka dni nad brzegiem Bałtyku. Sprawdzamy co do zaoferowania dla swoich gości ma Hotel Galion, położony w wyjątkowej dzielnicy Gdańska – Górkach Zachodnich.

Tegoroczny sezon turystyczny w Trójmieście będzie bogaty w atrakcje. Jak co roku, gdańska starówka będzie gościć Jarmark Dominikański, a fani muzyki już czekają na Open'er Festival. Nie zabraknie także atrakcji sportowych, z których na pierwszy plan wybijają się Mistrzostwa Europy w Siatkówce oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. To może być jeden z najciekawszych sezonów ostatnich lat nad morzem.

W związku z tymi wydarzeniami do Trójmiasta przybędą tysiące turystów z różnych regionów Polski i Europy. Nie należy także zapominać o turystach, którzy przybędą w tym sezonie nad morze po prostu wypocząć. Dla jednych i drugich, Hotel Galion przygotował ciekawe oferty pobytowe, zróżnicowane w zależności od długości pobytu i zawartości.

Urlop w ciekawym miejscu
Dla tych, którzy wolą naturę, ciszę i spokój, Hotel Galion jest miejscem idealnym. Z dala od trójmiejskiego zgiełku, w otoczeniu lasu i przede wszystkim, nad samym morzem. I tu nie sposób pominąć wyjątkowej plaży, która znajduje się tuż przy terenie hotelu. Miejsce to niezwykłe i jakże odmienne od przepełnionych plaż w Sopocie czy gdańskich Stogach. Z malowniczymi wydmami, dużymi połaciami sosnowego lasu i z pięknym widokiem na całą Zatokę Gdańską. Plaża w Górkach Zachodnich w sezonie nie jest przepełniona, co stanowi miłą odmianę dla osób znających problemy z nadmiarem turystów na innych nadmorskich plażach.

Hotel stawia na aktywny wypoczynek
Czasy, w których spędzanie urlopu wiązało się jedynie z leżeniem na plaży i spożywaniem posiłków już raczej bezpowrotnie minęły. Goście nastawieni są na aktywny wypoczynek, ciekawe propozycje związane z zagospodarowaniem czasu wolnego czy też zabiegi dla ciała, choćby w strefie SPA czy fitness. – Trendy się zmieniają i skutecznie podążamy za tymi zmianami. Prócz bogatej oferty centrum zdrowia w naszym hotelu, dla naszych gości udostępniamy także strefę fitness i SPA, stwarzamy możliwości aktywnego wypoczynku, a absolutną nowością, funkcjonującą dopiero od kilku tygodni jest nasza nowa hala sportowa oraz profesjonalne korty tenisowe – mówi Jakub Łapiński, kierownik ds. marketingu i sprzedaży.

Oczywiście hotelowi goście mają mnóstwo innych możliwości wypoczynku na terenie hotelu, tego mniej i bardziej aktywnego. Dostępność rowerów i wyjątkowo malowniczych ścieżek rowerowych ciągnących się od Górek Zachodnich przez cały Gdańsk, Sopot i Gdynię kusi amatorów sportów rowerowych, ale także zachęca rodziny do letnich wypraw rowerowych wzdłuż Zatoki Gdańskiej. Niezwykle ciekawą propozycją, ale skierowaną już do amatorów mocniejszych wrażeń, jest z pewnością możliwość skorzystania ze sprzętu wodnego i spróbowania swoich sił na zatoce.

A po całym dniu aktywności lub też wypoczynku na plaży, warto odwiedzić restaurację Hotelu Galion, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Całość hotelowej oferty dopełniają komfortowe warunki wypoczynku w pokojach i apartamentach Galionu.

Miejsce pełne pozytywnej energii
Hotel Galion to nie tylko sam ośrodek, który służy turystom za bazę wypadową lub też wypoczynkową. Władze hotelu od lat odważnie i z pasją stawiają na sport, czego wynikiem jest współorganizowane przez hotel: Duathlon na Wydmach, regaty Nord Cup oraz Półmaraton Gdański. To dowód na to, że prócz atrakcji na terenie ośrodka i tych znajdujących się w najbliższym otoczeniu, władze hotelu kreują także własne wydarzenia sportowo-rekreacyjne promujące aktywność ruchową.

Odwiedź witrynę internetową Hotelu Galion – sprawdź oferty.

Zobacz co aktualnie dzieje się w hotelu!

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego
ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk

> Oferta rodzinna BABY CAMP

> Oferta pobytowa MARCO POLO

> Oferta WAKACYJNA{jcomments off}


* Artykuł sponsorowany.

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij