Zespół Szkół Specjalnych z naszego miasta przy współpracy z podopiecznymi OREW w Mikołajkach zorganizował już po raz jedenasty integracyjne przedsięwzięcie "Dzieci - dzieciom". Wydarzenie adresowane było do dzieci z mrągowskich przedszkoli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

To już po raz jedenasty Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie zorganizował spotkanie integracyjne "Dzieci - dzieciom’’. W tym roku spotkanie to odbyło się 16 maja (wtorek) w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Grupa integracyjna "Zawsze razem" w skład, której wchodzą nauczyciele, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych i młodzież z MDK w Mrągowie zaprezentowali przedstawienie pt.,"Autyzm. Poznaj zanim ocenisz". Z kolei grupa teatralna "Dialog" z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Mikołajkach zaprezentowała przedstawienie pt. "Czyja to wina".   Przedstawienia obejrzały dzieci z mrągowskich przedszkoli.

Spotkania integracyjne "Dzieci - dzieciom" dają wiele radości widzom oglądającym przedstawienia prezentowane przez niepełnosprawnych artystów. Są okazją do prezentacji osiągnięć i dokonań artystycznych uczniów z ZSS w Mrągowie i OREW w Mikołajkach.

"Dzieci - dzieciom" - spotkanie integracyjne


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Robert pistor (IP: 83.9.*.223) 2017-05-17 17:44
Jak niemożna zapomnieć jak masię pięnych aktorów byłem wczoraj ibawiłem się świetnie jak się ma się takich miłych pszyjaciuł oczy to nato myślicie wiecej takich imprez ta była świetna pozdrawiamy wszystkich tak dalej trenujcie jak myślicie jak było wczoraj napiście sami ale ja myślę że było fajnie takiej imprezy nie było fajej jak wczoraj zawsze razem to świetna ekipa nic nas nie rozłoczy przyjaźń na dobre i złe zawsze będę zwami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Celinka (IP: 83.6.*.188) 2017-05-17 17:27
Piękne pouczające sztuki, olśniewająca scenografia,wsp aniali aktorzy.Więcej takich imprez.To się nazywa prawdziwa integracja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec