Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze wsparcia finansowego na udział w szkoleniach mają szansę wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, które w środę 22 lutego odbędzie się w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Mrągowie. Spotkanie jest bezpłatne, ale należy wcześniej wyrazić chęć udziału w nim.

 

Na spotkania informacyjne zgłaszać się można pod numerem telefonu 55 248-10-91 do 93 lub 727-022-531 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@screp.pl

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia w swojej firmie? Każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca mający swoją siedzibę (filię, delegaturę lub oddział) w województwie warmińsko – mazurskim. Przedsiębiorstwo może może otrzymać nawet do 70 000 zł dofinansowania.

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi na dofinansowanie usług związanych z podnoszeniem kompetencji tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki, wartości pojedynczej usługi i miejsca jej realizacji.

Spotkanie informacyjne - 22 lutego 2017 r. (środa) o godzinie 13.30 w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, ul. Królewiecka 60A (sala sesyjna).

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij