Poranek na drogach był wyjątkowo trudny. Na drodze Mrągowo-Kętrzyn doszło do dwóch kolizji, okoliczności jednej z nich były wyjątkowo nietypowe, bowiem samochód straży pożarnej uderzył w karetkę.

Około 5:50 pomiędzy Mrągowem a Szestnem, tuż za Parkiem Słowackiego kierowca skody fabia wpadł w poślizg, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd. Jak informuje Dorota Kulig, oficer prasowy mrągowskiej Komendy Powiatowej Policji, kierowca i trzej pasażerowie trafili do szpitala, gdzie przeszli badania i nie było konieczności ich hospitalizacji.

Tuż po pierwszej kolizji, doszło do kolejnej, do której także przyczyniły się wyjątkowo trudne warunki na drodze. Padający w nocy deszcz spowodował gołoledź. Kierowca jadącego do wypadku wozu strażackiego z mrągowskiej komendy straży pożarnej wpadł w poślizg i uderzył w stojącą karetkę z mrągowskiego szpitala oraz stojącego obok volkswagena golfa. W tym zdarzeniu nie było rannych, ale straty materialne są niestety spore.

Okoliczności obu zdarzeń wyjaśniają policjanci. Droga na odcinku Mrągowo – Szestno była zablokowana przez 3 godziny. Obecnie jest już przejezdna.

red


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Obywatel (IP: 31.135.*.123) 2016-12-19 18:03
Oj nieładnie ktoś cenzuruje i usuwa komentarze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# gadżet (IP: 94.254.*.93) 2016-12-19 12:48
Jak chcecie zdać na prawo jazdy to do straży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# WWW (IP: 37.47.*.211) 2016-12-18 17:10
Ciekawe kto za golfa zaplaci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Www (IP: 37.47.*.150) 2016-12-19 07:49
Właśnie kierowca golfa chciał pomoc a został poszkodowany razem z samochodem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Crafter (IP: 176.221.*.194) 2016-12-18 14:23
A taki byl ladny, nieniecki ;)
Tak na powaznie: szkoda wozu bo to nowy nabytek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szymon (IP: 83.6.*.253) 2016-12-18 14:02
Taka informacja do wszystkich którzy się z tego śmieją. To że niewychamowali to nie jest do końca ich wina ponieważ wóz którym jechali waży około 12 ton z czego 2 tony to woda i gdy oni gwałtownie zachamowali 2 tony wody ich pchalo do przodu. A więc pozdrawiam tych gałganów którzy się śmieją ze straży. Bo niejednemu z Was uratowali wam dupe. Jestem ciekaw czy wy byście wychamowali z 2 tonami wody .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sab (IP: 89.229.*.134) 2016-12-19 10:21
Niestety nie masz racji,ciekawe czy strażak kierujący dostał mandat za "niedostosowani e prędkości do warunków panujących na drodze"_cywilny kierowca dostałby pewnie 500 mandatu ,a pewnie byłby oskarżony za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym-
Więc myślę że się GRUBO mylisz.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jon (IP: 83.24.*.216) 2016-12-20 09:27
Strażak nie dostał mandatu ponieważ w danej chwili poruszal się pojazdem uprzywilejowany m co wiaze sie z tym ze prędkość na drodze czy znaki zbytnio go nie dotyczą a tylko i wyłącznie jego wlasna rozwaga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Strażak SAM (IP: 89.229.*.245) 2016-12-18 17:14
To akurat specjalisto był GCBA, czyli miał 6 ton wody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jam (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:54
hahaha pojechali strazakowi samemu-chciał błysnąć i...dupa......h ihi, nie dziwie sie ze jest SAM...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# młodszy (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:51
Strażak sam ty mądralo byłeś tam? czy ze zdjecia wywnoskowałeś bystrzaku że to cięzki i ma napewno 6 ton wody, do nauki!!!wiadram i mierzyłeś?heheh e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ech... (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:48
następny mądry- GCBA mógł mieć też 5 ton wody, że ciężki to nie znaczy ze zawsz ma 6 ton...miszczu.. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oni (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:55
Tyż prowda...ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# racja!!!! Ech... (IP: 212.244.*.110) 2016-12-18 17:49
Racja!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oooo (IP: 83.9.*.25) 2016-12-18 14:41
Prawda.!:) niestety większość toczlewa. Przecież stratak tez jest człowiekiem i tak naprawdę przeważnie to oni nam dupe ratują! Może Ci się wydawać se jesteś najlepszym kierowca bo masz długo prawo jazdy jednak życie pisze różne scenariusze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ka (IP: 89.229.*.166) 2016-12-18 13:42
Ha!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
-3°C
zachmurzenie małe
1036 hPa
Noc
temp. -9°C
prawie bezchmurnie
1039 hPa
Jutro
temp. -4°C
prawie bezchmurnie
1042 hPa

Sonda

Czy popierasz reformę szkolnictwa zaproponowaną przez PiS?

Tak - 29.8%
Nie - 67.9%
Nie mam zdania - 2.2%

Głosów ogółem: 312
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 5, 2017