Sławomir Rudnicki z dniem 1 lutego przestał pełnić funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte. Tymczasowe zastępstwo objęła Małgorzata Borys, nauczyciel matematyki. W maju planowany jest konkurs, który wyłoni dyrektora na nową kadencję.

Sławomir Rudnicki z końcem stycznia zrezygnował z funkcji dyrektora I liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie z przyczyn zdrowotnych. Jednocześnie na to stanowisko została powołana Małgorzata Borys, która przejęła obowiązki dyrektora szkoły z dniem pierwszego lutego. Małgorzata Borys do tej pory była nauczycielem matematyki w tej placówce.

W maju bieżącego roku, zgodnie z harmonogramem, zostanie ogłoszony konkurs na nowego dyrektora liceum. Kandydat wyłoniony na to stanowisko rozpocznie swoją 5-letnią kadencję od początku nowego roku szkolnego (2017/2018).

  Sławomir Rudnicki - Z wykształcenia historyk, dobrze znany mrągowskiej młodzieży, pracował jako nauczyciel w Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie, w 2007 roku objął funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie. Organizował mrągowskie życie literackie. Niewielu wie o tym, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# A.O. (IP: 89.229.*.212) 2017-02-05 18:59
Szkoda. Wspaniały człowiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# A.O. (IP: 89.229.*.212) 2017-02-05 19:00
Szkoda. Wspaniały człowiek. Ciekawie, co mu dolega, że musiał zrezygnować przed zakończeniem roku szkolnego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obatel. (IP: 89.229.*.26) 2017-02-03 23:36
No i w p....u wylądował i cały misterny plan też w p.....u. Oby to lądowanie uruchomiło "procesor", może mały, ale chyba jest? Mam nadzieje, że jednak tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obatel. (IP: 89.229.*.26) 2017-02-03 22:55
Może i napisał, ale ilu to czytało? Gdzie "to coś" jest dostępne? Raczej literackiego Nobla za te dzieła nie dostanie. Solejukowa z Rancza, książkę napisała w jedną noc. I jeszcze ma pojęcie o filozofii, a Pan Sławomir to raczej "mędrol", niż filozof. Ani Słowacki, ani Mickiewicz to nie jest. Nie rozumiem co to za news. Wielkie wydarzenie w prowincjonalnym Mrągowie. A może przyłączyć Mrągowo do Warszawy, będzie jeszcze większa. Największa, może nawet większa od Tokio i Meksyku. Na pewno wzrośnie znaczenie Polski na Świecie. Wzrośnie znaczenie wszystkiego, nawet wpływu odejścia S. R. na dzieje literatury światowej. Jestem pod wrażeniem. Miłego dnia lub nocy, jak kto woli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marko (IP: 109.241.*.57) 2017-02-06 13:23
Jesteś idiotą. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tarantoga (IP: 83.6.*.161) 2017-02-03 17:54
Jako mąż swojej żony czuję się w obowiązku zdementować pogłoski jakoby M. Borys była nauczycielem matematyki. Kto jak kto, ale ja jestem chyba najbardziej predystynowany do stwierdzenia, że moja żona jest nauczycielką matematyki, a nie nauczycielem matematyki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Laska (IP: 94.254.*.42) 2017-02-04 19:04
Ale się w Panu humanista odezwał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 80.53.*.158) 2017-02-03 14:39
Niewielu o tym wie, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".

Bardziej po polsku chyba by było:
Niewielu wie o tym, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Top Secret

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds