Budextan Oficerska

Kilkudziesięciu mieszkańców naszego miasta pojawiło się dzisiaj na mrągowskim deptaku na Placu Unii Europejskiej. Wszystko po to by zaprotestować przeciwko przemocy wobec kobiet, w ramach ogólnopolskiej akcji „Nazywam się Miliard/ One Billion Rising Poland”. W tym roku zwrócono szczególną uwagę na molestowanie seksualne na randce.

Licznie i dla wspólnego celu mieszkańcy naszego miasta zatańczyli przeciwko przemocy wobec kobiet w ramach corocznej akcji "Nazywam się Miliard" odbywającej się w walentynki w całym kraju. Teraz organizatorzy zwrócili uwagę na molestowanie seksualne podczas randki. Mrągowo w tym roku również podążyło tanecznym krokiem i zaprotestowało swoim flashmobem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Mrągowski flashmob


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij