Kontynuując wieloletnią tradycję, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zachęca uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe do udziału w 62. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 marca.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału 62. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, którego eliminacje miejskie odbędą się 16 marca 2017 o godzinie 17.00. w Centrum Kultury i Turystyki.

OKR cieszy się ponad 60 – letnią tradycją i ma na celu zachęcenie do artystycznej konfrontacji recytatorów oraz wyostrzenie ich wrażliwości i wyobraźni poprzez piękno słowa mówionego. Do udziału w konkursie CKiT zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe, w formie czterech turniejów: recytatorskim, poezji śpiewanej, wywiedzione ze słowa oraz turnieju jednego aktora.

Laureaci eliminacji miejskich wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które zaplanowana na 18 marca o godz. 11.00 w sali kinowo – widowiskowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, gdzie walczyć będą o udział w kolejnych etapach: wojewódzkich i finałowym.

Kart zgłoszeń należy dostarczyć do Centrum Kultury i Turystyki (dział organizacji imprez) do 9 marca 2017 r.

Do pobrania - Regulamin

Karty zgłoszenia - Turniej recytatorski i wywiedzione ze słowa, Turniej teatrów jednego aktora, Turniej poezji śpiewanej

Źródło: CKiT Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij