Ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji metalowych, schodów i balustrad, doskonałe realizacje w wielu regionach naszego kraju – mrągowska firma Tierspol przez lata swojej działalności zdobyła zaufanie setek klientów z całej Polski. – Tworzymy swoje produkty z pasją, podążając za światowymi trendami, często kreujemy także swoje autorskie rozwiązania designerskie. Nie boimy się wyzwań, dlatego możemy pochwalić się odważnymi realizacjami – mówi Tadeusz Tracz, właściciel firmy.

Przez 20 lat działalności firmy Tierspol zmieniały się trendy, materiały do produkcji, a także maszyny, z których wytwarzane są produkty. Nie zmieniła się jedna rzecz. – Od samego początku podejmowaliśmy się odważnych realizacji, a jako jedni z pionierów w naszym kraju wdrożyliśmy do produkcji szklane schody. Odważnie sięgamy także po nowatorskie rozwiązania, łącząc szkło, drewno, kamień i różne rodzaje metali – tłumaczy Tadeusz Tracz, właściciel firmy.

Mrągowski Tierspol od lat z powodzeniem zajmuje się produkcją schodów, balustrad, daszków, zadaszeń oraz przegród szklanych i innego rodzaju konstrukcji metalowych. Firma wykonała setki zleceń, tych mniejszych i tych większych, w atrakcyjnych lokalizacjach i dla znanych podmiotów z różnych branż. Schody szklane, balustrady czy daszki zdobią wiele budynków, biur i mieszkań nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy.

Oto kilka przykładów realizacji schodów i balustrad Tierspolu!

Firma Tierspol podejmuje się dużych wyzwań, ale z takim samym zaangażowaniem podchodzi do każdej mniejszej realizacji w domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach swoich klientów.

Oto kilka przykładów realizacji w domkach jednorodzinnych!

Jeśli jesteście na etapie budowy lub też planowania budowy/remontu domów czy mieszkań, warto zapoznać się z produktami firmy. W dziale produktów na tierspol.pl znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju schodów (m.in. szklane, na dwóch belkach, na jednej belce, wstęgowe, wirowe), balustrad (m.in. nierdzewne, całoszklane, mosiężne, aluminiowe), daszków i zadaszeń, a także zabudów i przegród.

O najnowszych produkcjach, zmieniających się trendach w branży Tierspol na bieżąco informuje na swoim blogu szklanaperfekcja.blogspot.com

Zachęcamy także do obejrzenia materiału video poświęconego firmie Tierspol!

Tierspol

ul. Przemysłowa 8, 11-700 Mrągowo
Tel. 89 741 20 95
tierspol@tierspol.pl

www.tierspol.pl

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij