Kilkudziesięciu mieszkańców naszego miasta pojawiło się dzisiaj na mrągowskim deptaku na Placu Unii Europejskiej. Wszystko po to by zaprotestować przeciwko przemocy wobec kobiet, w ramach ogólnopolskiej akcji „Nazywam się Miliard/ One Billion Rising Poland”. W tym roku zwrócono szczególną uwagę na molestowanie seksualne na randce.

Licznie i dla wspólnego celu mieszkańcy naszego miasta zatańczyli przeciwko przemocy wobec kobiet w ramach corocznej akcji "Nazywam się Miliard" odbywającej się w walentynki w całym kraju. Teraz organizatorzy zwrócili uwagę na molestowanie seksualne podczas randki. Mrągowo w tym roku również podążyło tanecznym krokiem i zaprotestowało swoim flashmobem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Mrągowski flashmob


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# ja (IP: 159.205.*.112) 2017-02-15 08:02
żeby nie szkoła S.N. pewnie kiepska była by frekwencja:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij