Centrum Kultury i Turystki zaprasza na pierwszy w tym sezonie koncert w ramach "Letnich koncertów na deptaku", który jednocześnie zainauguruje tegoroczny, długi weekend majowy. Rozpoczniemy mocnym gitarowym brzmieniem zespołu Solid Rock grającego utwory z repertuaru legendarnej grupy Dire Straits. Wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia o godz. 16.00 na molo przy skwerze Jana Pawła II w Mrągowie.

Solid Rock to kawał dobrej muzyki gitarowej, głębokie teksty, a członkowie zespołu to muzycy z wieloletnim doświadczeniem: Andrzej Waluk - guitar, vocal, Maciek Hacia - guitar, vocal, Zbyszek Chrzanowski - drums, Przemek Lenart - bass, vocal). Każdy koncert grupy spotyka się z entuzjazmem fanów Dire Straits, a także miłośników rocka, country i bluesa.

Już niebawem na mrągowskim molo nie zabraknie takich hitów Dire Straits jak „Money for nothing”, „Walk of life”, „Calling Elvis”, czy „Sultans of swing". Poza tak znanymi utworami Solid Rock przygotował kilka mniej popularnych kompozycji, w oryginalnej wersji instrumentalnej, ale z polskim tekstem.

Źródło CKiT Mrągowo

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij