Mrągowo przez dwa dni gościło drużyny ze strefy północno-wschodniej, które walczyły o awans do finału XXI Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej w Brennej. W eliminacjach udział wzięło osiemnaście drużyn w dwóch kategoriach, a rywalizacja w trakcie meczy między drużynami była bardzo zacięta i emocjonująca.

W związku z tym, że strefa północno-wschodnia jest najliczniejszą strefą eliminacyjną, dwa zespoły kategorii 45+ i aż sześć pierwszych zespołów kategorii open uzyskało bezpośredni awans do finału MPPS w Brennej, które odbędą się w terminie 12 – 14 maja br.

W kategorii zespołów samorządowych 45+, najwyższy stopień podium zdobyli reprezentanci Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Urzędu Gminy Golub Dobrzyń, a na trzecim stopniu uplasowała się drużyna Samorządu Mrągowskiego. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja UM w Radomiu, a na miejscu piątym uplasowała się ekipa z Urzędu Miejskiego Bydgoszczy.

Najlepszą drużyną eliminacji strefy północno-wschodniej w grupie OPEN, okazała ekipa Samorządu Mrągowskiego, która w finale pokonała reprezentację z  Urzędu Gminy Rząśnik. Wynik meczu 1 : 0 dla ekipy z Mrągowa. Na trzecim stopniu podium znalazła się drużyna z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Czwarte miejsce przypadło drużynie  Powiatu Legionowskiego. Automatyczny awans do finałów uzyskały także reprezentacje: Urzędu Miejskiego w Mławie oraz ekipa Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

Podczas oficjalnego zakończenia i podsumowania eliminacji, zostali wyróżnieni także indywidualni zawodnicy.

W podsumowaniu kategorii 45+, najlepszym zawodnikiem został wytypowany Sawicki Dariusz – Nowy Dwór Mazowiecki, a najlepszym bramkarzem został Dulczewski Paweł – UG Golub - Dobrzyń. Statuetkę i nagrodę dla najstarszego zawodnika mistrzostw otrzymał Ryszard Nowakowski  – Samorząd Mrągowski.

W kategorii OPEN, najlepszym bramkarzem eliminacji został Piotr Wyszyński z Urzędu Gminy Rząśnik. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Robertowi Bumbulowi z reprezentacji Samorządu Mrągowskiego.

W organizację tegorocznych eliminacji w Mrągowie, włączył się Urząd Miejski w Mrągowie a Burmistrz Miasta Mrągowa Pani Otolia Siemieniec, objęła imprezę swoim patronatem. Nagrody rzeczowe i puchary zostały też ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy w Mrągowie.

Źródło sportzmieniamragowo. pl. Organizatorzy


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Marek (IP: 37.248.*.227) 2017-03-17 22:19
Pytam sie powaznie i oczekuje odpowiedzi: kto gral w reprezentacji Mragowa i dlaczego wiekszosc z tych "zawodnikow" nie ma nic wspolngego z praca w samorzadzie? Ile kosztowala organizacja imprezy w Mragowie i dlaczego wydano publiczne pieniadze na taka zabawe? Oczekuje uzasadnienia. Pytam jako zwykly mieszkaniec Mragowa i prosze redakcje o zorganizowanie odpowiedzi. Brak reakcji spowoduje u mnie podjecie innych krokow. Czas skonczyc te fars
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lewy (IP: 188.146.*.247) 2017-03-18 16:21
A co nie załapałeś się do kadry?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# www (IP: 149.12.*.75) 2017-03-18 16:16
o co ci chodzi??cos podejrzewasz??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec