Prawie 300 tancerzy z całej Polski pojawi się już w najbliższą sobotę w mieście nad jeziorem Czos. Entry street czyli ogólnopolskie zawody taneczne to przedsięwzięcie którego pomysłodawcami są mieszkanki Mrągowa. Zapraszamy 6 maja do mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki.

W sobotę 6 maja w Centrum Kultury i Turystyki o godzinie 10.00 startują Ogólnopolskie Zawody Taneczne Entry Street. Pomysłodawcami i realizatorami imprezy są: Ewa Gnoza, Magda Lewkowicz oraz Ewa Dolińska - Baczewska. Impreza jest współrealizowana przez Centrum Kultury i Turystyki i wspierana przez Urząd Miejski w Mrągowie. Odbywa się ona dzięki głosowaniu mieszkańców miasta w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

Co czeka nasze miasto 6 maja?

Mrągowo odwiedzi około 300 tancerzy z Olsztyna, Łomży, Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Pabianic, Poznania, Gdańska, Kołobrzegu, Białej Podlaskiej, Pozezdrza, Rynu, Wilkas, Korsz, Kętrzyna, Ełku, Warszawy. Miasto na zawodach będą reprezentowali również nasi tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury i Centrum Kultury i Turystyki. 

Kategorie: hip hop, 2vs2/bboying 2vs2 do13 lat, hip hop 2vs2/bboying 2vs2 od 14 lat, showcase do 11 lat/12-15 lat/powyżej 15 lat oraz All styles. Będzie można zobaczyć również pokaz sędziów. Wśród nich znani światowej sławy sędziowie sceny hip - hopowej: Anna Maria Wilczkowska - Ryfa z Warszawy, Maciek Pela z Warszawy, Paweł Sokołowski - Sokół z Gdańska oraz bboying: Nikita Wasilewicz z Wrocławia, Bartłomiej Białobrzewski- Modest z Warszawy, Artur Osiak- Pirat z Warszawy. Muzykę na żywo zagra Dj Lazy One z Warszawy, a imprezę poprowadzą Michał Piskorz z Olsztyna i Marta Molska - Mamuśka z  Białegostoku. Za kamerą zasiądzie Tomek Mróz z Białegostoku. Wśród mrągowskich ekip zobaczymy: Smyki, NTP Kids, NTP Crew oraz Azong z MDK. Tancerze z MDK i CKiT wystartują również w kategoriach hip hop 2vs2, bboying oraz All styles.

W tym roku poza środkami z MBO imprezę wsparli z Mrągowa: Andrzej Cudo - Cudo Cafe, IQ Connect - Marcin Nosek, Stanisław Bułajewski – Radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, SM Mlekpol, Milowy Krok - T.Kodź, Hotel Eva, Hotel Solar Palace, Supermarket Na Górce, Manufaktura Smaku, Autokasacja - Majewski, Hurtownia Budowlana Węglewski, Sklep Papierniczy Traper, Centrum Reklamowe Szapiel oraz Sponsorzy Indywidualni. Z Białegostoku wsparła nas firma Tańczyć każdy może - T.Mróz.

Sponsorem głównym imprezy jest Car4parts z Mrągowa. 6 maja aktywnie będą wspierać wydarzenie wolontariusze z Młodzieżowego Domu Kultury. Zapraszamy!


 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Pamela 2017-12-29 11:19
Wow! At last I got а webpage fгom ԝhere Ι ƅe abⅼе to trᥙly obtain useful
factѕ concerning my study and knowledge.

Μy web site - captcha decoder php: http://humancoder.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab 2017-05-04 18:16
Zajrzyj na stronę http://ckit.mragowo.pl/pl/page/13/wszystkie-imprezy.html i później komentuj.
Na marginesie jeśli masz ciekawe propozycje podziel się nimi z ckit, na pewno pomogą ci w ich realizacji, tak jak wielu innym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# w kółko to samo 2017-05-06 10:45
Jeśli te imprezy to twój szczyt realizacji to baw się dobrze.
Brać kase i prosić o pomysły to miernota.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab 2017-05-06 18:33
Nic na siłę, wcielaj w życie swe pomysły samodzielnie - powodzenia, czasami razem jest jednak łatwiej i więcej można zrobić, przykładem są właśnie projekty realizowane w ramach budżetu obywatelskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# l. 2017-05-04 12:16
Fajna impreza będzie ,szkoda tylko że CKiT samo nic nie wymyśli i nie zorganizuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij