Dziś 18 maja w Instytucie Hortiterapii w trakcie międzynarodowej akcji „Fascynujący Świat Roślin” zaprezentowany zostanie specjalny program - "Mazurskie unikaty z Sensburga"​. Przedsięwzięcie to związane jest ze 130 rocznicą urodzin Ersta Wiecherta.

​Z okazji tego wydarzenia wydano pierwszy okolicznościowy znaczek pocztowy, związany ze 130 rocznicą urodzin Ernsta Wiecherta. To pierwszy znaczek na ziemi Powiatu Mrągowskiego, którego wydawcą jest Poczta Polska, a inicjatorem wydawnictwa i dysponentem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ernsta Wiecherta. Autorem projektów znaczka i plakatu jest Dominik Wojciechowski, Mrągowianin działający w ramach współpracy z MSMTEW, poznający od kilkunastu lat tradycję i historię regionu. Twórcą koncepcji karty okolicznościowej jest Sławomir Stefaniak, aktywny mieszkaniec Mrągowa i zarazem miłośnik ziemi mrągowskiej. Za graficzny projekt stempla odpowiada pan Maciej Głąbiński - współpracownik Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Unikaty będą prezentowane na jubileuszowych spotkaniach poświęconych 130 - leciu urodzin Ernsta Wiecherta. Pierwsza prezentacja w dniu 18 maja w Instytucie Hortiterapii w trakcie międzynarodowej akcji „Fascynujący Świat Roślin”. Mrągowo ul. Krzywa 70 godzina 14.00-15.30. Serdecznie zapraszamy.

Źródło: UM Mrągowo

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij