Grupy taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury uczestniczyły w drugiej edycji eventu tanecznego Street Noise w Białymstoku. Dwudniowy pobyt był pełen wrażeń i emocji związanych nie tylko z tańcem. Relacje przygotowała Ewa Gnoza z MDK w Mrągowie.

W dniach 13-14 maja nasi tancerze przebywali na 2 edycji eventu tanecznego Street Noise w Białymstoku. Dwudniowy pobyt odbył się dzięki opiece: Ewy Gnoza, Ewy Rakowskiej oraz Karoliny Kodź-Wichowskiej. Na zawody pojechały grupy: NTP Crew i NTP Kids oraz tancerze freestyle.To było niesamowite wydarzenie skupiające polską scenę street dance oraz tancerzy z zagranicy. Poza eventem nasi uczestnicy zwiedzili Park Branickich oraz Mini Zoo. To były wyjątkowe dwa dni pełne wrażeń i emocji nie tylko tanecznych. Wysoki poziom zawodów i bardzo dobre wyniki naszych tancerzy były uwieńczeniem naszego wyjazdu.

W kategorii hip hop do 13 lat po eliminacjach w TOP 16tce znalazły się: Róża Merkler i Wiktoria Burzyńska, Iza Matwiejczyk i Gabrysia Brzozowska oraz Maja Gliszczyńska i Gosia Chorążewicz, które wgrały bitwę i znalazły się w TOP 8. Ostatecznie Maja i Gosia zajęły 4 miejsce. Gratulujemy również wszystkim pozostałym startującym, bowiem godnie reprezentowały nasze miasto i pokazały wysoki poziom swoich umiejętności wśród najlepszych tancerzy w Polsce. To nowe doświadczenie i mobilizacja, aby stawiać ciągle krok do przodu i dalej trenować. Młodzieżowy Dom Kultury skupia wyjątkowe osobowości taneczne od 7 do 18 lat - Gratulujemy im wieloletniej pracy i efektów ciągłego rozwoju. Taneczna pasja obliguje do systematyczności i ciągłych treningów. Dzięki naszym tancerzom Mrągowo jest znane na polskiej scenie street dance.

zdjęcia: Ewa Gnoza, Gniewko Głogowski

Street Noise w Białymstoku z udziałem reprezentacji z Mrągowa


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Gilberto (IP: 23.250.*.92) 2018-01-27 06:23
Aujourd'hui, elles font partie des désirs des hommes.

my site: Fawn: http://couplecoquincom.tk/sitemap11.php
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij