Budextan Oficerska

O to, by nuda nie towarzyszyła semestralnej przerwie zadbały Mikołajki, Piecki i Sorkwity. Atrakcje na dwa tygodnie szkolnej laby przygotowało Centrum Kultury „Kłobuk”, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” oraz Świetlica w Warpunach

Warsztaty muzyczne z profesjonalnymi instruktorami oraz mnóstwo zabaw i zajęć rekreacyjnych. Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach zaprasza na ferie zimowe, które rozpoczynają się 23 stycznia.

Zajęcia zaczynają się codziennie od godziny 10.00. W tym czasie można skorzystać z oferty pracowni muzycznej, plastycznej, modelarskiej i przyjść na zajęcia rekreacyjne i sportowe. Miłośnicy fotografii, lub stawiający pierwsze kroki w tej dziedzinie powinni wybrać się na warsztaty fotograficzne. Z kolei pracownia ceramiczna prowadzi zajęcia w piątki od godz. 15.00 i soboty od godz. 10.00. Wirtualny świat Pracowni Orange zaprasza od godz. 14.00. Bogatą ofertę przygotowała też Biblioteka Publiczna w Mikołajkach oraz jej oddziały w Woźnicach i Baranowie. Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie.

 

Tradycją są też warsztaty muzyczne pod okiem profesjonalnych instruktorów. W tym roku w Centrum pojawią się: Marta FOKA Podobas (nauka śpiewu), Hania Hołek (nauka śpiewu), Maciek Magnuski (nauka gry na git.basowej), Daniel Kapustka (nauka gry na perkusji), Kacper Stolarczyk (nauka gry na gitarze). Warsztaty odbędą się w dniach 30.01 - 2.02. Spotkanie organizacyjne 30.01 o godz. 10:00. Przewidziany jest także koncert finałowy uczestników warsztatów, który odbędzie się 2 lutego o godz. 17.00.

W ramach dwutygodniowej przerwy od nauki „Pegaz” w Pieckach przygotował również coś dla najmłodszych. W tym roku dom kultury postawił na kosmiczne ferie, w których między innymi zajęcia plastyczne, taneczne czy integracyjne. Więcej dowiecie się z plakatu.

 

W gminie Sorkwity w tym roku przygotowano szereg zajęć w świetlicy wiejskiej w Warpunach. A tam na dzieci i młodzież czekają planszówki, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, projekcje bajek i zabawy na śniegu. Pełny program zajęć w Warunach znajdziecie na stronie Gminy Sorkwity - kliknij tutaj!

Zapraszamy także do skorzystania z propozycji MDK oraz CKiT

Ferie z MDK - kliknij!

Ferie z CKiT - kliknij!


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij