Za nami Powiatowy Przegląd Szkół, w którym zaprezentowali się uczniowie pięciu szkół ponadgimnazjalnych z Mrągowa. To nowa odsłona rozgrywanego od lat Turniej Szkół. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia!

W Powiatowym Przeglądzie Szkół wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych, I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Oświatowo-Sportowego „Baza”, Zespołu Szkół nr 2 oraz, co jest absolutną nowością – debiutanci z Zespołu Szkół Specjalnych. I właśnie gorące przyjęcie występów uczniów Zespołu Szkół Specjalnych było tym, co zapamiętamy najbardziej z tegorocznego Przeglądu Szkół.

Uczniowie zaprezentowali się w czterech kategoriach - piosence, scence teatralnej/kabaretowej, pokazie historycznym oraz pokazie talentów.

Zwycięzcami byli dzisiaj wszyscy. Taka też była idea tegorocznych zmagań.

Szerszą relację, reportaż, materiały video z występów w kategoriach piosenka i pokaz talentów zaprezentujemy w poniedziałek.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Fot. Piotr Piercewicz, Paulina Duszak-Jabłonowska

Powiatowy Przegląd Szkół 2017


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Nos zadarty do gory. (IP: 31.0.*.1) 2017-04-09 08:23
Organizacja tej imprezy to dno. Tyle lat sie to odbywa, a starostwo nie potrafi uczyc sie na bledach, popelnianych rok w rok. Kto to slyszal, zeby poczatek trwal prawie godzine?! Ciagnoce sie w nieskonczonosc przerwy techniczne, zenujace dialogi prowadzacych. Nie wspomne juz o wielkim chaosie i lansiku pracownikow starostwa (swoja droga to po co ich tam az tylu?). Chyba czas najwyzszy przekazac organizacje tej imprzey innym osobom albo raz na zawsze zakonczyc te farse.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gerg (IP: 83.31.*.42) 2017-04-09 11:24
Tak racja. Nie rezygnowałbym jednak z turnieju bo to fajna sprawa, ale organizacyjnie słabo rzeczywiscie. Prowadzący (nie bierzcie tego do siebie), ale naprawdę słabi jak na poziom ponadgimnazjaln y. Przerwy to jakis dramat. Wstęp z 3 piosenkami i dlugim powitaniem gosci to nieporozumienie . Atmosfera tez slabsza niz rok temu, czemu nie bylo zadnych przyspiewek? Nic, kompletnie nic od siebie, sztampowe to wszystko i troche drętwo. Kto byl odpowiedzialny za scenariusz, kto za jego akceptację? Idea słuszna, tylko wyciągnijcie wnioski z tej krytyki i bedzie ok w przyszlym roku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda (IP: 89.231.*.214) 2017-04-08 16:20
Na widowni "krem dela krem"-pracownic y Starostwa ..na wagarach. Ciekawam kto obslugiwal interesantów?A moze to lansik?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 213.184.*.67) 2017-04-08 10:21
Tak się zastanawiam dlaczego zawsze w tego typu przeglądach wygrywają na zmianę albo popularny Esen albo 1 Liceum Ogólnokształcąc e tak jakby rzekomo młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych była gorsza . Może lepiej nie wskazywać zwycięzcy .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rek (IP: 37.7.*.62) 2017-04-08 16:57
ale smieszny jestes. czy jeszcze się nie dowiedziales tego, że w tym roku nie wybierano zwycięzcy? Lepiej się nie odzywać, jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 213.184.*.67) 2017-04-22 11:49
popatrz na nagrody i wszystko będzie jasne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# esen (IP: 83.9.*.53) 2017-04-07 23:45
drogi esenie, to byl tylko przeglad! nie wiem czy niektore rzeczy do nich nie docieraja czy jak ale naprawde z niesmakiem sie ich sluchalo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ~Q (IP: 89.229.*.176) 2017-04-07 21:53
Tak, wcale nie ustawione, śmiech na sali. Jak wam nie wstyd okłamywać ludzi i te dzieciaki, które tak ciężko pracowały, żeby dobrze się zaprezentować. Nagrody mówią same za siebie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hejt (IP: 37.248.*.183) 2017-04-07 22:12
Jak zwykle coś nie pasuje. To może w ogóle organizatorzy powinni więcej nie organizować tej imprezy, bo co roku jest ten sam płacz z waszej strony? Niezależnie od formy i treści... ŻA-ŁO-SNE chłopcze!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# . (IP: 89.229.*.176) 2017-04-08 08:32
Co? A może nagrody to przypadek? Oczywiście, najlepsze nagrody dostało LO i SN. A reszta szkół dla was nie istnieje, piepszeni egoiści. Wcale nie było z góry ustalone to samo co rok, kto co dostanie, WCALE!!! Ta impreza dawno powinna mieć swój koniec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# . (IP: 83.6.*.179) 2017-04-08 08:53
Po prostu, przestańmy organizować to coś i będzie święty spokój :) No bo po co
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij