Tragicznie zakończyła się podróż pijanego 22-latka, który w pierwszy dzień świąt (26 grudnia) poruszał się po drodze krajowej nr 59 pomiędzy Mrągowem a Pieckami. Kierowane przez niego audi uderzyło w jadący przed nim pojazd, a następnie trafiło w drzewo. Nie przeżył pasażer audi, a pijany kierowca został zatrzymany. Miał 3 promile.

W niedzielę tuż przed godziną 21.00 mrągowski oficer dyżurny policji został zaalarmowany o wypadku do którego doszło na trasie Mrągowo-Piecki. We wskazane miejsce niezwłocznie pojechał patrol policji, straż pożarna i karetka pogotowia.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobowym audi, 22-letni mężczyzna podjął manewr wyprzedzania jadącej przed nim hondy. W trakcie tego manewru uderzył w jej tył. W wyniku czego honda obróciła się i wjechała do przydrożnego rowu.

Natomiast audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i wjechało w przydrożne drzewo. W audi podróżowało 3 mężczyzn. Jeden z nich mimo przeprowadzonej reanimacji zmarł na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że 22-latek, który kierował audi miał 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili również, że nigdy on nie miał prawa jazdy. Jego pasażer, który przeżył miał 1,6 promila.

Natomiast w hondzie podróżowało małżeństwo wraz z dwójką dzieci, oni na szczęści nie odnieśli poważnych obrażeń.

22-letni kierowca audi trafił do policyjnej celi i z pewnością spędzi tam więcej czasu. W tej chwili policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Mrągowo, red

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# rychu (IP: 185.124.*.41) 2017-01-03 11:37
do pudla z tym typem i na dozywocie. Zero tolerancji dla pijanych za kolkiem!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka (IP: 89.229.*.7) 2016-12-29 10:48
Patologia i tyle.Mając 3 promile wsiąść za kółko...Debil roku. Niech się cieszy ze rodzinie która jehala Honda nic się nie stało.. Mam nadzieje, ze trochę posiedzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alojzy (IP: 217.99.*.8) 2016-12-28 23:19
Tak czytam te komentarze i ręce opadają ile nienawiści waszych słowach i to większości która zna zapewne sprawcę tego wypadku i co wam to da jak jesteś taki mocny jeden z drugim to idźcie powiedzieć dla rodziny w/w chłopaka w twarz co sądzicie. A nie anonimowo się wypowiadacie i wylewacie pomyje . Czasu nikt nie cofnie pomodlić się trzeba za nich to im może teraz pomóc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Obiektywna (IP: 178.36.*.123) 2016-12-29 18:16
Trzeba ponosic konsekwencje za swoje czyny! nie ma litosci dla pijakow/morderc ów za kólkiem i to samo moge moge powiedziec w twarz jego rodzinie.Prze z takich jak on mogła zginac niewinna,porzad na rodzina.A co moze nagrode mu jeszcze przynac? bedzie miał wczasy za nasze podatki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# max (IP: 178.36.*.174) 2016-12-28 18:36
a mówił na siebie mistrzu , albo a co to mnie gówno obchodzi , masakra , niech odpowie za swój czyn nie pierwszy raz jechał pod wpływem alkoholu lecz miejmy nadzieje ostatni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 20:56
Super jesteś kolegą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.254) 2016-12-29 00:10
Tacy koledzy właśnie to ci najgorsi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# max (IP: 178.36.*.174) 2016-12-29 19:28
Cytuję Klaudia:
Tacy koledzy właśnie to ci najgorsi

a kto mówił że jestem jego kolega? ma to na co zapracował a ty dziewczyno się opamiętaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.203) 2016-12-28 14:41
Oby ta męda zgniła w pudle. Nie ma na takie coś wytłumaczenia a ty kobieto przejrzyj na oczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 15:20
Możesz wyrazić swoje zdanie ale po co od razu wyzwiska?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala (IP: 89.231.*.53) 2016-12-28 12:19
Klaudia ty nie powinnas tutaj komentarzy wstawiac tylko swoimi dziecmi sie zajac. Piszac tutaj pokazujesz ze sama jestes tez taka nie odpowiedzialna jak twoj partner.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S (IP: 37.248.*.251) 2016-12-28 16:25
Dokładnie. Niech zajmie się dziećmi i przestanie pisać komentarze bo to też przejaw patologii. Niestety widzę że to dziewczyna która by wybaczyla facetowi wszystko nawet gdyby skatował ją albo dzieci. "Przecież był pijany ja i tak go kocham" to niesamowite że w naszych czasach uchowała się jeszcze tak ogromna głupota przez którą cierpią niewinni ludzie w tym dzieci. PRZEJRZYJ NA OCZY DZIEWCZYNO ! OGARNIJ SIĘ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 17:05
Przecież nie pochwalam tego co zrobił. Zrobił bardzo źle. Tylko że nie mogę go potępiac teraz... Tylko wspierać. Przed nim lata więzienia. Zrozumcie choć tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pkm Patrycja (IP: 37.47.*.25) 2016-12-28 23:20
To co zrobił twój narzeczony nic nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Nie będę tu Ciebie obwiniać bo to nie twoja wina nie miałaś wplywu na to , ale z tego co słyszałam jemu grozi dożywocie.I to nie ssłyszałam od ludzi z boku tylko od wyższej rangi a kogo mam na myśli to już pisać chyba nie muszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lena (IP: 37.47.*.39) 2016-12-28 11:37
Straszna tragedia dla obu rodzin........a le najstraszniejsz e jest to ze że jechał po pijanemu nie pierwszy i nie ostatni ....az strach wyjechac na droge niewiadomo kiedy spotkamy szemranego kierowcy....... .....żal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xx (IP: 37.47.*.196) 2016-12-28 11:32
Nie ma żadnego wytłumaczenia dla zachowania sprawcy tego wypadku! Mogłem być to ja i moja rodzina. Stanowcze NIE dla pseudo kierowców! Kierowcą jest ten kto ma uprawnienia i odpowiedzialnoś ć. Tu jej nie było!
Co tu tłumaczyć ludziom że nieumyślnie! Nie mam prawka na tira to za jego kółko się nie pakuje. Proste!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ona (IP: 90.216.*.87) 2016-12-28 11:09
Przykre jest że ojciec zostawia kobietę i dzieci sama i idzie chlac. Oczywiście wychodząc z domu bylntrzezwy,ale poszedł pić,upił się,zasnąć, obudzili go i pojechał.. nic tego nie tłumaczy. Jest dorosły,wiedzia ł co robi.. większość z nas była pijana ale żeby w takim stanie jechać?? Totalna bezmyślność i nie odpowiedzialnoś ć... mogły niewinne dzieci zginąć :( nie ma usprawiedliwien ia na takie czyny..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xxx (IP: 77.113.*.0) 2016-12-28 10:34
Nie żal mi tego kierowcy, jak i ludzi co z nim jechali. Całe szczęście, że rodzina z Hondy jest cala i zdrowa....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jechac_z_nimi (IP: 31.135.*.103) 2016-12-28 09:50
myślę co czuje rodzina jadąca w hondzie, która przez tego kretyna zjechała do rowu, bo ich mi bardziej szkoda niż jełopa co pije i zabija
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 10:40
Zabija... Zrobił to nie umyślnie. Nie k....a specjalnie. Mi też szkoda tej rodziny. Ale napewno nie będę obojętna na to wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka (IP: 89.229.*.7) 2016-12-28 11:24
Cytuję Klaudia:
Zabija... Zrobił to nie umyślnie. Nie k....a specjalnie. Mi też szkoda tej rodziny. Ale napewno nie będę obojętna na to wszystko

Trzeba było myśleć o tym jak wychodził z domu pijany. Teraz nie dziw się ze ludzie widzą również krew na Twoich rękach. Równie dobrze to mógł zginąć Twój partner, co wtedy powiedzialabys dzieciom ? Masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 11:36
Skąd miałam wiedzieć co się stanie?? Że wysiądzie za kółko i że zdarzy się taka tragedia. Nie obwiniajcie mnie bo nie jestem jasnowidz. Gdybym wiedziała to bym poszła stanęła przed tym samochodem to musieli by mnie przejechać żeby jechać dalej. Zrozumcie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianka (IP: 89.229.*.7) 2016-12-28 13:21
Zresztą, winny w szczególności jest Twój facet i to on odpowie, Ty tego nie zrobiłaś, ale odbije się to również na Tobie i dzieciach. Z tego wszystkiego tylko dzieci mi (chyba) szkoda. A czemu chyba ? Miec takiego tatusia ? Hmm.. Nie wiem czy nie lepsze jest to, ze nie bedzie ich wychowywał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jechac_z_nimi (IP: 31.135.*.103) 2016-12-28 09:47
kur#a tępaki... nic tylko:
jak nam jest teraz ciężko,
jak ty byś się zachował na naszym miejscu,
jak to my cierpimy, a komentarze tak bardzoo bolą ;(
Się jeb@ne, głupie kretynki po zawodówce ( nie skończonej ), zastanówcie nad tym co rodzina zabitego czuje, a nie tylko MY i MY. Wy akurat cały CH#J sie tu liczycie..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-28 10:38
Tępy może jesteś ty. My się hu..j liczymy??? Akurat bardzo się liczymy. Je...nym kretynem może jesteś ty pisząc takie rzeczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# E.... (IP: 89.229.*.248) 2016-12-28 00:32
Kobieto!!!
Czy zastanowiłaś się, ze w wyniku nieodpowiedzial nego postępowania TWOJE dzieci mogły już nigdy ojca nie zobaczyć. Piszesz, że nie będą go widywać - ale on żyje, Ofiara wypadku (bez względu na wiek) też była czyimś ojcem, mężem, czy bratem.
Nikt w tych komentarzach nie wspomniał - dlaczego w naszym społeczeństwie jest ciche przyzwolenie na jazdę bez prawa jazdy, a szczególnie jazdę w stanie wskazującym "na spożycie". Każdy kto wiedział i nie reagował, że sprawca tego wypadku jeździł bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu powinien mieć wyrzuty sumienia. Może wtedy będzie mniej tego typu tragedii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Racjonalny (IP: 37.248.*.255) 2016-12-28 00:22
W najnizszym wymiarze kary dostanie 8 lat..jesli nie mial wczesniej wyroku za jazde po pijaku, jesli mial to dostaje 12 lat. Okolicznosci lagodzacych brak..pograza go drugi samochod w ktorym byla rodzina z dziecmi wiec pewnie dostanie 10 lat, do tego juz jest zrujnowany finansowo bo sredniej klasy adwokat rodziny z hondy go zje. Juz teraz za kazde leczenie poszkodowanych placi z wlasnej kieszeni takie weszlo prawo. Sam koszt zlamania reki bez ubezpieczenia to 6 tys.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.163) 2016-12-27 21:51
Chce napisać małe sprostowanie bo wyszła afera że ja wiedziałam że jedzie a nic nie zrobiłam... Nie to nie jest tak. Nie pozwoliła bym mu na to gdybym wiedziała. Nie byłam świadkiem tego że jechał. W nerwach i przypływie emocji pisałam szybko aby każdemu odpisać na komentarz. Owszem byłam świadkiem ale nie tego co się wydarzyło. Chodziło mi konkretnie o to że nie raz byłam świadkiem jak ten pan namawiał go żeby go gdzieś zawieść czy podjechać do sklepu. Jak mówił jak jest ciemno to on nie widzi. On się nie zgadzał. Ja mu na to nie pozwalałam. Wystarczyło że popatrzyłam na niego i odmawiał. Tu wyszedł stąd i poszedł do taty. Tam pili. We trójkę. Dzwonił jego tata i mówił że śpi bo wypił. Potem dostaliśmy telefon o wypadku. Obudził go ten pan i namawiał by pojechali do sklepu a że tu wszystko było zamknięte to wybrali się do Mrągowa. Nic go nie tłumaczy... Mógł odmówić kolejny raz. Nie wiem ze mając tyle promili jak on wogóle jechał. Nie wiem czy był świadomy tego co robi. Ludzie jesteśmy rodziną i nie miło się czyta te komentarze. Proszę o to by to się już skończyło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Czytelniczka (IP: 89.231.*.30) 2016-12-28 17:01
Klaudia, chcesz zeby to się skończyło. nie odpisuj.po prostu. Nie śmiem twierdzić, że nie przeżywasz swojej tragedii, ale nie tłumacz się. Niestety twój partner jest winny i niestety nikt oprócz ciebie nie stanie w jego obronie. Ludzie gadali i beda gadać. taka ich natura. nie wymuszaj, żeby tobie i rodzinie sprawcy współczuli, bo tego nie zrobią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hubert (IP: 31.0.*.107) 2016-12-27 22:06
Nie miło czyta się komentarze a nie milej jeszcze stoi się na cmentarzu i opłakuje swojego bliskiego do śmierci której doprowadził pijany małolat nie mający za grosz rozumu,, ale on był nie świadomy, bo wzbudził go właściciel pojazdu " - Klaudio ogarnij się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hubert (IP: 31.0.*.107) 2016-12-27 21:46
,, Klaudio" twój narzeczony zabił niewinnego człowieka jak również mógł zabić 4-osobową rodzinę, która jechała i przestań gadać, że został wybudzony i był nieświadomy swoich czynów i teraz takie głupie gadanie, że właściciel pojazdu prosił go cały dzień żeby jechał. Pomyśl tylko, gdyby w tym niewinnym pojeździe była dwójka twoich dzieci, którym ledwo udało się ujść z życiem inaczej byś to komentowała . Bez żadnych wątpliwości sprawca tego tej katastrofy powinien być skazany na dożywocie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# TOMASZ (IP: 46.215.*.20) 2016-12-27 20:58
Bogu dzięki że uczestnikom hondy nic się nie stało,przykro że ludzie lekceważą jazde po pijanemu,kierow ca musi ponieść kare i żyć z tym do końca życia,cholerny alkohol jle przez niego nieszczęść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# A (IP: 37.248.*.61) 2016-12-27 20:07
Skoro tyłu z Was włącznie z Klaudia wiedziało,że ten chłopak jeździ bez uprawnień,jeźdz i pod wpływem,czemu nie zareagowaliście wcześniej. Dlaczego nikt nie wziął do ręki telefonu i nie zadzwonił na policję a dziś tak łatwo po przez ten sam telefon pisze komentarze w większości bez sensu. Można było reagować wcześniej,dziś jest za późno, mleko się rozlało. Także darujcie sobie wasze puste słowa. Mogliście się wykazać wcześniej,ale zabrakło wam jaj.żeby interweniować,a dziś jesteście tacy uczciwi. A ty Klaudia,skoro widziałaś co twój chłopak robił,powinnaś w pierwszej kolejności zareagować,i tu daje Tobie najwięcej winy,Twoja reakcja mogła zapobiec tragedii. Ale leżącego się nie kopie. Szkoda,że my Polacy wyciągamy wnioski za późno. Twoja miłość do tego chłopaka nie tłumaczy twojego postępowania. Także zastanówcie się co piszecie,ten chłopak i tak sobie i innym zepsuł życie,ale wielu z Was,z tego co tu wyczytałem mogło tej tragedii zapobiec,bo widzieliście jakim człowiekiem te Szymon jest. Zastanówcie się czy warto podnieść kamień,a co dopiero nim rzucić w kogokolwiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nadia (IP: 188.146.*.22) 2016-12-27 19:42
Kierowca audi powinien do końca życia ciężko pracować na rzecz skarbu państwa pod ciągłą kontrolą policji za wjechanie w prawidłowo jadący samochód nie posiadając prawa jazdy i mając 3 promile alkoholu w organizmie ,to na prawdę nie jest mało !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dddd (IP: 94.254.*.115) 2016-12-27 19:39
To nie normalne żeby go bronić a jak by zginęli ludzie co jechali Honda albo inni bo kilku pijaczkow chciało se wypić i poszaleć ja też chcę spokojnie czasami gdzieś pojechać i nie martwić się że jakiś pijany jdiota na mnie wpadnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Natalia (IP: 85.199.*.80) 2016-12-27 19:22
Hahahhahahahha ale się uśmiałam :D Klaudia jest dobrą matką, dzieci są zadbane i doglądane bardzo dobrze. A to, że pod namową Szymon pojechał to inna sprawa. Te wyzwiska są niepotrzebne ludzie. Wy wiecie kim jest Klaudia czy Szymon ale ona nie wie kim Wy jesteście. Macie przewagę w tej kwestii i Was to cieszy. Ale za to ja wiem co sobą przedstawiacie : idiotów. Wyzywać kobietę? Jedno ciśnie mi się na usta ale się powstrzymam bo trzeba reprezontwowac wyższy poziom słownictwa niż takie ubogie : kur... To że go broni to niech sb broni. Wy nie macie prawa złego słowa na nią powiedzieć. Nie było jej przy tym. Nie mogła powstrzymać tego. Nie jedna panna czy pan wypowiadająca się tu na forum jest gorsza niż myśli, sami siebie przedstawiacie jako dupowłazy... wtykając nos w czyjś tyłek tylko po to by pokpić z czyjegoś nieszczęścia... pozdrawia ciocia Klaudii. I dawać czekam na hejty za to że zostawiłam tak cudownego męża. BTW tez z Piecek xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# O (IP: 37.47.*.7) 2016-12-27 18:00
Ta dziewczyna nic nie zrobiła tylko jej chłopak a wy ja tu oczerniacie i wyzywacie Jagby była najgorsza ludzie stuknijcie sie w głowę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxxx (IP: 37.47.*.164) 2016-12-27 19:13
Cytuję O:
Ta dziewczyna nic nie zrobiła tylko jej chłopak a wy ja tu oczerniacie i wyzywacie Jagby była najgorsza ludzie stuknijcie sie w głowę

To po co się udziela i pisze te głupie komentarze a później pretensje do każdego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wanda (IP: 94.251.*.112) 2016-12-27 17:44
Pijesz nie jedz ... Prosta zasada po alku sie nie jeździ każdy to wie ze moze doprowadzić to wlasnie do tego co sie stało ... Kara musi byc nie ma litości dla pijanych kierowców
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ochotnik (IP: 91.94.*.18) 2016-12-27 16:42
Claudia ogarnij sie !! Ojciec twojego dziecka jest zabójcą zero wyrozumiałości dla delikwenta proste..Patola 100% szkoda klikać....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 17:38
Nie macie serca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 83.6.*.235) 2016-12-27 17:39
Mamy i używamy go zgodnie z naturą... Do pompowania krwi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 16:39
Masz rację. Nie znają mnie a już zrobili ze mnie najgorszą. Każdy pisze jak by był ideałem. Ja też nie jestem idealna ale nie dam sobie wmówić że jestem pijaczką i złą matką. Staram się być jak najlepszą matką. A te komentarze były przykre. Ciekawe jak by to było jakby ktoś był na moim miejscu. Martwił się i przeżywał. Nie wiedzą niektórzy co czuję. Jak to bardzo boli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxxx (IP: 37.47.*.164) 2016-12-27 19:15
To martw się w ciszy i spokoju a nie na forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ochotnik (IP: 91.94.*.18) 2016-12-27 16:34
Wszystkiego najgorszego dla kierowcy !! Zero skruchy !! 25 lat wczasów państwowych.. To i tak mało..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# O (IP: 37.47.*.7) 2016-12-27 16:28
Takie powiedzenie jest "kozak w necie [cenzura] w świecie" tu piszecie takie rzeczy i nie chcecie przyznać kto to pisze (anonimowi) ciekawa jestem czy w realu tez byście tak mówili przy tej dziewczynie, bardzo mnie to zastanawia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda (IP: 94.254.*.122) 2016-12-27 16:35
Proszę zobaczyć na fb tam nie jest tak anonimowo a również można trochę poczytać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# O (IP: 37.47.*.7) 2016-12-27 16:26
Nie wiem czy słyszeliście cos takiego, ale najpierw patrzy se na siebie później na kogoś, nie jestem pewna czy u was w życiu jest tak idealnie jak mówienie, opamiętajcie sie ludzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# O (IP: 37.47.*.7) 2016-12-27 16:24
Ludzie zajmijcie sie swoim życiem, a nie wpierdalacie sie do czyjegoś bo to juz sie robi patologiczne. Nie rozumiem jak można być takimi "śmieciami" i upokarzać to dziewczynę, nic złego nie zrobiła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 16:29
Dziękuję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 79.185.*.229) 2016-12-27 16:29
To niech sie zamknie i przyjmie do wiadomosci że jej facet po pijaku zabił człowieka a nie go broni bo on nie winny i nie chciał.Chciał i pojechał jest morderca i tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 16:40
Nie mów żebym się zamknęła bo nie wiesz jak to boli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna (IP: 217.245.*.239) 2016-12-27 16:05
Ty tez nie nazywasz sie Klaudia tylko Justyna kobieto sprawcy wypadku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 16:20
O ty lepiej wiesz jak ja się nazywam? Heh Justyna to siostra. Odczepcie się już wszyscy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 15:59
Jesteście teraz wszyscy tacy mądrzy bo możecie pisać anonimowo!!! Jeśli ktoś coś ma do mnie jak ci tu poniżej to niech się pod komentarzem podpisze imieniem i nazwiskiem jak tacy wszyscy mądrzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 195.136.*.110) 2016-12-27 16:02
Welcome to the Internet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktos (IP: 37.47.*.189) 2016-12-27 15:11
Tragedia dla rodziny chłopaka który zginął. Wiadomo kto to był? A rodzina z hondy to miejscowi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudiatm (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 15:54
Ten człowiek który zginął to facet który miał 60 lat!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# goska (IP: 89.229.*.205) 2016-12-27 20:12
Facet miał 60 lat i ?? Zginą nie żyje , w aucie w które uderzył pijany sprawca wypadku były niewinne dzieci ich ojciec jechał prawidłowo pomimo to mogli zginąć przez nieodpowiedzial nego gowniarza który wszedł do auta po pijaku nie jestem mściwa ale życzę mu 25 lat więzienia aby nigdy więcej nie popełnił takiego błędu
Przez takich kierowców giną niewinni ludzie nie ma dla takich usprawiedliwien ia !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ktos (IP: 37.47.*.189) 2016-12-27 15:57
Podobno kierowca jechał ze swoim ojcem i kolegą i ten kolega zginął...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 195.136.*.110) 2016-12-27 15:10
Gość jest pełnoletni. Wsiadł pijany za kółko więc na nic tłumaczenie że został namówiony. Kto wsiada pijany za kółko? a skoro już wsiadł to bardzo prawdopodobne że zdarzało mu się to już wcześniej.
Teraz ma kumpla na sumieniu więc może zmądrzeje.
Prawo jest takie a nie inne, więc kara musi zostać wymierzona.
Całe szczęście że tej rodzinie się nic nie stało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol (IP: 37.47.*.29) 2016-12-27 15:10
Kto to jechał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxxx (IP: 37.47.*.164) 2016-12-27 14:57
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia na fb o razu widać że to cwaniaczek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.229.*.73) 2016-12-27 15:10
Cytuję xxxx:
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia na fb o razu widać że to cwaniaczek

Jak sie nazywa??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 14:56
Niech administrator strony usunie nasze dane osobowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anna (IP: 217.245.*.239) 2016-12-27 16:07
Wszyscy juz i tak wiedza kim jesteście
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nie ważne (IP: 31.0.*.84) 2016-12-27 13:46
Jo tam jo zalezy z ktorej strony bys stal z tego zdarzenia i kogo z nich 3 jestes rodziną. To nie moja sprawa ale po co az tyle tych kom niech każdy zajmnie sie swoim zyciem a ci zaplaca za swoje winy. Najbardziej mi szkoda rodziny Hondy i tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nie ważne (IP: 31.0.*.84) 2016-12-27 13:25
Ludzie którzy byli tam najlepiej wiedza a ci co sie mądrzy to niech lepiej uważa na swoje dzieci i w swojej skurze bo sie pastwicie a sam pewnie jeździsz albo ci sie zdazylo albo sie zdazy nawet po piwie i co wtedy my bedziemy ciebie oczerniac a ja wspulczuje rodzinie a winny jest pasażer w 100% a kierowca w50 bo zeby pasazer nie dal mu auta to by nigdzie nie pojechal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# człowiek (IP: 83.9.*.2) 2016-12-27 13:33
Cytuję Nie ważne:
Ludzie którzy byli tam najlepiej wiedza a ci co sie mądrzy to niech lepiej uważa na swoje dzieci i w swojej skurze bo sie pastwicie a sam pewnie jeździsz albo ci sie zdazylo albo sie zdazy nawet po piwie i co wtedy my bedziemy ciebie oczerniac a ja wspulczuje rodzinie a winny jest pasażer w 100% a kierowca w50 bo zeby pasazer nie dal mu auta to by nigdzie nie pojechal



Pomyśl zanim napiszesz... alkohol kur... winny? Czlowieku to jest chlopak 22 lata, nie raz jezdzil bez prawka i to p spożyciu . Oni nie tylko pije ale robi takze gorsze zeczy. nie wybielaj go bo kur... zycia pasazera nie wrocisz..malo tego idioto w drugim aucie byly dzieci! hah dawal mu klucze dlatego zginal?No kur.. nie wierzę jaki idiotyzm.... fajnie byloby Ci jak by S... zginal Ci na swieta,Tobie i Klaudi? nie bylo cie tak kur.. to nie sciemniaj hah ze alkohol...ze zmarly sam sie o to prosiil..pan na dole pisal jak go prowadzili. dam se reke bciac ze tak bylo ..akurat moj chlopak na nich natrafil ...odpinali akumulator... pasazera wyciagnac nie omgli poniewaz byl w nogach od pasazera z przodu wrecz kur...wykrzywio ny! dla kierowcy nic pasazer z tylu ktory wlecial w przedniego mial tylko kur.... leb rozj.... ludzie ledwo stali! a gdzie jeszcze drugie alto w ktorym byly dzieci ..niech [cenzura] zginie w pierdlu! za swoja bezmyslnosc.... przez takich frajerow gina niewinni ludzie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 217.99.*.215) 2016-12-27 13:32
Kup sobie koło i jeb...j się w czoło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiesiek (IP: 31.135.*.102) 2016-12-27 13:18
Idiota....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Matii (IP: 94.254.*.241) 2016-12-27 13:11
Patola
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# onka (IP: 87.204.*.137) 2016-12-27 13:08
Pijany czy nie fakt jest taki że winny i odpowiada za swoje czyny. Czy człowiek pod wpływem alkoholu nie myśli??? Myśli .. Mógł odmówić. Sory jestem pijany.To jego wybór chyba ze miał nóż go gardła przyłożony . Odpowiedzialnoś ci za grosz.. Pozabijałby Bogu ducha winnych ludzi.. Przeżyłam już taki wypadek w ktorym jedna osoba i jej nieodpowiedzial ność spowodowała nie mały karambol w ktorym życie mogło stracić 8 osób. Zginęła tylko sprawczyni 26 letnia matka 2 letniej dziewczynki której zachciało się poszaleć sportowym samochodem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tajny (IP: 94.254.*.140) 2016-12-27 13:04
skoro narzeczona bylaś swiadkiem to czemu go nie powstrzymalas? drugim pasazerem byl ojciec kierowcy,dlacze go pozwolil synowi kierowac skoro wiedzial ze nie ma prawka i jest pijany? sam go namawial do jazdy bo mu malo bylo picia...teraz zobaczy syna za kratami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:24
Właśnie mam żal do niego!!! Za to że pozwolił mu usiąść za kierownicę!!! Mam... Ale co mam z tej chwili zrobić??? Zostałam sama z dwójką dzieci. Martwię się o niego. Proszę zrozumcie to wszyscy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:19
Wyszedł rano z domu i był trzeźwy!!! Przecież nie chodziłam za nim! Ludzie zrozumcie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S (IP: 77.114.*.160) 2016-12-27 12:56
skąd ten kierujący ? jak się nazywa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:06
A co cie to obchodzi!!!! Nie interesuj się kto to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# S (IP: 77.114.*.160) 2016-12-27 13:15
zajmij się tymi biednymi dziećmi dziewczyno a nie odpisywaniem na komentarze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:42
Moje dzieci mają w tej chwili opiekę. Żebym ja mogła się z miarę możliwości otrząsnąć z tego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ka (IP: 89.229.*.166) 2016-12-27 12:41
Co za degenerat:/ krew sie gotuje i noz w kieszeni otwiera jak słyszy sie ze gowniarz bez doświadczenia nawalony wsiada za kółko!! Jeszcze go bronicie?!! Opamiętajcie sie to porażka! Zgnije w pierdlu ale to nie przywróci zycia! Co on w tej pustej glowie miał ze pijany za kluczyki sie brał! Gdzie tacy sir lęgną!:/ zmieszać z błotem i zadeptać://
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxxx (IP: 37.47.*.164) 2016-12-27 12:41
Jak nazywa się kierowca tego audi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 12:46
A co cie to obchodzi?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Xxxx (IP: 46.134.*.10) 2016-12-27 12:32
Dobrze mu tak zasłużył sobie na to !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jolo (IP: 94.254.*.73) 2016-12-27 12:11
Selekcja naturalna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przemek (IP: 94.197.*.6) 2016-12-27 12:03
Jeśli kierowca był by mądry to by nie pojechał uważam ze pijany się nie wsiada do samochodu mogli wybrać taxowke zamiast prowadzić samemu to jest żałosne 22 lata ma dzieci kobietę która kocha nie pomyślał wiesz co klaudia bardzo współczuję ale twój facet niestety ale jest debilem powinien posiedzieć parę lat i zapłacić rodzinie . Wiem ze zaden pieniądz nie zwróci życia .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gghfhv (IP: 31.135.*.100) 2016-12-27 11:49
Czytaj jego pierwsza że zmarł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# *** (IP: 89.229.*.133) 2016-12-27 11:30
To przeżył ten pasażer czy nie?nagłówek mówi że nie a w tekście jest napisane że przeżył
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewa (IP: 176.221.*.137) 2016-12-27 11:43
jest przecież napisane, że w audi podróżowało 3 mężczyzn,jeden przeżył a drugi nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Somebody (IP: 89.102.*.108) 2016-12-27 11:38
Tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem:
"W audi podróżowało 3 mężczyzn. Jeden z nich mimo przeprowadzonej reanimacji zmarł na miejscu."
I wszystko jasne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Małgosia (IP: 83.14.*.210) 2016-12-27 10:59
Niestety czasem dużo nie trzeba. Kierowca na pewno teraz bardzo żałuje, ale czasu nie cofnie. Taka jest młodość, człowiek nie myśli o konsekwencjach. W tym wypadku jest o wiele więcej pokrzywdzonych. Chłopak wsiadł po alkoholu za kierownicę, a dlaczego nikt go nie powstrzymał? Co zrobić, żeby takich sytuacji uniknąć? Edukować? Karać? Trzeba się wspólnie zastanowić, a nie szykanować. Kierowca poniesie karę pozbawienia wolności, a odpowiedzialnoś ć za śmierć innej osoby i wyrzuty sumienia to chyba jeszcze większa kara. Najbardziej jednak szkoda jest rodzin tych trzech chłopaków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 12:23
Pani jedna dodała normalny komentarz. Dziękuję. Nie chce by go ludzie właśnie szykanowali. Kocham go mimo tego co się stało. Mamy dzieci a takie przykre komentarze jeszcze bardziej dołujące. Jest nam przykro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ???? (IP: 5.60.*.130) 2016-12-27 12:28
Jest nam przykro? Co ty kobieto piszeesz!! Przykro to może byc komuś jak drugiej osobie zdechnie kot. Nie rób ze swojego faceta ofiary tego wypadku, bo on jest sprawcą! Nie zakłamuj rzeczywistości i zmierz się z konsekwencjami działania, a nie wybielasz sprawcę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.229.*.73) 2016-12-27 10:48
Po uszkodzeniach pojazdu pasażer musiał miec dużego pecha żeby zginąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Widz (IP: 89.229.*.137) 2016-12-27 10:47
Ja pierd..przez takiego debila mogli zginąć niewinni ludzie!!! Brak wyobraźni!!! [cenzura] wsiadajac po alkoholu daleko się nie zajedzie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 11:41
Ani ja jako jego narzeczona ani rodzina nie życzy sobie takich komentarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# My (IP: 89.231.*.44) 2016-12-27 13:09
My mieliśmy farta ze udalo mu sie nas ominąć. Prawie na nas wjechal. Gdzie rozum. Narzeczona powinna wziac go za fraki i zamknac w pokoju. To nie koncert życzeń. Bo nie zasluguje na żaden szacunek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:26
Nie jestem dość silna... Zresztą jak chciał wyjść to i tak by wyszedł!!! Nikt nie mógł przewidzieć że stanie się tragedia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:26
Nie jestem dość silna... Zresztą jak chciał wyjść to i tak by wyszedł!!! Nikt nie mógł przewidzieć że stanie się tragedia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Świadek (IP: 212.91.*.71) 2016-12-27 11:54
Cytuję Klaudia:
Ani ja jako jego narzeczona ani rodzina nie życzy sobie takich komentarzy.

Gratuluję wyboru narzeczonego. Cóż za odpowiedzialny człowiek. Powinni go teraz za zabójstwo z premedytacją sądzić, bo wiedział że wychlał i zaraz ktoś zginie. Nie życzysz sobie komentarzy? To ja Ci skomentuje. Gdybym przejeżdżał w tamtym miejscu 5 minut wcześniej to możliwe że ja bym się nadział na tego mordercę. W imieniu ludzi odpowiedzialnyc h nie życzę sobie aby ten zabójca kiedykowiek wyszedł na wolność. A ty się lepiej zastanów czy z tym mordercą chcesz życie wiązać bo może i Ciebie kiedyś zabije.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 12:04
On był nie świadomy tego co robi. Jak każdy człowiek po alkoholu. Nie rozumiecie ze on spał i został obudzona. A w takim stanie człowiek ma odwagę i robi głupoty. Ale jest dobrym człowiekiem. Dobrym ojcem. Nie oskarżajcie go. Nie wiedział w swoim stanie co robi. A pan który dał mu kluczyki namawiał go do jazdy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# opos (IP: 89.231.*.142) 2016-12-27 13:07
Klaudia, to nie są oskarżenia bezpodstawne. 22-latek, który zamiast świętować z narzeczoną i dziećmi, nawala się do nieprzytomności , siada za kierownicą i zabija ludzi!!! Dasz radę z tego złożyć dobrego człowieka i ojca?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:30
Wiem że to oskarżenia poważne. Wiem. Ale dla mnie jest dobrym człowiekiem mimo tego co się stało. Nie zrobił tego specjalnie. Sumienie gryzie go na pewno strasznie ale co wy byście zrobili na moim miejscu ? Nie potrafię zostawic go teraz samemu sobie. Będę go wspierać i odwiedzać mimo wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ka (IP: 89.229.*.166) 2016-12-27 12:45
Haha ty widzę taki sam poziom inteligencji masz jak ten Morderca..! To co to za dobry ojciec i facet jak upija sie do stanu ze nie wie co robi! Dnoooooo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 13:01
Kocham go... I tak będę go k...a bronić!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# o pomste (IP: 89.229.*.30) 2016-12-28 22:39
Zastanow sie dziewczyno ! On jest dobrym ojcem!!?? i jest dobry dla Ciebie ??? Zamiast swietowac ... nawet pić i potem spac w domu koles jedzie do Mragowa szukac alkoholu ! Po co ? Zeby dalej zalac sie do nieprzytomnosci . Zabija czlowieka a Ty sie go usprawiedliwias z .... tylko to nasze podatki ida na utrzymanie alkoholikow w pace. Powinien byc skazany na 25 lat ciezkich robot !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Świadek (IP: 212.91.*.71) 2016-12-27 12:10
Ok, nie będę się wyżywał na Tobie bo on pewnie tego nie przeczyta. Zrozum reakcję ludzi. Zabił człowieka a mógł zabić całą bogu winną rodzinę. Ich szczęście że wjechali do rowu a nie nadziali się na drzewo. Co to za argument że nie był świadomy? To jest śmieszne. Jakbyś jechała sobie z dziećmi i jakiś inny pijak nieomal by Was nie pozabijał, Twoich dzieci i odpowiedzialneg o narzeczonego, to inaczej byś śpiewała.
Trochę pokory.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klaudia (IP: 37.47.*.185) 2016-12-27 12:28
Co byś zrobił na moim miejscu? Też byś bronił swojego bliskiego. Był nie świadomy jak każdy człowiek pijany. Zrozum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 217.99.*.215) 2016-12-27 13:02
Ale był świadomy jak pił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Heniek (IP: 94.254.*.4) 2016-12-27 10:31
Takiego to do pierdla na 30 lat min
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# o pomste (IP: 89.229.*.30) 2016-12-28 22:41
ciezkie prace a nie wiezienie. Bedzie lezal przed TV i wymadrzal sie z podobnymi sobie "rzezimienieszk ami". Wierzy ktos z was w resocjalizacje tego typa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
20°C
zachmurzenie umiarkowane
1031 hPa
Noc
temp. 9°C
zachmurzenie umiarkowane
1034 hPa
Jutro
temp. 18°C
zachmurzenie umiarkowane
1034 hPa

Sonda

Jakie macie plany na wakacyjny urlop?

Wybieram się na zagraniczne wczasy - 16.8%
Spędzę urlop na Mazurach - 27.7%
Spędzę urlop w innym regionie Polski - 18.5%
Nie planuję wakacyjnego urlopu - 35.3%

Głosów ogółem: 119
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: lipiec 13, 2017
X Zamknij