Najpiękniejsze arie z miłością w tle zagoszczą 11 lutego w naszym mieście. W Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbędzie się wieczór pełen najpiękniejszych melodii ze świata oper, operetek i musicali. Z przykrością informujemy, iż bilety na to niezwykłe wydarzenie zostały już wyprzedane.

Po raz pierwszy pojawili się w Mrągowie podczas Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO. Wydarzenie, które przyciągnęło do mrągowskiego amfiteatru rzesze fanów operowych arii zagoscił w naszym mieście w minionym 2016 roku. Artyści, których wtedy mieszkańcy Mrągowa oglądali na dużej scenie pojawią się ponownie 11 lutego w mrągowskim domu kultury. Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu walentynkowego, na którym usłyszymy operowe czy musicalowe hity w wykonaniu Katarzyny Zając-Caban (sopran) i Piotra Wołosza (bas). Solistom towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy, fortepian oraz balet.

Bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane!

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Ala (IP: 89.229.*.109) 2017-02-11 21:35
Piękny koncert,trochę za krótki.Wydawało się że dopiero się zaczął a już się kończy.
Bardzo podobała mi się Pani prowadząca tak pięknie te koncert,tak pięknymi słowami wprowadzała w następne arie i duety,mówiła a jakby śpiewała.Dzięku jęmy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
2°C
deszcz ze śniegiem
1018 hPa
Noc
temp. 1°C
deszcz
1014 hPa
Jutro
temp. 4°C
deszcz
1010 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017