Od czwartku 20 grudnia Zespół Oświatowo-Sportowy Baza Mrągowo może się pochwalić nowym autem. Do szkoły trafił dziewięcioosobowy Ford Custom, który będzie służył do przewozu uczniów zawodników szkół mistrzostwa sportowego w Mrągowie na zgrupowania, konsultacje sportowe oraz regaty odbywające się w Polsce i za granicą kraju.

Samochód Ford Custom, 2,0 TDCi Euro 6, został zakupiony ze środków Powiatu Mrągowskiego, Gminy Miejskiej Mrągowo oraz Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

– Dziękujemy serdecznie Staroście Powiatu Mrągowskiego Panu Antoniemu Karasiowi, Burmistrz Mrągowa Pani Otolii Siemieniec, zawsze życzliwemu naszej szkole, Marszałkowi Województwa Warmińsko – Mazurskiego Panu Gustawowi Markowi Brzezin oraz wszystkim radnym z tych trzech samorządów – mówi Regina Tołkowicz, dyrektor ZOS Baza Mrągowo. – Dziękujemy za okazane nam wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy uczniom zawodnikom szkół mistrzostwa sportowego w Mrągowie. Głęboko wierzymy, ze okazana nam pomoc przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych naszych zawodników w kraju, Europie i świecie.

Słowa kluczowe:
Mrągowo Baza Mrągowo nowy samochód 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij