Mrągowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Funkcjonariusze podczas tej samej interwencji odzyskali skradzione na terenie Niemiec auto, którym poszukiwany się poruszał. 37-latek trafił do aresztu.

W środę po godzinie 13.00 policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na 37-letniego mężczyznę niosącego bańkę z paliwem z jednej ze stacji paliw. Policjanci rozpoznali w nim poszukiwanego. Policjanci podążali za mężczyzną. Zatrzymali go w momencie, gdy wlewał paliwo do zaparkowanego ulicę dalej VW Tourana.

Funkcjonariusze niezwłocznie sprawdzili dane mężczyzny oraz samochodu w policyjnych systemach. Wtedy ich przypuszczenia się potwierdziły - mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu celem doprowadzenia do aresztu śledczego do odbycia 40 dni pozbawienia wolności. Mało tego. Okazało się też, że w marcu tego roku VW Touran został skradziony na terenie Niemiec. Ponadto w jego wnętrzu znajdowały się dwie polskie tablice rejestracyjne skradzione na terenie Olsztyna. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zostanie przewieziony do najbliższego aresztu.

Źródło: KWP Olsztyn

Słowa kluczowe:
kradzież auto Mrągowo policja na sygnale 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec