To będzie wyjątkowy wieczór w mrągowskim Amfiteatrze. Po raz drugi zawita do naszego miasta Mazurski Festiwal Operowy Belcanto. Do udziału w imprezie zaproszono znakomitych śpiewaków operowych.

Świetne recenzje zebrał I Mazurski Festiwal Operowy Belcanto, który odbył się w lipcu ubiegłego roku. Idąc za ciosem organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję. Muzyczne przedsięwzięcie w operowym klimacie odbędzie się 22 lipca w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos.

W drugiej odsłonie Festiwalu wystąpią: sopranistka Katarzyna Zając – Caban, Luciana Pansa – brazylijska mezzosopranistka, Max Jota – tenor również pochodzący z Brazylii, zdobywca wielu nagród w prestiżowych konkursach wokalnych na świecie oraz Piotr Wołosz – znany już mrągowskiej publiczności bas, pomysłodawca festiwalu. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna Fundacja AVANGART pod dyrekcją Marty Kosielskiej. Podczas gali finałowej wystąpią także młodzi artyści Studia Wokalnego SUKCES z Mrągowa. Koncert poprowadzą Magdalena Fedor i Jan Połowianiuk.

W programie usłyszymy nie tylko przepiękne utwory operowe, operetkowe, musicalowe i filmowe, ale także hity muzyki pop w aranżacjach na solistów, chór i orkiestrę symfoniczną. Organizatorzy przygotowali również wiele innych niespodzianek muzycznych, wśród których wystąpi gość specjalny. Bilety są do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz w systemie ebilet.pl.

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec