Policjanci zatrzymali kolejnego kierującego, który w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za rażące przekroczenie (powyżej 50 km/h) dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym przewiduje się zatrzymanie dokumentu prawa jazdy w trakcie przeprowadzanej kontroli drogowej.

W środę około godziny 21.30 w miejscowości Sorkwity policjanci z mrągowskiej drogówki dokonywali kontroli prędkości. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli zbliżające się z dużą prędkością osobowe BMW. Miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością ponad 100 km/h. Kierującym okazał się 26 – letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Za przekroczenie prędkości o 51 km/h w terenie zabudowanym mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Dodatkowo stracił prawo jazdy.

Źródło: KWP Olsztyn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Ktoś (IP: 88.156.*.179) 2017-04-20 15:47
Jeden powyżej tolerancji?
Nie wierzę że urządzenie ma dokładność pomiaru +/ 1km/h .
Można się grubo kłócić i prawko odzyskać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# luki (IP: 83.12.*.49) 2017-04-21 10:34
Bo nie ma gdyby mandatu nie przyjął mógłby w sądzie powalczyć w innym przypadku pozamiatane:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Belf (IP: 89.229.*.203) 2017-04-20 19:16
Cytuję Ktoś:
Jeden powyżej tolerancji?
Nie wierzę że urządzenie ma dokładność pomiaru +/ 1km/h .
Można się grubo kłócić i prawko odzyskać.


Czytania ze zrozumieniem to nie uczyli. Przekroczył o 51 nie o 1.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.251) 2017-04-20 20:42
BLEF
BLEF
KTOŚ
NAPISAŁ DOBRZE.
POCZYTAJ IMBECYLU ZE ZROZUMIENIEM.
PODPOWIEM. CHODZI Q + - 1 KM.
A NIE O 51 KM.
DO REDAKCYJI::::
PROSZĘ LIKWIDOWAĆ TAKIE DURNE KOMENTARZE. (BLEF )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ? (IP: 89.231.*.142) 2017-04-21 08:05
Co ty łykasz ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obywatel świata (IP: 89.229.*.26) 2017-04-20 21:00
No i powiedział co wiedział. Pisanie wersalikami to krzyk. Przekroczenie prędkości o 51 km/h., to przekroczenie o 51. O jakim durnym komentarzu piszesz? Chyba, że o swoim. Jeśli masz prawo jazdy, to powinni Ci je odebrać za taki komentarz, bo tacy kierowcy, to tykająca bomba zegarowa. Trzeba ich eliminować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.251) 2017-04-21 10:42
OBYWATEL
IMBECYL (NASTĘPNY)
OSTATNI RAZ BARANY TŁUMACZĘ TEKST.
+-- 1 KM.
51 KM. PRZEKROCZYŁ.
TO RUSKI STARY RADAR. NIE MIERZY LASEROWO.
NIE MA TAKIEJ OPCJI, ŻEBY ZMIERZYŁ Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 1 KM. TEN RADAR PRZEGRYWA W KAŻDYM SĄDZIE PROTEST KIEROWCY. TO URZĄDZENIE MA SWOJE KANONY UŻYCIA JAK ODLEGŁOŚĆ, WARUNKI ATMOSFERYCZNE, STATYW I WIELE INNYCH . NIE WIADOMO CO DOKŁADNIE MIERZY. CZY AUTO OSOBOWE, WIĘKSZE CIĘŻAROWE, POWIEW WIATRU, CZY PIERDNIĘCIE PTAKA (np. wróbla ).
Proszę nie komentować. Dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# l o l (IP: 89.231.*.142) 2017-04-21 10:49
...kanony użycia...... ;))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij