Nie musisz mieć nie wiadomo jakich umiejętności operatorskich, ważne żebyś miał sprzęt do nagrywania i chęci. Zmontowani czyli Mrągowski konkurs filmowy jest właśnie dla Ciebie. Konkurs powstał w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego przy współpracy i zaangażowaniu Urzędu Miejskiego w Mrągowie oraz Centrum Kultury i Turystyki.

Każdy może wziąć udział w Mrągowskim konkursie filmowym - Zmontowani. Wystarczy przedstawić w formie krótkiego 5 minutowego filmu swoją pasję, aktywne życie na terenie Mrągowa. Może być to każda forma aktywności: śpiew, wioślarstwo, wędkarstwo, tworzenie muzyki itp. Organizatorom zależy szczególnie na filmach będących dokumentalnym zapisem rzeczywistości. Do konkursu dopuszczone będą filmy dokumentalne, fabularne, animowane, video-art, teledyski. Filmy mogą być zgłaszane przez indywidualnych twórców, którzy mogą reprezentować organizacje, stowarzyszenia oraz grupy pasjonatów.

- Coraz częściej poznawałam ludzi z niesamowitymi pasjami, o których nie było słychać. Chciałam stworzyć konkurs, w którym mogliby przedstawić swoje aktywne życie - mówi Lidia Moroz twórca projektu. Do głowy przyszedł mi pomysł na konkurs filmowy, w którym mamy możliwość przedstawienia naszej pasji.

Nakręć film i zgłoś się do konkursu między 1.05.2017, a 31.10.2017r. w Urzędzie Miejskim w Referacie Strategii, Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej (w dni pracujące od godziny 8:00 do 15:00). Wszystkie filmy, które zostaną zakwalifikowane do konkursu będą wyświetlone 12 listopada w Centrum Kultury i Turystyki na przeglądzie filmów konkursowych. Tego wieczoru na scenie wystąpi również zespół Green Hill. Główną nagrodą jest profesjonalna reklama właśnie tej aktywności stworzona przy współpracy z firmą Ja Cie Kręce. Nagrodą za drugie miejsce są dwudniowe warsztaty operatorskie przy użyciu profesjonalnego sprzętu prowadzone przez firmę Ja Cie Kręce. Mamy dla Was również bony rzeczowe o wartości 500 zł za III miejsce oraz nagrodę publiczności. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Przy zgłoszeniu swojego filmu należy również wypełnić kartę zgłoszeniową.

Regulamin -  KLIKNIJ TUTAJ

Karta zgłoszeniowa - KLIKNIJ TUTAJ


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij