Przed godziną 16 doszło do wypadku na skrzyżowaniu mrągowskiej obwodnicy z Leśną Drogą. W zderzeniu volkswagena i BMW ucierpiały dwie osoby.

To jedno z bardziej niebezpiecznych miejsc w naszym mieście. Nazbyt często dochodzi tu do kolizji i wypadków drogowych, których główną przyczyną jest nieustąpienie pierwszeństwa. Prawdopodobnie właśnie w takich okolicznościach doszło do zderzenia BMW i volkswagena golfa.

W wypadku ucierpiały dwie osoby, które trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu są także policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Miejsce zabezpieczyli już strażacy, którzy wahadłowo kierują ruchem.

Do czasu usunięcia pojazdów z drogi trzeba się liczyć z utrudnieniami.

Fot. Piotr Piercewicz

Wypadek na skrzyżowaniu z Leśną Drogą

Słowa kluczowe:
galeria wypadek mrągowo obwodnica leśna droga 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# D.C. (IP: 164.127.*.241) 2017-03-03 19:59
Potrzebne jeszcze jedno rondo na obwodnicy..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anonim (IP: 37.248.*.174) 2017-03-03 10:39
Odwalcie się od kierowcy BMW to nie jego wina On jechał zgodnie z przepisami. A przez jakiegoś durnia mógł stracić życie!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał (IP: 95.40.*.154) 2017-03-02 14:08
Uważam,że gdyby zamiast obecnego skrzyżowania było tzw. bezkolizyjne skrzyżowanie dróg,to takie sytuację byłyby rzadkością. P.S. Szkoda,że projektanci obwodnicy nie pomyśleli o tym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# D.C. (IP: 109.243.*.135) 2017-03-02 13:56
Myślę,ze przydałaby się jakaś obwodnica tego feralnego skrzyżowania..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NMR (IP: 89.229.*.178) 2017-03-02 12:26
Jak najprościej zrobić ćwikłę ?
- wsadzić buraka do BMW ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NMR (IP: 31.0.*.33) 2017-03-04 17:10
Sam jesteś burak. To, ze kierowca bmw to nie znaczy, ze jego wina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ON (IP: 31.0.*.127) 2017-03-02 12:57
Szerokości NMR...obyś nie był w takiej sytuacji !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# X files (IP: 176.221.*.194) 2017-03-02 08:34
Na tym skrzyżowaniu zawsze tak będzie jak się spotka cwaniak któremu przepisowe 70 bedzie za wolno a drugi bedzie myslal ze zdazy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aa (IP: 83.31.*.61) 2017-03-01 22:30
Ludziom dzieje się krzywda a wy jeszcze jakieś głupie zbędne komentarze piszecie. Zastanówcie się trochę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktos (IP: 83.9.*.5) 2017-03-01 19:24
no i oczywiscie jakis bezmózgi "wiesniak" z BMW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# J (IP: 31.0.*.179) 2017-03-01 23:40
Cytuję ktos:
no i oczywiscie jakis bezmózgi "wiesniak" z BMW

Kultury trochę i "Mózgu " to raczej brakuje Tobie- Ktosiu-
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola (IP: 87.78.*.139) 2017-03-01 18:28
Powiem, tylko tyle - bardzo mało kierowców stosuje się do ograniczenia prędkości na tym odcinku drogi. Sama nie raz jadąc przepisowo i skręcając na lewo, wyprzedzana byłam przez pojazdy jadące na wprost z prędkością w okolicach 100 km/h i jeszcze trąbiących, że im blokuję drogę, a jechałam około 65 km/h. Noga z gazu i oczy dookoła głowy - to podstawa. Ale przyznam, że nie raz widziałam, jak na tym skrzyżowaniu kierowcy jadący z dróg podporządkowany ch nie zatrzymywali się przed wjazdem na drogę główną - dotyczy to i osobówek, jak i ciężarówek - szczególnie z Mleczarni. Pomiar prędkości by się tam przydał - albo przebudować skrzyżowanie na rondo - najważniejsze jest nasze zdrowie i życie. Szerokości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joker (IP: 31.0.*.90) 2017-03-01 17:25
I ta naklejka ,,zapie****ać" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować