Sławomir Rudnicki z dniem 1 lutego przestał pełnić funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte. Tymczasowe zastępstwo objęła Małgorzata Borys, nauczyciel matematyki. W maju planowany jest konkurs, który wyłoni dyrektora na nową kadencję.

Sławomir Rudnicki z końcem stycznia zrezygnował z funkcji dyrektora I liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie z przyczyn zdrowotnych. Jednocześnie na to stanowisko została powołana Małgorzata Borys, która przejęła obowiązki dyrektora szkoły z dniem pierwszego lutego. Małgorzata Borys do tej pory była nauczycielem matematyki w tej placówce.

W maju bieżącego roku, zgodnie z harmonogramem, zostanie ogłoszony konkurs na nowego dyrektora liceum. Kandydat wyłoniony na to stanowisko rozpocznie swoją 5-letnią kadencję od początku nowego roku szkolnego (2017/2018).

  Sławomir Rudnicki - Z wykształcenia historyk, dobrze znany mrągowskiej młodzieży, pracował jako nauczyciel w Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie, w 2007 roku objął funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie. Organizował mrągowskie życie literackie. Niewielu wie o tym, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# A.O. (IP: 89.229.*.212) 2017-02-05 18:59
Szkoda. Wspaniały człowiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# A.O. (IP: 89.229.*.212) 2017-02-05 19:00
Szkoda. Wspaniały człowiek. Ciekawie, co mu dolega, że musiał zrezygnować przed zakończeniem roku szkolnego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obatel. (IP: 89.229.*.26) 2017-02-03 23:36
No i w p....u wylądował i cały misterny plan też w p.....u. Oby to lądowanie uruchomiło "procesor", może mały, ale chyba jest? Mam nadzieje, że jednak tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obatel. (IP: 89.229.*.26) 2017-02-03 22:55
Może i napisał, ale ilu to czytało? Gdzie "to coś" jest dostępne? Raczej literackiego Nobla za te dzieła nie dostanie. Solejukowa z Rancza, książkę napisała w jedną noc. I jeszcze ma pojęcie o filozofii, a Pan Sławomir to raczej "mędrol", niż filozof. Ani Słowacki, ani Mickiewicz to nie jest. Nie rozumiem co to za news. Wielkie wydarzenie w prowincjonalnym Mrągowie. A może przyłączyć Mrągowo do Warszawy, będzie jeszcze większa. Największa, może nawet większa od Tokio i Meksyku. Na pewno wzrośnie znaczenie Polski na Świecie. Wzrośnie znaczenie wszystkiego, nawet wpływu odejścia S. R. na dzieje literatury światowej. Jestem pod wrażeniem. Miłego dnia lub nocy, jak kto woli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marko (IP: 109.241.*.57) 2017-02-06 13:23
Jesteś idiotą. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tarantoga (IP: 83.6.*.161) 2017-02-03 17:54
Jako mąż swojej żony czuję się w obowiązku zdementować pogłoski jakoby M. Borys była nauczycielem matematyki. Kto jak kto, ale ja jestem chyba najbardziej predystynowany do stwierdzenia, że moja żona jest nauczycielką matematyki, a nie nauczycielem matematyki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Laska (IP: 94.254.*.42) 2017-02-04 19:04
Ale się w Panu humanista odezwał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 80.53.*.158) 2017-02-03 14:39
Niewielu o tym wie, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".

Bardziej po polsku chyba by było:
Niewielu wie o tym, że jest autorem dwóch książek „Kapliczka Brata Alberta”, a także "Rysy życia".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
2°C
deszcz ze śniegiem
1018 hPa
Noc
temp. 1°C
deszcz
1014 hPa
Jutro
temp. 4°C
deszcz
1010 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017