Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą 26-letnia matka i jej partner, którzy będąc w stanie nietrzeźwości opiekowali się trójką małoletnich dzieci. Interwencję rozpoczęło anonimowe zgłoszenie od zaniepokojonych osób, które usłyszały płacz dzieci.

W poniedziałek 13 lutego przed godz. 19:00 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta płaczą dzieci, a rodzice prawdopodobnie są nietrzeźwi. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali pod wskazany adres, a w mieszkaniu zastali 26-letnią kobietę i jej partnera, którzy „opiekowali się” trójką dzieci. Najmłodsze miało 4 miesiące, pozostała dwójka to kilkulatkowie.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości opiekunów. Niestety badanie to tylko potwierdziło informację otrzymaną od osoby zgłaszającej. Matka miała 1,2 promila alkoholu w organizmie, a mężczyzna miał blisko 0,5 promila. Dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwemu członkowi rodziny. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KWP Olsztyn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# mam (IP: 31.135.*.104) 2017-02-19 16:10
Dzieci ma i nawet byla w sobote na dyskotece
Ale mamuska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# #mrągowianka (IP: 94.254.*.197) 2017-02-19 11:48
Sylwia I. normalnie jak ja o Tobie słyszę to , aż mnie szlak trafia . Ja nie rozumiem . Po co robić dzieci, jak się ich wychować nie potrafi ? Alkoholiczko zasrana . Pij sobie bez dzieci ! Mam nadzieję , że Ci je zabiorą , do dobrej rodziny . Nie pozdrawiam .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# beta (IP: 89.231.*.52) 2017-02-16 22:56
Wstrzymać takiej 500+ bo i tak nie wydaje ich na dzieci tylko na chlańsko-przyzn awane pieniądze powinny być zamienione na wyżywienie i vbrania dla dzieci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dany (IP: 31.135.*.104) 2017-02-16 20:11
A mąż kiedy jej wychodzi z paki ?a kto dzieci jej ma .daniel byl inny za dobrze miała z nim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka (IP: 89.229.*.7) 2017-02-16 09:24
Ktoś wie co się dzieje teraz z dziećmi ? Ktoś widział ja pod monopolowym na drugi dzień z córką w wózku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sasiadka (IP: 31.0.*.121) 2017-02-15 19:08
To jest jedna patologia tylko picie.dragi i burdel.Raz w tygodniu obowiazkowo jest tam interwencja policji.Obydwoj e celebryci nie nadaja sie do opieki kotem a co dopiero dziećmi.Zagadka jest czemu do tej pory nie odebrano jej dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maz (IP: 94.254.*.50) 2017-02-16 12:10
Szkoda tych biednych dzieci, niczemu nie sa winne. Mam nadzieje ze znajdzie sie dla nich prawdziwy, cieply, rodzinny dom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktoś (IP: 94.254.*.145) 2017-02-15 14:15
Panią Sylwie każdy zna wie kim ona jest jak się prowadza,już dobrej opinii to nie miała ani w szkole a ni w domu dziecka.Nie przypadkowo nadano jej ksywkę Lodzia ...Dobra agentka na całe Mrągowo,utopiła w długach swojego byłego Męża,pierze publicznie swoje brudy na forum i każdego straszy policją.Kobieto sama sobie wyrobiłaś reputacje szkoda tylko dzieci...zgotuj esz im taki sam los że zostaną bez opieki i wylądujesz tam gdzie ty byłaś,lepiej dobrowolnie oddaj je komuś niech ktoś je wychowa ,bo ty widocznie jesteś za młoda i głupia na bycie rodzicem tylko zmarnujesz życie biednym dzieciom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka (IP: 89.229.*.7) 2017-02-15 15:56
Cytuję Ktoś:
Panią Sylwie każdy zna wie kim ona jest jak się prowadza,już dobrej opinii to nie miała ani w szkole a ni w domu dziecka.Nie przypadkowo nadano jej ksywkę Lodzia ...Dobra agentka na całe Mrągowo,utopiła w długach swojego byłego Męża,pierze publicznie swoje brudy na forum i każdego straszy policją.Kobieto sama sobie wyrobiłaś reputacje szkoda tylko dzieci...zgotujesz im taki sam los że zostaną bez opieki i wylądujesz tam gdzie ty byłaś,lepiej dobrowolnie oddaj je komuś niech ktoś je wychowa ,bo ty widocznie jesteś za młoda i głupia na bycie rodzicem tylko zmarnujesz życie biednym dzieciom

Dobrze powiedziane. Niestety. Ja może być dobrą matką skoro wzorca nie miała. Na jej miejscu wzielabym się w garść, wyjechała stąd i zaczęła wszystko od nowa, bo w Mrągowie to nawet nikt jej do pracy nie chce przyjąć. Pomijając inne rzeczy co o niej mówią.. szkoda dzieci.. :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sasiadka (IP: 31.0.*.121) 2017-02-15 19:13
A jesteś pewna.że ona poszlaby do jakiejś pracy skoro dobrze jej sie zyje za kasę z mopsu.stac ja na wszystko.w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wyksztalceniem i aspiracjami no moze fotel prezesa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# pola (IP: 94.254.*.145) 2017-02-15 14:06
Skoro dzieci zaczeły płakać to coś poważnego musiało się dziać....dzieck o od tak sobie nie płacze przecież...liba cje sobie zrobiła za miast dziećmi się opiekować.Mało tragedii na świecie ostatnio już pisali o kobiecie której płacz dziecka przeszkadzał bo płakało i co tragedia na miejscu.A wiesz co takiej w głowie siedzi może to samo...dobra matką ona nie jest każdy to na Mrągowie wie i śmieszy mnie bronienie takiej patologi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sylwia ooo Sylwia (IP: 94.254.*.233) 2017-02-15 13:46
Dobrze jej tak niech wreszcie ta sprawa sie zajmą odpowiednie organy.Bo pani S.wcale sie tym nie przejęła i koło 19godz.stala z wózkiem przy sklepie alkoholowym wiadomo po co...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wrrrrr (IP: 83.9.*.220) 2017-02-15 12:39
Może mops ,policja raz porzadnie zainteresuje sie ta rodzina ciągle jakieś cyrki z nimi ona zostawia dzieci lata nocami a kazdny traktuje jej zachowanie z przymrużeniem oka jak tragedia sie stanie dopiero wezma sie do roboty wszyscy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka (IP: 89.229.*.7) 2017-02-15 12:21
Boże, myslalam, że ta dziewucha po porodzie się ogarnęła, ale widać, że nadal ma brokat w głowie. Wtedy jak piła w ciąży i lazila po dyskotekach powinnien się ktoś zainteresować. Brakuje tylko tragedii zeby ktoś zainterweniowal ... Boże szkoda dzieci ze mają taką nieodpowiedzial na matkę. :( Sylwia ogaranij się... Ogarnij...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Haha (IP: 37.47.*.19) 2017-02-15 10:54
Dobre... Sylwia jaka ty matka dziewczyno jesteś. W ciąży latałas po dyskotekach, chlales a teraz dalej pijesz mając dzieci pod opieką. Wstyd kobieto co ty robisz. Na fb wiecznie roztrzasasz swoje sprawy z ojcem dziecka, piszesz jakim on jest dupie bo ma dziecko gdzieś a ty sama nie jesteś lepsza. Gratulacje głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# nel (IP: 217.99.*.244) 2017-02-15 06:50
Cytuję Daleki:
Ja nie wiem jak to nazwać. To będąc rodzicem, w swoim własnym domu nie można wypić alkoholu? Takie uroczystości rodzinne jak imieniny, urodziny, święta mamy obowiązek świętować oranżadą? Gdzie jest przepis, który zabrania spożywania alkoholu we własnym domu? Przykład tych państwa - wypili kilka lampek wina, to zbrodnia? Az sąd rodzinnym ma tym się zająć.? Przecież to chore! Czyli idąc logiką "dobrej zmiany" jak masz dzieci - 18 lat abstynencji. Jak masz np. później chorą matkę - kolejne lata? Ja jestem ciekaw czy Pani Sędzia - jeśli oczywiście ma rodzinę - nigdy nie wypiła w domu.
myślę że to nie pierwszy wybryk tych państwa dlatego ktoś powiadomił policję. A POZA TYM mając noworodka w domu chociaż jedne z nich powinno być trzezwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Daleki (IP: 89.229.*.87) 2017-02-14 16:24
Ja nie wiem jak to nazwać. To będąc rodzicem, w swoim własnym domu nie można wypić alkoholu? Takie uroczystości rodzinne jak imieniny, urodziny, święta mamy obowiązek świętować oranżadą? Gdzie jest przepis, który zabrania spożywania alkoholu we własnym domu? Przykład tych państwa - wypili kilka lampek wina, to zbrodnia? Az sąd rodzinnym ma tym się zająć.? Przecież to chore! Czyli idąc logiką "dobrej zmiany" jak masz dzieci - 18 lat abstynencji. Jak masz np. później chorą matkę - kolejne lata? Ja jestem ciekaw czy Pani Sędzia - jeśli oczywiście ma rodzinę - nigdy nie wypiła w domu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Izabela (IP: 185.138.*.101) 2017-02-16 13:16
Moim zdaniem 4 miesięczne dziecko wymaga kontroli nawet jak śpi wiem co mówię. Tą dziewczynę i jej faceta zna całe Mrągowo wiec nawet nie broń jej bo wychodzisz ze to pochwalasz. Osoba mająca ponad promil alkoholu nie wypila lampki wina!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# auslander (IP: 185.124.*.41) 2017-02-15 07:56
tobie "daleki" to proponuje sie do AA zapisac. Typowy Janusz nie moze zyc bez alko. A swoja droga 500+ sie nie marnuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# malgo (IP: 37.47.*.65) 2017-02-15 07:47
Weź walnij się w łeb !!
Skoro ktoś decyduje się na dzieci tym samym bierze za nie pełną odpowiedzialnoś ć!! Jesli jest okazja -okoliczność jedno z rodziców niech wypije drugie niech zaopiekuje się dzieckiem !! Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie jak w ogóle mozna pić -imprezowac przy4 mies. Dziecku !!! Dzieci płaczą a matka pije patologia !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
2°C
deszcz ze śniegiem
1018 hPa
Noc
temp. 1°C
deszcz
1014 hPa
Jutro
temp. 4°C
deszcz
1010 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017