Na wyraźne życzenie widzów powraca największy teatralny hit ostatnich lat! Spektakl  „Klimakterium …i już” ponownie zawita do Mrągowa! Wyjątkowe widowisko odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 19:00 w CKiT w Mrągowie.

Ze spektaklu dowiemy się, że okres klimakterium to nie koniec świata - a jednak początek nowego etapu życia. Przedstawienie porusza najważniejsze aspekty bolączek kobiet, które myślą, że są z nimi same, a okazuje się, że wszystkie kobiety tak mają.

Występ przeplatany jest piosenkami we wspaniałych aranżacjach z zabawnymi tekstami,  które zapadają w pamięci na dłuższy czas. Polecamy nie tylko kobietom, ale i mężczyznom którzy mają dystans do samych siebie. Spektakl ma kilka obsad, wszystkie aktorki grają znakomicie.

„Klimakterium… i już” to ponad dwie godziny niezrównanej zabawy, cudownego nastroju, salw śmiechu do łez, i jak niektórzy twierdzą, cudownej terapii śmiechem.

Każdy, kto choć raz widział ten spektakl, wie, że po jego zakończeniu wiele osób spogląda na świat znów przez różowe okulary. To jeden z tych tytułów, które opisać można tylko w jeden sposób: Ten spektakl po prostu musicie Państwo zobaczyć.

Więcej informacji na temat spektaklu na portalu internetowym www.klimakterium.art.pl

Bilety indywidualne: Recepcja CKiT ul. Warszawska 26, Mrągowo  tel. 89 743 34 66

Bilety grupowe: pod nr tel. 502-661-402

Bilety można zamawiać także przez kupbilecik.pl

Cena biletu: 85 zł/osoby.

Słowa kluczowe:
Mrągowo klimakterium kultura teatr spektakl 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij