Ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji metalowych, schodów i balustrad, doskonałe realizacje w wielu regionach naszego kraju – mrągowska firma Tierspol przez lata swojej działalności zdobyła zaufanie setek klientów z całej Polski. – Tworzymy swoje produkty z pasją, podążając za światowymi trendami, często kreujemy także swoje autorskie rozwiązania designerskie. Nie boimy się wyzwań, dlatego możemy pochwalić się odważnymi realizacjami – mówi Tadeusz Tracz, właściciel firmy.

Przez 20 lat działalności firmy Tierspol zmieniały się trendy, materiały do produkcji, a także maszyny, z których wytwarzane są produkty. Nie zmieniła się jedna rzecz. – Od samego początku podejmowaliśmy się odważnych realizacji, a jako jedni z pionierów w naszym kraju wdrożyliśmy do produkcji szklane schody. Odważnie sięgamy także po nowatorskie rozwiązania, łącząc szkło, drewno, kamień i różne rodzaje metali – tłumaczy Tadeusz Tracz, właściciel firmy.

Mrągowski Tierspol od lat z powodzeniem zajmuje się produkcją schodów, balustrad, daszków, zadaszeń oraz przegród szklanych i innego rodzaju konstrukcji metalowych. Firma wykonała setki zleceń, tych mniejszych i tych większych, w atrakcyjnych lokalizacjach i dla znanych podmiotów z różnych branż. Schody szklane, balustrady czy daszki zdobią wiele budynków, biur i mieszkań nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy.

Oto kilka przykładów realizacji schodów i balustrad Tierspolu!

Firma Tierspol podejmuje się dużych wyzwań, ale z takim samym zaangażowaniem podchodzi do każdej mniejszej realizacji w domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach swoich klientów.

Oto kilka przykładów realizacji w domkach jednorodzinnych!

Jeśli jesteście na etapie budowy lub też planowania budowy/remontu domów czy mieszkań, warto zapoznać się z produktami firmy. W dziale produktów na tierspol.pl znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju schodów (m.in. szklane, na dwóch belkach, na jednej belce, wstęgowe, wirowe), balustrad (m.in. nierdzewne, całoszklane, mosiężne, aluminiowe), daszków i zadaszeń, a także zabudów i przegród.

O najnowszych produkcjach, zmieniających się trendach w branży Tierspol na bieżąco informuje na swoim blogu szklanaperfekcja.blogspot.com

Zachęcamy także do obejrzenia materiału video poświęconego firmie Tierspol!

{jcomments off}

Tierspol

ul. Przemysłowa 8, 11-700 Mrągowo
Tel. 89 741 20 95
tierspol@tierspol.pl

www.tierspol.pl


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij