Poranek na drogach był wyjątkowo trudny. Na drodze Mrągowo-Kętrzyn doszło do dwóch kolizji, okoliczności jednej z nich były wyjątkowo nietypowe, bowiem samochód straży pożarnej uderzył w karetkę.

Około 5:50 pomiędzy Mrągowem a Szestnem, tuż za Parkiem Słowackiego kierowca skody fabia wpadł w poślizg, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd. Jak informuje Dorota Kulig, oficer prasowy mrągowskiej Komendy Powiatowej Policji, kierowca i trzej pasażerowie trafili do szpitala, gdzie przeszli badania i nie było konieczności ich hospitalizacji.

Tuż po pierwszej kolizji, doszło do kolejnej, do której także przyczyniły się wyjątkowo trudne warunki na drodze. Padający w nocy deszcz spowodował gołoledź. Kierowca jadącego do wypadku wozu strażackiego z mrągowskiej komendy straży pożarnej wpadł w poślizg i uderzył w stojącą karetkę z mrągowskiego szpitala oraz stojącego obok volkswagena golfa. W tym zdarzeniu nie było rannych, ale straty materialne są niestety spore.

Okoliczności obu zdarzeń wyjaśniają policjanci. Droga na odcinku Mrągowo – Szestno była zablokowana przez 3 godziny. Obecnie jest już przejezdna.

red

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Obywatel (IP: 31.135.*.123) 2016-12-19 18:03
Oj nieładnie ktoś cenzuruje i usuwa komentarze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gadżet (IP: 94.254.*.93) 2016-12-19 12:48
Jak chcecie zdać na prawo jazdy to do straży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# WWW (IP: 37.47.*.211) 2016-12-18 17:10
Ciekawe kto za golfa zaplaci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Www (IP: 37.47.*.150) 2016-12-19 07:49
Właśnie kierowca golfa chciał pomoc a został poszkodowany razem z samochodem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Crafter (IP: 176.221.*.194) 2016-12-18 14:23
A taki byl ladny, nieniecki ;)
Tak na powaznie: szkoda wozu bo to nowy nabytek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymon (IP: 83.6.*.253) 2016-12-18 14:02
Taka informacja do wszystkich którzy się z tego śmieją. To że niewychamowali to nie jest do końca ich wina ponieważ wóz którym jechali waży około 12 ton z czego 2 tony to woda i gdy oni gwałtownie zachamowali 2 tony wody ich pchalo do przodu. A więc pozdrawiam tych gałganów którzy się śmieją ze straży. Bo niejednemu z Was uratowali wam dupe. Jestem ciekaw czy wy byście wychamowali z 2 tonami wody .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sab (IP: 89.229.*.134) 2016-12-19 10:21
Niestety nie masz racji,ciekawe czy strażak kierujący dostał mandat za "niedostosowani e prędkości do warunków panujących na drodze"_cywilny kierowca dostałby pewnie 500 mandatu ,a pewnie byłby oskarżony za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym-
Więc myślę że się GRUBO mylisz.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jon (IP: 83.24.*.216) 2016-12-20 09:27
Strażak nie dostał mandatu ponieważ w danej chwili poruszal się pojazdem uprzywilejowany m co wiaze sie z tym ze prędkość na drodze czy znaki zbytnio go nie dotyczą a tylko i wyłącznie jego wlasna rozwaga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Strażak SAM (IP: 89.229.*.245) 2016-12-18 17:14
To akurat specjalisto był GCBA, czyli miał 6 ton wody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jam (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:54
hahaha pojechali strazakowi samemu-chciał błysnąć i...dupa......h ihi, nie dziwie sie ze jest SAM...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# młodszy (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:51
Strażak sam ty mądralo byłeś tam? czy ze zdjecia wywnoskowałeś bystrzaku że to cięzki i ma napewno 6 ton wody, do nauki!!!wiadram i mierzyłeś?heheh e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ech... (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:48
następny mądry- GCBA mógł mieć też 5 ton wody, że ciężki to nie znaczy ze zawsz ma 6 ton...miszczu.. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oni (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:55
Tyż prowda...ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# racja!!!! Ech... (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:49
Racja!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oooo (IP: 83.9.*.25) 2016-12-18 14:41
Prawda.!:) niestety większość toczlewa. Przecież stratak tez jest człowiekiem i tak naprawdę przeważnie to oni nam dupe ratują! Może Ci się wydawać se jesteś najlepszym kierowca bo masz długo prawo jazdy jednak życie pisze różne scenariusze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ka (IP: 89.229.*.166) 2016-12-18 13:42
Ha!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
13°C
deszcz
1002 hPa
Noc
temp. 3°C
deszcz
1005 hPa
Jutro
temp. 9°C
pochmurno
1012 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017