To będzie wyjątkowy wieczór w mrągowskim Amfiteatrze. Po raz drugi zawita do naszego miasta Mazurski Festiwal Operowy Belcanto. Do udziału w imprezie zaproszono znakomitych śpiewaków operowych.

Świetne recenzje zebrał I Mazurski Festiwal Operowy Belcanto, który odbył się w lipcu ubiegłego roku. Idąc za ciosem organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję. Muzyczne przedsięwzięcie w operowym klimacie odbędzie się 22 lipca w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos.

W drugiej odsłonie Festiwalu wystąpią: sopranistka Katarzyna Zając – Caban, Luciana Pansa – brazylijska mezzosopranistka, Max Jota – tenor również pochodzący z Brazylii, zdobywca wielu nagród w prestiżowych konkursach wokalnych na świecie oraz Piotr Wołosz – znany już mrągowskiej publiczności bas, pomysłodawca festiwalu. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna Fundacja AVANGART pod dyrekcją Marty Kosielskiej. Podczas gali finałowej wystąpią także młodzi artyści Studia Wokalnego SUKCES z Mrągowa. Koncert poprowadzą Magdalena Fedor i Jan Połowianiuk.

W programie usłyszymy nie tylko przepiękne utwory operowe, operetkowe, musicalowe i filmowe, ale także hity muzyki pop w aranżacjach na solistów, chór i orkiestrę symfoniczną. Organizatorzy przygotowali również wiele innych niespodzianek muzycznych, wśród których wystąpi gość specjalny. Bilety są do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz w systemie ebilet.pl.

 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij