Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze wsparcia finansowego na udział w szkoleniach mają szansę wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, które w środę 22 lutego odbędzie się w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Mrągowie. Spotkanie jest bezpłatne, ale należy wcześniej wyrazić chęć udziału w nim.

 

Na spotkania informacyjne zgłaszać się można pod numerem telefonu 55 248-10-91 do 93 lub 727-022-531 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@screp.pl

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia w swojej firmie? Każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca mający swoją siedzibę (filię, delegaturę lub oddział) w województwie warmińsko – mazurskim. Przedsiębiorstwo może może otrzymać nawet do 70 000 zł dofinansowania.

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi na dofinansowanie usług związanych z podnoszeniem kompetencji tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki, wartości pojedynczej usługi i miejsca jej realizacji.

Spotkanie informacyjne - 22 lutego 2017 r. (środa) o godzinie 13.30 w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, ul. Królewiecka 60A (sala sesyjna).


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij