Kilkudziesięciu mieszkańców naszego miasta pojawiło się dzisiaj na mrągowskim deptaku na Placu Unii Europejskiej. Wszystko po to by zaprotestować przeciwko przemocy wobec kobiet, w ramach ogólnopolskiej akcji „Nazywam się Miliard/ One Billion Rising Poland”. W tym roku zwrócono szczególną uwagę na molestowanie seksualne na randce.

Licznie i dla wspólnego celu mieszkańcy naszego miasta zatańczyli przeciwko przemocy wobec kobiet w ramach corocznej akcji "Nazywam się Miliard" odbywającej się w walentynki w całym kraju. Teraz organizatorzy zwrócili uwagę na molestowanie seksualne podczas randki. Mrągowo w tym roku również podążyło tanecznym krokiem i zaprotestowało swoim flashmobem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Mrągowski flashmob


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij