W Mikołajkach, pod lodem na jeziorze Mikołajskim, zlokalizowano ciało mężczyzny. Wszytsko wskazuje, że może być to poszukiwany od kilku tygodni 43-letni Jarosław Gałach.

Dziś (23 stycznia), po godzinie 11.00, na plaży miejskiej w Mikołajkach ratownicy MOPR sprawdzali grubość lodu. Kilka metrów od brzegu, w pobliżu pomostów, zobaczyli, że pod lodem znajduje się ciało mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą być to zwłoki poszukiwanego 43-letniego Jarosława Gałacha. Wskazuje na to ubiór topielca. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Służby ustalają tożsamość mężczyzny oraz przesłuchują świadków.

Jarosław Gałach zaginął w sylwestrową noc. Ostatni raz widziany był 1 stycznia 2017 r. w nocy po godzinie 01.00. Wraz ze znajomymi przebywał wtedy w okolicy Hotelu Mikołajki przy alei Spacerowej w Mikołajkach.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2017-02-15 18:43
Sami specjaliści jak widać. Aż dziwne , że sami nie odnaleźli zaginionego. Woda w jeziorze nie zamarza do dna, ba, jezioro nie jest nieruchome.
Wszyscy są żadni sensacji ale najczęściej dochodzi do wypadku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktoś (IP: 195.117.*.190) 2017-01-28 18:54
Nigdy nie uwierzę że spacerowal sam...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 37.47.*.238) 2017-01-27 17:34
Jak czytam te komentarze głupio mądrych to nie wiem czy śmiać się czy płakać!!!
Oblodzony pomost w Sylwestra???
Było qrwa na plusie tępaki z oglodzonym mózgiem!!!
Sami na***ani byliście skoro Wam to umknęło!!!
A pani mądra co się wypowiada o naszej super policji pewnie zgarnęła za zdjęcia które opublikował szmatławiec!!!
Zamknij gębę kobieto bo bredzisz!!!
Uszanujcie tragedię rodziny bezmozgi!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kobkat (IP: 83.31.*.52) 2017-01-27 11:52
Ludzie wy nie macie pojęcia o czym gadacie. Facet spacerowal sam, był pod wpływem, pewnie stracił równowagę i wpadł do wody. Ciężko wydostać się z wody w tym stanie. Mogło być też tak że przy upadku uderzył się w głowę i stracił przytomność więc pozamiatane. Co do czynności policji. Zawsze wszyscy uważana że policja nic nie robi. Nic dziwnego takie czasy że wszystkim się tak wydaje a pojęcia o tej pracy najmniejszego nie mają. Gdyby czegoś zaniechali ukreciliby bata na własną dupe a nikt z nich tego nie chce. A jeśli ktoś zrobiłby to lepiej to zapraszamy policja ma nabory cały czas. Co do ciała które wypłynęło. Facet mógł wpaść w zupełnie innym miejscu. Woda się rusza prawa fizyki i przesuwa ciało. Mógł wpaść zupełnie gdzie indziej a wypłynął tam gdzie go znaleziono. Jeśli był wtedy lód tego nie wiem z pod lodu człowiek się nie wydostanie o własnych silach. Sama nie raz byłam przy wyciaganiu zwlok z pod lodu. Zawsze najlepiej za czyjeś błędy lub brak swojej uwagi wini się policję. Ale podkreślam mówią to ludzie o totalnej niewiedzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.248) 2017-01-27 21:30
A mogło być też tak że ktoś go w tą głowę uderzył i do tej wody wrzucił ...no ale nie...przecież w Mikołajkach to same zgony z przyczyn naturalnych bo przecież nie może być inaczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.248) 2017-01-27 20:11
Cytuję Kobkat:
Ludzie wy nie macie pojęcia o czym gadacie. Facet spacerowal sam, był pod wpływem, pewnie stracił równowagę i wpadł do wody. Ciężko wydostać się z wody w tym stanie. Mogło być też tak że przy upadku uderzył się w głowę i stracił przytomność więc pozamiatane. Co do czynności policji. Zawsze wszyscy uważana że policja nic nie robi. Nic dziwnego takie czasy że wszystkim się tak wydaje a pojęcia o tej pracy najmniejszego nie mają. Gdyby czegoś zaniechali ukreciliby bata na własną dupe a nikt z nich tego nie chce. A jeśli ktoś zrobiłby to lepiej to zapraszamy policja ma nabory cały czas. Co do ciała które wypłynęło. Facet mógł wpaść w zupełnie innym miejscu. Woda się rusza prawa fizyki i przesuwa ciało. Mógł wpaść zupełnie gdzie indziej a wypłynął tam gdzie go znaleziono. Jeśli był wtedy lód tego nie wiem z pod lodu człowiek się nie wydostanie o własnych silach. Sama nie raz byłam przy wyciaganiu zwlok z pod lodu. Zawsze najlepiej za czyjeś błędy lub brak swojej uwagi wini się policję. Ale podkreślam mówią to ludzie o totalnej niewiedzy.

A co zrobiła policja?szukała szukała i szukała...i gdyby nie detektyw wynajęty przez rodzinę raczej by go jeszcze długo nie znalazła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktoś (IP: 195.117.*.190) 2017-01-28 19:07
I tu się zgadzam...polic ja szukała i nie znalazla miała podpowiedzi od detektywa i też nic .najlepiej udać ze się pracuje nad sprawą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Galach (IP: 31.0.*.248) 2017-01-27 17:38
Niezła sumka wpadła za zdjecia pewnie
Szkoda ze na ludzkiej tragedii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# greg (IP: 46.169.*.89) 2017-01-27 23:02
Zdjęcie jak zdjęcie, jeśli się nie rozumie na czym polega ta praca to lepiej się nie wypowiadac. Czy zdjecie przedstawia jakies szczegoly czy tylko kawalek jeziora, lodke i kawalek plazy? Niezła sumka za zdjecie? bardzo dobry zart :D to nie Washington Post.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.248) 2017-01-28 08:44
Cytuję greg:
Zdjęcie jak zdjęcie, jeśli się nie rozumie na czym polega ta praca to lepiej się nie wypowiadac. Czy zdjecie przedstawia jakies szczegoly czy tylko kawalek jeziora, lodke i kawalek plazy? Niezła sumka za zdjecie? bardzo dobry zart :D to nie Washington Post.

Czytaj uważnie! Nie chodzi o te zdjęcie tylko o zdjęcia zwłok które Super Express kupił od kogoś kto był przy wydobyciu zwłok i opublikował w swoim szmatławcu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.248) 2017-01-27 17:18
Cytuję Kobkat:
Ludzie wy nie macie pojęcia o czym gadacie. Facet spacerowal sam, był pod wpływem, pewnie stracił równowagę i wpadł do wody. Ciężko wydostać się z wody w tym stanie. Mogło być też tak że przy upadku uderzył się w głowę i stracił przytomność więc pozamiatane. Co do czynności policji. Zawsze wszyscy uważana że policja nic nie robi. Nic dziwnego takie czasy że wszystkim się tak wydaje a pojęcia o tej pracy najmniejszego nie mają. Gdyby czegoś zaniechali ukreciliby bata na własną dupe a nikt z nich tego nie chce. A jeśli ktoś zrobiłby to lepiej to zapraszamy policja ma nabory cały czas. Co do ciała które wypłynęło. Facet mógł wpaść w zupełnie innym miejscu. Woda się rusza prawa fizyki i przesuwa ciało. Mógł wpaść zupełnie gdzie indziej a wypłynął tam gdzie go znaleziono. Jeśli był wtedy lód tego nie wiem z pod lodu człowiek się nie wydostanie o własnych silach. Sama nie raz byłam przy wyciaganiu zwlok z pod lodu. Zawsze najlepiej za czyjeś błędy lub brak swojej uwagi wini się policję. Ale podkreślam mówią to ludzie o totalnej niewiedzy.

A mogę wiedzieć skąd takie informacje i taka pewność?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.248) 2017-01-27 17:24
A spacerował nie sam ...tylko z "kolegami" gówno wiesz...chyba ze tam byłaś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.93) 2017-01-24 23:38
Cytuję Hej mazury.......:
.........wiadomo że jak się naje......... ł. I wracał kładą która może też była oblodzona to się wyp...ł i co tu gadać, mówiłam że wpłynie sam........ Proces gnilny w brzuszku swoje zrobił, a dalej to szkoda strzępić ryja. Kondolencje.

Puknij się w łeb...proces gnilny przy takim mrozie ktoś chyba niedouczony jest ...sam wypłynie nie miał jak wypłynąć bo tam płytko jest zastanawiające tylko jest to czemu nie znaleziono go wcześniej. ..może przez to ze ktoś zamknął furtkę na trzy spustu i nie bardzo chciał tam szukać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Harry (IP: 188.99.*.81) 2017-01-24 18:28
Wielu jest takich którzy po alkoholu się przewracają ,podnoszą się o własnych siłach i idą dalej,temu człowiekowi niestety nie było to dane,woda zrobiła swoje pozostawiając rodzinie żałobę,smutne to.Rodzinie składam kondolencję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 89.230.*.11) 2017-01-24 16:17
Tak mikołajki dbają o bezpieczeństwo wlasnie widac... brak slow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marko (IP: 164.127.*.67) 2017-01-24 08:43
policja robiła co w jej mocy ciągle siedzieli w Hotelu przeglądali monitoringi dwa razy używali sonaru także na plaży ale nie udało się znaleźć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# przyjaciel (IP: 37.248.*.1) 2017-01-24 09:08
Cytuję Gość:
Oby to byładnie prawda...

Co do bramki to mam odmienne zdanie bo w dniu kiedy rodzina i znajomi szukali Jarka bramka była zamknięta na trzy spusty. A wystarczyło zamknąć ja także w noc sylwestrową skoro większość ludzi świętuje nowy rok Cytuję Ktos:
A co mogą powiedzieć na to koledzy ? - jest im przykro że tak się to zakończyło. Akurat najmniej winy leży po ich stronie. Przecież Pan Jarosław był dorosłym człowiekiem. Nikt nie musiał pilnować go na każdym kroku.

Cytuję Marko:
policja robiła co w jej mocy ciągle siedzieli w Hotelu przeglądali monitoringi dwa razy używali sonaru także na plaży ale nie udało się znaleźć

Cytuję Marko:
policja robiła co w jej mocy ciągle siedzieli w Hotelu przeglądali monitoringi dwa razy używali sonaru także na plaży ale nie udało się znaleźć

Szkoda że tak późno wzięli się za robotę i że kilka metrów od pomostu tak ciężko było im przeszukać,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.93) 2017-01-24 08:57
Cytuję Marko:
policja robiła co w jej mocy ciągle siedzieli w Hotelu przeglądali monitoringi dwa razy używali sonaru także na plaży ale nie udało się znaleźć[/qu[quote name="Marko"]policja robiła co w jej mocy ciągle siedzieli w Hotelu przeglądali monitoringi dwa razy używali sonaru także na plaży ale nie udało się znaleźć

Brednie! Ale nie nam osądzać winę lub czyjąś prace ktoś inny to oceni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktos (IP: 94.254.*.148) 2017-01-24 07:47
Współczucia dla rodziny i bliskich. Moim zdaniem nie trzeba byc mega mądrym zeby nie zauwazyc ze cos nie gra. Przeciez skoro znaleziono go kilka metrow od pomostu to juz na drugi dzien zauwazono by czlowieka w wodzie. Przecież przez pare godzin jezioro nie zamarzlo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# #mikomiko (IP: 37.47.*.84) 2017-01-24 01:09
Jednej rzeczy nie rozumiem hotel nowy tyle popularnych osób by było a człowiek ginie pod czas nocy slwestrowej gdzie tam przemija sie kilkanaście osób. Gdzie są koledzy? Niby człowiek dorosły ale po alkoholu dużo sie dzieje. Trudno uwierzyc jak można zaginąć w Mikołajkach a jednak możliwe.. Brak słów na hotel i kolegów. Miejmy nadzieje że to jednak nie Pan Jarosław widzę że w niektórych miejscach pościągali już informacje dotyczące zaginięcie. Po mimo tego jestem bardzo dobrej myśli. A co do ludzi którzy tak naprawdę nic nie wiedzą na ten temat niech zajmą sie swoim życiem bo jutro będzie już 1000 innych wersji na ten temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# #mikomiko (IP: 37.47.*.84) 2017-01-24 01:12
*było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 80.254.*.67) 2017-01-23 23:22
Mordowani są ludzie a policja jak zwykle umywa ręce. Zabrońcie sprzedaży alkoholu to zaczną ginąć "ciemno było, latarnie słabo świecą i że nie widać lustra wody" ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 21:56
Cytuję mikołajczanin:
Pani Aldono. Bramka z terenu hotelu na plażę jest cały czas otwarta. Nie oszukujmy się. Alkohol sprawia, że ludzie się gubią, idą nieświadomie. Pan Jarosław trafił na plażę i wszedł na pomost, gdzie nie ma barierek. Tragiczny wypadek, niestety. Przypominam, że Irlandczyk, który utopił się w czerwcu na terenie hotelu również był pod wpływem alkoholu. Jego przyjaciela uratowano. Każdy z nas był kiedyś pod wpływem alkoholu i niejednemu urwał się po prostu film. O tragedii zadecydował przypadek. Po prostu to był wypadek, tragiczny w skutkach wypadek. Wyrazy współczucia

Oby to byładnie prawda...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 21:59
Była prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Janusz (IP: 5.172.*.187) 2017-01-23 19:13
Proponuję aby ktoś z rodziny lub jej pełnomocnik uczestniczył w sekcji zwłok, to jest bardzo istotne dla dalszego postępowania przygotowawczeg o. Trzeba zgłosić udział wcześniej w prokuraturze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewelina (IP: 94.254.*.148) 2017-01-23 18:07
Nie rozumiem jednego dlaczego na poczatku stycznia kiedy nie bylo lodu niczego i nikogo niebznaleziono? na nagraniu bylo widac z tego co czytalam ze wraca w strone hotelu jakim cudem znowu znalazl się nad jeziorem?a koledzy nie wiedzieli ze tam zostal?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Inne (IP: 213.199.*.14) 2017-01-23 23:05
To jest robota osób trzecich....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 94.254.*.59) 2017-01-27 08:00
i mnie sie tak wydaje , ale na ocene jest za wcześnie...bo dziwne że znajomi nie zainteresowali sie gdzie jest ich kolega,przeciez nie wszyscy byli upojeni alkoholem...zaw sze znajdzie sie osoba że pamięta że był ktoś jeszcze razem , i się z nimi bawił...współcz uje rodzinie ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wkurzona (IP: 37.248.*.72) 2017-01-23 18:37
Cytuję Ewelina:
Nie rozumiem jednego dlaczego na poczatku stycznia kiedy nie bylo lodu niczego i nikogo niebznaleziono?na nagraniu bylo widac z tego co czytalam ze wraca w strone hotelu jakim cudem znowu znalazl się nad jeziorem?a koledzy nie wiedzieli ze tam zostal?

No właśnie tak policja szukała!!!! Wszystko mówi samo za siebie, szukali aby nie znaleźć jak widać czekali aż ktoś za nich to zrobi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin (IP: 213.199.*.14) 2017-01-23 23:09
Tak szukali.... Policja to się boi takich poszukiwań żeby przypadkiem sami tak nie skończyli... Oni tylko rowerzystów szukają....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktosi (IP: 31.1.*.114) 2017-01-23 18:50
Cytuję Wkurzona:
No właśnie tak policja szukała!!!! Wszystko mówi samo za siebie, szukali aby nie znaleźć jak widać czekali aż ktoś za nich to zrobi.



Najprawdopodobn iej nie znaleźli bo ciało od razu idzie na dno...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 19:44
Sonar szuka na dnie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktosi (IP: 31.1.*.114) 2017-01-23 20:09
Ale sonar to tylko urządzenie,któr e też czasem zawodzi. Być może ciało się zmieściło ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 21:40
No ale chyba nie sprzęt najlepszej jakości i w tak płytkiej wodzie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ann (IP: 213.199.*.11) 2017-01-23 17:42
coś wiecej czyje te ciało znaleziono
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gościowa (IP: 188.146.*.101) 2017-01-23 17:11
a co na to koledzy,którzy zostawili go samego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# przyjaciel (IP: 37.248.*.1) 2017-01-24 09:11
Cytuję gościowa:
a co na to koledzy,którzy zostawili go samego?

Nikomu nie życzę takich kolegów.... Bawią się razem a potem zostawiają samego?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktosi (IP: 37.47.*.184) 2017-01-24 19:12
Cytuję przyjaciel:
Nikomu nie życzę takich kolegów.... Bawią się razem a potem zostawiają samego?????



Myślę że ten kto nie na tej sprawy nie powinien wypowiadać się ani na temat kolegów ani wogole na temat tej sprawy.
Koledzy kolegami, to nie był mały chlopiec którego należy pilnować. Niedługo padnie oskarżenie że to przez kolegów...
Nie, to nie przez kolegów. To nieostrożność w połączeniu z bezmyslnością i być może pechem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 5.172.*.110) 2017-01-25 23:17
Juz padło...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin (IP: 213.199.*.14) 2017-01-23 23:12
To raczej nie można nazwać kolegami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ktos (IP: 31.1.*.114) 2017-01-23 18:14
A co mogą powiedzieć na to koledzy ? - jest im przykro że tak się to zakończyło. Akurat najmniej winy leży po ich stronie. Przecież Pan Jarosław był dorosłym człowiekiem. Nikt nie musiał pilnować go na każdym kroku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 21:52
To się dopiero okaże
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sylwester (IP: 94.254.*.13) 2017-01-23 16:47
cienki lód na jeziorze , spacer , alkohol . co więcej ??? jedni wpadają pod samochód , wypadają z okna .. ludzie giną w różny sposób
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 17:48
W Sylwestra nie było lodu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aldona Gałach (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 15:15
Dojdziemy prawdy!!!przysi ęgam to !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mikołajczanin (IP: 89.231.*.18) 2017-01-23 21:31
Pani Aldono. Bramka z terenu hotelu na plażę jest cały czas otwarta. Nie oszukujmy się. Alkohol sprawia, że ludzie się gubią, idą nieświadomie. Pan Jarosław trafił na plażę i wszedł na pomost, gdzie nie ma barierek. Tragiczny wypadek, niestety. Przypominam, że Irlandczyk, który utopił się w czerwcu na terenie hotelu również był pod wpływem alkoholu. Jego przyjaciela uratowano. Każdy z nas był kiedyś pod wpływem alkoholu i niejednemu urwał się po prostu film. O tragedii zadecydował przypadek. Po prostu to był wypadek, tragiczny w skutkach wypadek. Wyrazy współczucia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Miejscowy (IP: 164.127.*.225) 2017-01-23 21:58
Więc coś trzeba z tym zrobić . Dlaczego przy innych obiektach nie dochodzi do tego rodzaju wydarzeń tylko tam ? Coś jest nie halo z bezpieczeństwem . Jeśli stawia się obiekt praktycznie na wodzie to i o tym trzeba myśleć. Imprezy na których alkohol leje się litrami ....i nieszczęście gotowe dla kogoś ,kto nie wie co się wokół niego dzieje .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gość (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 22:02
Cytuję Miejscowy:
Więc coś trzeba z tym zrobić . Dlaczego przy innych obiektach nie dochodzi do tego rodzaju wydarzeń tylko tam ? Coś jest nie halo z bezpieczeństwem . Jeśli stawia się obiekt praktycznie na wodzie to i o tym trzeba myśleć. Imprezy na których alkohol leje się litrami ....i nieszczęście gotowe dla kogoś ,kto nie wie co się wokół niego dzieje .

I czemu nie działa tam monitoring ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# M. (IP: 31.6.*.230) 2017-01-23 15:40
Wiara czyni cuda. Ja wierze , głęboko wierze że to nie Jarek!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Joanna (IP: 188.146.*.22) 2017-01-23 14:29
Przykre? To jest tragedia. Rodzina dowiedziała się o wszystkim z internetu! Żal i brak słów. Jak można pisać i publikowac takie informacje bez porozumienia z rodziną Jarka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JaG (IP: 83.24.*.228) 2017-01-23 14:50
Pewnie, lepiej żeby wszyscy tylko plotkowali i rozsiewali nieprawdziwe informacje. Na plażę zleciało się pełno osób i już zaczęto snuć domysły i zmyślać. Ludzie mają prawo do informacji, tym bardziej, że wcześniej media podawały komunikaty o poszukiwaniach. A że rodzina dowiedziała się o tym z internetu, to nic na to nie poradzimy. Zawsze jest tak, że najbardziej zainteresowani dowiadują się ostatni :( Apeluję o szacunek dla zmarłego i nie wypisywanie bzdurnych komentarzy. To nic nie pomoże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Miejscowy (IP: 164.127.*.225) 2017-01-23 13:46
Przykre ......Szczere kondolencje dla rodziny !!!
Jednak w tej tragicznej chwili zadać sobie trzeba pytanie ,co się dzieje w rejonie tego hotelu ??? W ubiegłym roku śmierć turysty z Irlandii ,teraz znów ? Po jakiej stronie leży wina ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kasia (IP: 31.135.*.164) 2017-01-23 21:15
po stronie hotelu lezy wina ze pijane osoby (ten z czerwca i teraz byli pijani) tona???? zenujace kto tak pisze,alkohol i jeszcze raz alkohol,nic wiecej i nie szukaj czlowieku to piszacy sensacji tam gdzie jej nie ma! lepij pomodl sie za te osoby, a nie tworzysz teorie niemajace potwierdzenua w rzeczywistosci i bedace tylko Twoimi, mylnymi przupuszczeniam i!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 77.114.*.162) 2017-01-23 13:58
Pewnie po stronie ofiar. Nieostrożność, brawura, alkohol... to najczęstsze przyczyny tragedii. Szkoda, że poszukiwania pana Jarka tak się zakończyły. Nadzieje umiera ostatnia :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Aldona Gałach (IP: 31.0.*.100) 2017-01-23 15:17
Cytuję gość:
Pewnie po stronie ofiar. Nieostrożność, brawura, alkohol... to najczęstsze przyczyny tragedii. Szkoda, że poszukiwania pana Jarka tak się zakończyły. Nadzieje umiera ostatnia :(

Nie koniecznie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# renia (IP: 94.254.*.138) 2017-01-23 13:56
Pomosty, przy których go znaleźli akurat nie należą do tego hotelu, tylko do miasta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mikołajczanin (IP: 83.9.*.199) 2017-01-23 15:09
Ale to hotelowa furtka wprowadziła go na plażę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
25°C
prawie bezchmurnie
1022 hPa
Noc
temp. 15°C
deszcz
1015 hPa
Jutro
temp. 24°C
deszcz
1012 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017
X Zamknij