Mrągowo przez dwa dni gościło drużyny ze strefy północno-wschodniej, które walczyły o awans do finału XXI Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej w Brennej. W eliminacjach udział wzięło osiemnaście drużyn w dwóch kategoriach, a rywalizacja w trakcie meczy między drużynami była bardzo zacięta i emocjonująca.

W związku z tym, że strefa północno-wschodnia jest najliczniejszą strefą eliminacyjną, dwa zespoły kategorii 45+ i aż sześć pierwszych zespołów kategorii open uzyskało bezpośredni awans do finału MPPS w Brennej, które odbędą się w terminie 12 – 14 maja br.

W kategorii zespołów samorządowych 45+, najwyższy stopień podium zdobyli reprezentanci Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Urzędu Gminy Golub Dobrzyń, a na trzecim stopniu uplasowała się drużyna Samorządu Mrągowskiego. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja UM w Radomiu, a na miejscu piątym uplasowała się ekipa z Urzędu Miejskiego Bydgoszczy.

Najlepszą drużyną eliminacji strefy północno-wschodniej w grupie OPEN, okazała ekipa Samorządu Mrągowskiego, która w finale pokonała reprezentację z  Urzędu Gminy Rząśnik. Wynik meczu 1 : 0 dla ekipy z Mrągowa. Na trzecim stopniu podium znalazła się drużyna z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Czwarte miejsce przypadło drużynie  Powiatu Legionowskiego. Automatyczny awans do finałów uzyskały także reprezentacje: Urzędu Miejskiego w Mławie oraz ekipa Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

Podczas oficjalnego zakończenia i podsumowania eliminacji, zostali wyróżnieni także indywidualni zawodnicy.

W podsumowaniu kategorii 45+, najlepszym zawodnikiem został wytypowany Sawicki Dariusz – Nowy Dwór Mazowiecki, a najlepszym bramkarzem został Dulczewski Paweł – UG Golub - Dobrzyń. Statuetkę i nagrodę dla najstarszego zawodnika mistrzostw otrzymał Ryszard Nowakowski  – Samorząd Mrągowski.

W kategorii OPEN, najlepszym bramkarzem eliminacji został Piotr Wyszyński z Urzędu Gminy Rząśnik. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Robertowi Bumbulowi z reprezentacji Samorządu Mrągowskiego.

W organizację tegorocznych eliminacji w Mrągowie, włączył się Urząd Miejski w Mrągowie a Burmistrz Miasta Mrągowa Pani Otolia Siemieniec, objęła imprezę swoim patronatem. Nagrody rzeczowe i puchary zostały też ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy w Mrągowie.

Źródło sportzmieniamragowo. pl. Organizatorzy

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Marek (IP: 37.248.*.227) 2017-03-17 22:19
Pytam sie powaznie i oczekuje odpowiedzi: kto gral w reprezentacji Mragowa i dlaczego wiekszosc z tych "zawodnikow" nie ma nic wspolngego z praca w samorzadzie? Ile kosztowala organizacja imprezy w Mragowie i dlaczego wydano publiczne pieniadze na taka zabawe? Oczekuje uzasadnienia. Pytam jako zwykly mieszkaniec Mragowa i prosze redakcje o zorganizowanie odpowiedzi. Brak reakcji spowoduje u mnie podjecie innych krokow. Czas skonczyc te fars
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lewy (IP: 188.146.*.247) 2017-03-18 16:21
A co nie załapałeś się do kadry?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# www (IP: 149.12.*.75) 2017-03-18 16:16
o co ci chodzi??cos podejrzewasz??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij