Mrągowscy policjanci poszukują 43-letniego Jarosława Gałacha, którego znajomi widzieli ostatni raz w noc Noworoczną – 01.01.2017 r. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, a także nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 1 stycznia 2017 r. w nocy po godzinie 01.00. Wraz ze znajomymi przebywał wtedy w okolicy Hotelu Mikołajki przy alei Spacerowej w Mikołajkach.  
Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 43-latek w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe koloru szarego, czarną kurtkę z zielonymi wstawkami przy zamkach.

Jarosław Gałach ma około 170 cm wzrostu, około 84 kg wagi, jest krępej budowy ciała i ma krótkie, blond włosy

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 43-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 89 741 92 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

Źródło: KPP Mrągowo

Słowa kluczowe:
poszukiwany policja Mrągowo na sygnale 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Hej mazury....... (IP: 37.47.*.58) 2017-01-11 09:20
Cytuję Hej mazury.......:
Wpłynie na wiosnę jak lód się stopi........ Ewę Tylman ani też wyłowili po 7 miesiącach to i ten się znajdzie.
ooo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 92.63.*.222) 2017-01-11 21:53
Może jeszcze chcesz coś napisać??????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hej mazury....... (IP: 37.47.*.58) 2017-01-12 14:20
Cytuję Ja:
Może jeszcze chcesz coś napisać??????

O skasowali wpis..... Komuś prawda się nie podoba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hej mazury....... (IP: 37.47.*.58) 2017-01-11 09:18
Wpłynie na wiosnę jak lód się stopi........ Ewę Tył ani też wyłowili po 7 miesiącach to i ten się znajdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 92.63.*.222) 2017-01-11 21:45
Hej mazury ....jak lód się stopi to ciebie woda pochłonie popier.....y żartownisiu. Życzę ci ....................................
Pozdrawiam .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ilona (IP: 83.6.*.68) 2017-01-06 00:48
Czy sa jakieś nowe informacje o Jarku?? na jakim etapie sa poszukiwania. czy ktoś coś wie na ten temat?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# O-KA (IP: 188.146.*.33) 2017-01-04 00:33
Co tu się dzieje? Nie widzicie dramatu sytuacji, tylko redakcyjne błędy?! Trochę serca people!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgosia (IP: 31.0.*.254) 2017-01-03 19:49
Jeszcze mragowo.wm musicie poprawić, bo też z bykiem napisali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NMR (IP: 89.229.*.129) 2017-01-03 18:52
A ten poprzedni odnalazł się ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Red (IP: 83.24.*.99) 2017-01-04 08:14
Tak, poprzedni odnaleziony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# rodzina (IP: 31.0.*.225) 2017-01-03 23:24
Jaki poprzedni ? Ktoś wcześniej zaginoł?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.182) 2017-01-03 17:19
O CO TU CHODZI?
O CZŁOWIEKA , KTÓRY ZAGINĄŁ!!!!!!
O POPRAWNĄ POLSZCZYZNĘ.
O WINIE. MILICYJI, KTÓRA NIGDY PISAĆ NIE UMIAŁA.
O WINIE REDAKCYJI, KTÓRA MA PRAWO, BO JEST TYLKO LOKALNĄ.
Pogubiłem się , nie ogarniam tego.
Przechodzę do artykułu następnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# opos (IP: 89.231.*.142) 2017-01-03 13:49
Zwracam uwagę szanownej KPP Mrągowo, że nazwiska w języku polskim podlegają deklinacji!!! Ba, odmieniają się nawet nazwiska obce! (Miller, -a, -owi itd.) Nieodmienność nazwisk dotyczy szczególnych przypadków (o osobliwym zakończeniu) do których trudno stosować polskie reguły gramatyki.
Wstyd!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2017-01-03 15:02
Ale chyba uwaga to do redakcji a nie do KPP Mrągowo? Zwracam uwagę szanownemu oposowi, że zadaniem policji nie jest redagowanie tekstów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# opos (IP: 89.231.*.142) 2017-01-03 14:33
Poprawione. Piękne dzięki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 217.245.*.183) 2017-01-03 13:10
Co sie dzieje w tym mieście, ostatnio same zaginięcia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gość (IP: 83.24.*.212) 2017-01-03 13:03
chyba znajomi powinni wiedzieć gdzie jest, człowiek nie znika tak sobie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
-3°C
zachmurzenie małe
1036 hPa
Noc
temp. -9°C
prawie bezchmurnie
1039 hPa
Jutro
temp. -4°C
prawie bezchmurnie
1042 hPa

Sonda

Czy popierasz reformę szkolnictwa zaproponowaną przez PiS?

Tak - 29.8%
Nie - 67.9%
Nie mam zdania - 2.2%

Głosów ogółem: 312
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 5, 2017