Reprezentacja z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie zwyciężyła w czwartej edycji konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie”. Do tegorocznej rywalizacji, która obejmowała dwa etapy przystąpiło pięć placówek z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Konkurs odbył się 22 marca w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa.

Jury w tym roku miało nie lada wyzwanie wybrać tegorocznego zwycięzcę czwartej edycji konkursu Najsprawniejszy w zawodzie „Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej” organizowanego w naszym mieście przez Zespół Szkół Specjalnych. W tym roku najwyższa ilość punktów trafiła do uczniów z Braniewa. Drugie miejsce przypadło reprezentacji z Bartoszyc, trzecie z Mrągowa, czwarte z Giżycka, a piatą pozycję zajął Olsztyn.

W tym roku na uczestników konkursu czekały dwa etapy. Pierwszy polegał na posprzątaniu jednostki mieszkalnej oraz prawidłowym wypełnieniu arkusza. Czas na wykonanie zadania to półtorej godziny. Drugi etap trwał zaledwie 30 minut i reprezentacje musiały nakryć wcześniej przygotowany pomysł stołu. W tym roku myślą przewodnią były podróże dookoła świata.

IV Wojewódzki Konkurs Hotelarski – Najsprawniejszy w zawodzie „Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej” co roku skierowany jest do młodzieży ze szkół specjalnych i ośrodków szkolno-wychowawczych z regionu Warmii i Mazur kształcących w zawodzie pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Starosty Mrągowskiego.

Konkurs "Najsprawniejszy w zawodzie"


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij