Iwona Kompała, piosenkarka pochodząca z Mrągowa, wystartuje w eliminacjach krajowych do Eurowizji 2017. Finał polskich preselekcji odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lutego.

Utworem „Like a miracle” chce zachwycić jury oraz publiczność. Iwona Kompała pseudonim artystyczny Ivs Alter znalazła się na liście 56 chętnych, którzy zgłosili się do udziału w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2017. Spośród wszystkich zgłoszonych nazwisk, jury polskich preselekcji Eurowizji 2017 oraz widzowie wybiorą od 5 do 10 wykonawców, którzy o bilet na Eurowizję powalczą w czasie finałowego koncertu, 18 lutego.

Zapraszamy do posłuchania utworu w wykonaniu Iwony, a także przeczytania wywiadu, który pojawił się na łamach naszego portalu w październiku ubiegłego roku - kliknij tutaj!

 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Słuchacz (IP: 89.229.*.9) 2017-02-14 10:49
No i widac jaki talent ma ta "wielka mragowska artystka" .
Nie zalapała sie !!! Ale tak to jest jak sie na sile pcha jak nie drzwiami to oknami i mysli sie ze jest sie GWIAZDA.
Beztalencie totalne. Sama znajomosc z Kościkiewiczem i jakis marny teledysk z pożal sie Boże Koterskim nie wystarcza!
I to nie zaden hejt tylko faktyyy. Troche pokory i skromnosci!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dudek (IP: 83.6.*.74) 2017-02-18 21:39
Kometaż zakompleksioneg o typowego polaczka .A co ty osiągnąłeś..? G...o i tyle.Mocarz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bmw normalny (IP: 5.174.*.124) 2017-02-10 20:49
Targalby jak reksio szynkę ehehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kolega (IP: 83.14.*.210) 2017-02-10 16:00
Okropna typiara, chodziłem z nią do klasy, a teraz nawet cześć nie powie i się tylko wywyższa. Kto ją zna to wie jaka ona jest. Wielka Pani, to dlaczego nigdy w Mrągowie nie zaśpiewała? Chyba jej tu nie chcą, albo za niskie progi na jej nogi. Talentu nie ma, skromna też nie jest. Jestem pewien, że słabo wypadnie na tych eliminacjach. Pozdro Iwona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karolina (IP: 77.253.*.173) 2017-02-10 08:49
Tak samo mówili na początku kariery o Madonnie, że nie ma głosu i nie umie śpiewać. Szacun dla Iwonki, wybić się z Mazur do Stolicy i zaistnieć w niezwykle konkurencyjnym środowisku. Wykon jak wykon , kawałek jak kawałek. Ja Iwonie kibicuje i życzę jej sukcesu z calego serca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianie (IP: 89.229.*.53) 2017-02-09 20:42
sluchajcie czytam komentarze z przyjaciołmi i porażka ,jak piszą ,najlepiej nic nie robic ale komentowac okropnie opisujecie taka utalentowana dziewczynę,może warto najpierw bliżej ją poznać a pózniej tak krytykować.y jesteśmy z Tobą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianie (IP: 89.229.*.53) 2017-02-09 20:37
kochana super ,cieszymy sie tak piękną dziewczyna z naszego miasta ,madra utalentowana ,miasto powinno być dumne,pozdrawia my ...grupa Mragowian
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktos (IP: 94.254.*.67) 2017-02-09 19:56
jprd jest tylu fajnych wykonawcow z naprawde super wokalem chocby Lanberry a tu takie cos ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lusia (IP: 89.229.*.7) 2017-02-09 19:14
Genialny kawałek. Na pewno na niego zagłosuję ! ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kaska (IP: 31.135.*.96) 2017-02-09 17:03
Jezus Maria tragicznie .bozeeeee
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mnffu (IP: 31.135.*.96) 2017-02-09 17:02
Tragedia ona nie umie śpiewać!!!!!I ten tragiczny angielski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 31.1.*.75) 2017-02-09 16:42
Myślę,że ma całkiem spore szanse zakwailfikować się do ścisłego finału. Życzę jej powodzenia. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# katy (IP: 5.172.*.167) 2017-02-09 16:12
przecież ona nie umie śpiewać! haha, ale jaja!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
19°C
deszcz
1014 hPa
Noc
temp. 15°C
deszcz
1011 hPa
Jutro
temp. 22°C
deszcz
1009 hPa

Sonda

Jakie macie plany na wakacyjny urlop?

Wybieram się na zagraniczne wczasy - 16.8%
Spędzę urlop na Mazurach - 27.7%
Spędzę urlop w innym regionie Polski - 18.5%
Nie planuję wakacyjnego urlopu - 35.3%

Głosów ogółem: 119
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: lipiec 13, 2017
X Zamknij