Mazury jako region posiadają wiele obiektów przeznaczonych dla osób szukających idealnego zaplecza noclegowego jak i oferty gastronomicznej zwłaszcza pod okolicznościowe wydarzenia. Wyróżniającą się ofertę dla takich osób posiada Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA, który położony jest wśród lasów Puszczy Piskiej. Propozycja hotelu zachwyci niejednego klienta.

W niewielkiej wsi nad jeziorem Bełdany, jednym z najpiękniejszych na Mazurach, znajduje się Mazurski Raj - w przenośni i dosłownie. Położona na pięciu hektarach kraina beztroskiego wypoczynku otulona sosnowo - świerkowym lasem Puszczy Piskiej, z magicznym ogrodem i bezpośrednim dostępem do mazurskiej wody. Sielanka dla wielbicieli wyjątkowych krajobrazów Krainy Tysiąca Jezior, których piękno zachwyca bez względu na porę roku czy pogodę.

Taki właśnie jest Mazurski Raj, miejsce doskonałe do organizacji imprez okolicznościowych czy spotkań biznesowych.

Jedyny taki wieczór…

Wieczór panieński i kawalerski można spędzić na wiele sposobów. Aby był to z pewnością niezapomniany czas, warto zaplanować go w oryginalnym miejscu i to nie tylko w formie nocnej imprezy, ale również zapewnić inne atrakcje towarzyszące. Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań zarówno dla Pań jak i Panów.

Dzień spędzony na plaży w gronie przyjaciół może być wstępem do szalonego wieczoru. Do dyspozycji szukających ciekawych rozwiązań, hotel oddaje w okresie letnim rejsy statkiem czy jachtem, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, a nawet wyprawy nurkowe. Zimą z kolei, zorganizować można kulig czy przejażdżkę bryczką, a każdy wieczór można zakończyć we wnętrzach hotelu. I tu na spragnionych niezapomnianego szaleństwa czekają wieczory tematyczne w stylu hawajskim, pirackim, czy lat 20- i 30-tych, a do tego wyśmienita kuchnia w formie nietypowego menu. Specjalnością hotelu są także proponowane zarówno dla Pana Młodego jak i Pani Młodej masaże.

Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA zrobi wszystko, by ten jedyny wieczór na długo zapadł w pamięci nie tylko Waszej, ale i Waszych przyjaciół.

Niepowtarzalne miejsce na twoje wesele, komunię czy chrzciny…

Najważniejsze dni w życiu każdego z nas warto zorganizować w szczególnym miejscu. Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA to także znakomita propozycja dla poszukujących spokojnego, a zarazem oryginalnego miejsca na zorganizowanie chrzcin, komunii czy wesela. Dlaczego? Na terenie hotelu można zorganizować imprezy, zarówno te mniejsze, jak i te zdecydowanie większe.

Do codziennej dyspozycji klientów jest restauracja Malinka, w której pomieści się nawet 250 osób. Szef kuchni serwuje zachwycające świeżością i lekkością dania z kuchni regionalnej podane w nowoczesny sposób. Zaplecze gastronomiczne hotelu wzbogaca Bar Piekiełko, w którym znajdują się trzy sale - barowa, sportowa i taneczna oraz kawiarnia - Gruszki na Wierzbie, w której napić się można wyśmienitej kawy oraz spróbować deserowych smakołyków.

Hotel wyszedł również naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy preferują przyjęcia na świeżym powietrzu. Na terenie pięciohektarowej posiadłości znajduje się Tawerna zlokalizowana nad samym brzegiem jeziora, w której królują dania z mazurskich ryb. Z kolei w ogrodzie do dyspozycji klientów jest Wiata Grillowa, z miejscem na imprezy, grille czy pikniki.

* Artykuł sponsorowany

 

Business wśród zieleni…

Przede wszystkim lokalizacja, bliskie spotkanie z naturą, do tego prawie 500 m2 powierzchni konferencyjnych to atuty Hotelu*** Mazurski Raj, Marina & SPA. Obiekt zaprasza do całorocznego korzystania z usług centrum konferencyjno – szkoleniowego, w którym do dyspozycji są cztery profesjonalnie wyposażone i klimatyzowane pomieszczenia. A doświadczony personel jest w stanie sprostać oczekiwaniom niejednego gościa i sprawić, aby organizowane konferencje, szkolenia czy imprezy firmowe odbyły się na profesjonalnym poziomie. Przyjemnej i bezstresowej atmosferze towarzyszyć także będzie wsparcie koordynatora, który ułatwi organizację biznesowego przedsięwzięcia.

Odwiedź stronę internetową Hotelu*** Mazurski Raj, Marina & SPA – kliknij.

Sprawdź fanpage Hotelu*** Mazurski Raj, Marina & SPA –  kliknij.

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec