Mrągowscy policjanci zatrzymali 43–latka w związku ze zdarzeniem, w którym śmierć poniosła 64–letnia mieszkanka Mrągowa. Pod nadzorem prokuratury prowadzone jest śledztwo, zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (20.04.2017) około godz. 16:00 oficer dyżurny mrągowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o awanturze, do której doszło w bloku na jednym z osiedli w mieście. Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres, na progu mieszkania zauważyli leżącą nieprzytomną kobietę z widocznymi obrażeniami ciała. Funkcjonariusze udzielili 64-latce pierwszej pomocy przedmedycznej, a dalsze czynności ratunkowe, po dotarciu na miejsce, prowadziła załoga karetki pogotowia. Niestety kobieta nie odzyskała przytomności, a wezwany na miejsce lekarz stwierdził jej zgon. Obrażenia jej ciała wskazywały na to, że do śmierci 64-latki przyczyniły się działania innej osoby.

Funkcjonariusze w związku z tą sprawą zatrzymali 43–letniego mężczyznę. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pracowali prokurator i policjanci. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków oraz osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia i jego uczestników. Ciało kobiety na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tej sprawy.

Źródło: KWP Olsztyn

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mrągowo 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# ......... (IP: 89.229.*.242) 2017-04-22 11:58
Dziękuję sąsiadom z bloku 24 za pomoc jednak są jeszcze ludzie o dobrym sercu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Widzialam (IP: 89.231.*.56) 2017-04-21 22:19
Akurat przechodziłam tamtędy, zobaczyłam helikopter, czekałam, patrzyłam... Pełno ludzi, okropne wydarzenie. Gdyby człowiek miał drugie życie, to tylko wtedy udałoby się uniknąć tragedii...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nmr (IP: 46.169.*.23) 2017-04-21 23:33
Przypatrywanie się jeszcze nikomu nie pomogło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rozwielita (IP: 89.229.*.35) 2017-04-21 20:38
Oczywiście, życia nie wróci, współczuje rodzinie to wielka tragedia, można powiedzieć podwójna, ale ten chłopak nie zamierzał jej zabić nie planował tego , zbieg nieszczęśliwych okoliczności doprowadziły do tragedii, jak widać sąsiedzi nie interweniowali, choć awanturę było słychać, wielka znieczulica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sąsiad (IP: 37.47.*.129) 2017-04-21 20:51
Cytuję rozwielita:
Oczywiście, życia nie wróci, współczuje rodzinie to wielka tragedia, można powiedzieć podwójna, ale ten chłopak nie zamierzał jej zabić nie planował tego , zbieg nieszczęśliwych okoliczności doprowadziły do tragedii, jak widać sąsiedzi nie interweniowali, choć awanturę było słychać, wielka znieczulica.

Sąsiedzi interweniowali więc się nie wypowiadaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek (IP: 37.47.*.188) 2017-04-21 19:45
Skarzą czy nie. Musztarda po obiedzie. Kobiecie życia nie wróci, wielka strata dla rodziny. Wyrazy współczucia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 188.146.*.75) 2017-04-21 18:25
heheh a nasz sąd g..no mu zrobi bo psychczny,,,ale za to wsadzają za niewinność , skurwiela wsadzić na wiele lat a nie żałować, psychicznie chorych w mrągowie mnogo...bynajmn iej żyjących w stresach, nerwach , z braku prac...Nie jedna osoba leczy się u psychiatry, to nie znaczy że zaraz musi zabić...w dodatku matkę....szkoda że sąsiedzi nie interweniowali ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nmr (IP: 94.254.*.248) 2017-04-21 16:26
Żal całej rodziny, jak czytam osoba podobno była chora psychicznie. To straszne co musi teraz przeżywać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nmr (IP: 94.254.*.248) 2017-04-21 16:24
Niech mi ktoś z tych mądrych osób wytłumaczy w jaki sposób można było temu zapobiec. Oczekuję odpowiedzi opartej o fakty tego konkretnego przypadku. Bez przykładów z innych śledztwa, gdyż każda sprawa jest inna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agaaaaa (IP: 188.146.*.93) 2017-04-21 15:21
Nie można było temu zapobiec znam te sprawę od wewnątrz więc jak nie wiecie to się niewypowiadajci e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Arti (IP: 46.215.*.160) 2017-04-21 15:54
Zawsze jest sposób na zapobiegnięcie takiej tragedii, zwłaszcza jak sprawa jest komuś znana z wewnątrz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec (IP: 217.99.*.177) 2017-04-21 15:12
Podzielam te stanowisko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ty (IP: 89.229.*.127) 2017-04-21 15:07
Kara śmierci dla tego śmiecia !!!
Niech zdycha wpierdllu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rozwielita (IP: 89.229.*.35) 2017-04-21 12:27
Tragedia może zdarzyć się w każdej rodzinie , wszędzie gdzie występuje przemoc. Ale tą przemoc trudno udowodnić zdaniem organów ścigania. Nikt nie reaguje, nie może pomóc w takiej sytuacji, bo policja często umarza postępowania, Dopiero jak zdarzy się coś strasznego szuka winnych . Wielu tragedii można byłoby uniknąć, zapobiec. To co stało się jest straszne, syn odebrał życie własnej matki, ale on był chory psychicznie, niezaradny życiowo.
Zapewne żałuje tego co zrobił i zapewne nie odpowie za swój czyn.
Nie, to nie jest usprawiedliwien ie , ale można było temu zapobiec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2017-04-21 16:19
Uściślijmy, policja nie ma mocy umorzyć postępowania. To są organy ścigania a nie osądzania więc nie w tym kierunku chyba pretensje. Policja, jedynie opierając się na doświadczeniu wie, czy można coś udowodnić czy nie- w postępowaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xyz (IP: 31.0.*.221) 2017-04-21 10:52
Sienkiewicza 24
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# luki (IP: 83.12.*.49) 2017-04-21 10:19
Osiedle Sienkiewicza. Straszna tragedia:(
[']
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bogdan (IP: 83.14.*.210) 2017-04-21 10:10
Gdzie to było?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maagga (IP: 94.254.*.163) 2017-04-21 10:18
Podobno na sienkiewicza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
13°C
deszcz
1002 hPa
Noc
temp. 3°C
deszcz
1005 hPa
Jutro
temp. 9°C
pochmurno
1012 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017