Podczas corocznego Balu Biznesu do mrągowskich przedsiębiorców trafiły wyróżnienia w trzech kategoriach – działalność społeczna, wizja i innowacyjność oraz sukces. Bal Biznesu był także okazją do wyróżnienia firm, które w tym roku obchodzą jubileusze swojej działalności. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia.

Organizatorzy Balu Biznesu czyli Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze przyznało wyróżnienia i nagrody dla mrągowskich przedsiębiorców. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo po raz pierwszy przyznano tytuły w trzech kategoriach. W kategorii „Działalność społeczna” nagrodę odebrał Wiesław Mierzejewski, właściciel firmy Inter-Widex. Kategorię „Wizja i Innowacyjność” wygrał Janusz Gruszczewski, właściciel przedsiębiorstwa Agromasz, a w kategorii „Sukces” zwyciężył Alfred Siwik, właściciel Grupy Kapitałowej „BUSINESS Investment & Counseling”.

Przyznano także okolicznościowe nagrody dla firm, które w 2017 roku obchodzą swoje jubileusze. W tym przypadku statuetki trafiły do właścicieli firm: Kamieniarstwo Paśnikowski, Dems, Termik i AdamS

Przedsiębiorców uhonorowała także burmistrz Mrągowa Otolia Siemieniec i starosta mrągowski Antoni Karaś.

* Materiał filmowy finansowany przez Urząd Miejski w Mrągowie.
* Jakość HD: 720p, 1080p

Fot. Piotr Piercewicz

Mrągowski Bal Biznesu


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij