Majówka coraz bliżej, warto więc zadbać o plany na wiosenny wypoczynek. Specjalnie na ten czas, Ośrodek Wypoczynkowy "Polonez" przygotował wyjątkową ofertę.

Jeśli ktoś dobrze zaplanuje tegoroczny weekend majowy, to może mieć aż 1,5 tygodnia wolnego. Wystarczy wziąć trzy dni urlopu, a majowy weekend rozpocząć w piątek 28 kwietnia. W takim przypadku można wypoczywać aż do 7 maja!

I właśnie na ten okres, od 28 kwietnia do 7 maja Ośrodek Wypoczynkowy Polonez w Mrągowie przygotował specjalną ofertę dla wypoczywających rodzin!

W ramach pobytu ośrodek proponuje:

  • noclegi w pokoju 2 osobowym
  • wiosenne bufety śniadaniowe
  • obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego (urozmaicone menu, codziennie nowe smaki i specjały Szefa Kuchni)
  • wiosenne barbeque - obiadokolacja w formie grilla (30.04; 3.05 i 6.05)
  • Mazurskie ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • Dyskoteka w "Sali Weneckiej" (wieczory pełne odprężenia i dobrego nastroju: 30.04; 2.05 i 6.05)
  • dostęp do dwóch stołów bilardowych i stołu do tenisa stołowego.

Dodatkowo, z racji doskonałej lokalizacji na pięknych Mazurach, warto skorzystać z oferty aktywnego wypoczynku. Wycieczki rowerowe, piesze czy nordic walking, dostępność kortów do tenisa ziemnego, boiska do piłki nożnej, a także dwóch boisk do siatkówki plażowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego dają możliwości spędzenia wyjątkowego czasu na świeżym powietrzu.

Polecamy także zwiedzanie mazurskich atrakcji w okolicy, m.in. Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Świętej Lipki, Rezerwatu na Jeziorze Łuknajno czy pięknych mazurskich miasteczek – Mikołajek, Giżycka i Węgorzewa. Organizację wycieczek możecie powierzyć nam za dodatkową opłatą, ale prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci takiego wyjazdu.

Majówka w Ośrodku Wypoczynkowym "POLONEZ" - Rodzinny wypoczynek na Mazurach, między 28.04-7.05.2017, już od 130 zł/os./doba*

* cena dotyczy pobytów min. 3 dobowych, realizowanych w okresie między 28.04 do 7.05.2017r. / dzieci do lat 3 - pobyt gratis / dzieci 3-10 lat - 90 zł/dziecko/doba / Pobyty 1 i 2 dniowe cena 200 zł/osoba, ze śniadaniem wg cennika

Zgodnie z Uchwałą nr XXV/8/2016 Rady Miejskiej w Mrągowie z dnia 27 października 2016r, do kosztu pobytu dłuższego niż doba należy doliczyć opłatę miejscową w wysokości 2,14zł/os./doba
Kalkulacja: 1 os./doba

Odwiedź stronę internetową Ośrodka Polonez w Mrągowie - kliknij.

Sprawdź fanpage Ośrodka Polonez w Mrągowie - kliknij.

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij
McDonald`s czerwiec