Przed godziną 16 doszło do wypadku na skrzyżowaniu mrągowskiej obwodnicy z Leśną Drogą. W zderzeniu volkswagena i BMW ucierpiały dwie osoby.

To jedno z bardziej niebezpiecznych miejsc w naszym mieście. Nazbyt często dochodzi tu do kolizji i wypadków drogowych, których główną przyczyną jest nieustąpienie pierwszeństwa. Prawdopodobnie właśnie w takich okolicznościach doszło do zderzenia BMW i volkswagena golfa.

W wypadku ucierpiały dwie osoby, które trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu są także policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Miejsce zabezpieczyli już strażacy, którzy wahadłowo kierują ruchem.

Do czasu usunięcia pojazdów z drogi trzeba się liczyć z utrudnieniami.

Fot. Piotr Piercewicz

Wypadek na skrzyżowaniu z Leśną Drogą

Słowa kluczowe:
galeria wypadek mrągowo obwodnica leśna droga 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# D.C. (IP: 164.127.*.241) 2017-03-03 19:59
Potrzebne jeszcze jedno rondo na obwodnicy..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anonim (IP: 37.248.*.174) 2017-03-03 10:39
Odwalcie się od kierowcy BMW to nie jego wina On jechał zgodnie z przepisami. A przez jakiegoś durnia mógł stracić życie!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał (IP: 95.40.*.154) 2017-03-02 14:08
Uważam,że gdyby zamiast obecnego skrzyżowania było tzw. bezkolizyjne skrzyżowanie dróg,to takie sytuację byłyby rzadkością. P.S. Szkoda,że projektanci obwodnicy nie pomyśleli o tym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# D.C. (IP: 109.243.*.135) 2017-03-02 13:56
Myślę,ze przydałaby się jakaś obwodnica tego feralnego skrzyżowania..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NMR (IP: 89.229.*.178) 2017-03-02 12:26
Jak najprościej zrobić ćwikłę ?
- wsadzić buraka do BMW ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NMR (IP: 31.0.*.33) 2017-03-04 17:10
Sam jesteś burak. To, ze kierowca bmw to nie znaczy, ze jego wina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ON (IP: 31.0.*.127) 2017-03-02 12:57
Szerokości NMR...obyś nie był w takiej sytuacji !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# X files (IP: 176.221.*.194) 2017-03-02 08:34
Na tym skrzyżowaniu zawsze tak będzie jak się spotka cwaniak któremu przepisowe 70 bedzie za wolno a drugi bedzie myslal ze zdazy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aa (IP: 83.31.*.61) 2017-03-01 22:30
Ludziom dzieje się krzywda a wy jeszcze jakieś głupie zbędne komentarze piszecie. Zastanówcie się trochę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktos (IP: 83.9.*.5) 2017-03-01 19:24
no i oczywiscie jakis bezmózgi "wiesniak" z BMW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# J (IP: 31.0.*.179) 2017-03-01 23:40
Cytuję ktos:
no i oczywiscie jakis bezmózgi "wiesniak" z BMW

Kultury trochę i "Mózgu " to raczej brakuje Tobie- Ktosiu-
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola (IP: 87.78.*.139) 2017-03-01 18:28
Powiem, tylko tyle - bardzo mało kierowców stosuje się do ograniczenia prędkości na tym odcinku drogi. Sama nie raz jadąc przepisowo i skręcając na lewo, wyprzedzana byłam przez pojazdy jadące na wprost z prędkością w okolicach 100 km/h i jeszcze trąbiących, że im blokuję drogę, a jechałam około 65 km/h. Noga z gazu i oczy dookoła głowy - to podstawa. Ale przyznam, że nie raz widziałam, jak na tym skrzyżowaniu kierowcy jadący z dróg podporządkowany ch nie zatrzymywali się przed wjazdem na drogę główną - dotyczy to i osobówek, jak i ciężarówek - szczególnie z Mleczarni. Pomiar prędkości by się tam przydał - albo przebudować skrzyżowanie na rondo - najważniejsze jest nasze zdrowie i życie. Szerokości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joker (IP: 31.0.*.90) 2017-03-01 17:25
I ta naklejka ,,zapie****ać" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mm (IP: 46.215.*.22) 2017-03-01 17:02
"Niebezpieczne skrzyżowanie"? Bardziej pasowałoby "po***ani kierowcy" Ustąp pierwszeństwa to ustąp pierwszeństwa i budowa czy rodzaj skrzyżowania ma najmniejsze znaczenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Asfalt (IP: 89.229.*.167) 2017-03-01 16:45
Czy ludzie naprawdę są tak durni, że nie znają znaków jak i pionowych i poziomych. Nie rozumiem tego, to już nie jest śmieszne to jest żałosne. Niech każdy z tych kretynów wymuszających niech zapłaci za przyjazd straży i innych służb to może jeden z drugim zmądrzeje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jammin (IP: 83.31.*.143) 2017-03-11 18:35
Nie lepsi są piesi przechodząc zmrokiem przez przejscie jak święte krowy, wogóle nie rozglądając się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# B&J (IP: 89.229.*.208) 2017-03-01 16:53
Popieram.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
17°C
burza z deszczem
1019 hPa
Noc
temp. 9°C
burza z deszczem
1017 hPa
Jutro
temp. 20°C
burza z deszczem
1016 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017