Reprezentant z naszego miasta awansował do finałowych zmagań Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Karol Dejlidko, uczeń Zespół Szkół nr 2, będzie reprezentował Mrągowo na początku marca 2017 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Na początku grudnia w wielu miastach w całej Polsce odbył się II etap IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do walki o finał stanęli najlepsi młodzi logistycy wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Na uczestników II etapu czekało 25 pytań wielokrotnego wyboru m.in. z  transportu ponadgabarytowego, kodów kreskowych, co-packingu czy koncepcji Lean Production, na co uczniowie mieli 75 minut.

- Bardzo się cieszę, że Karol awansował do wielkiego finału. To czwarty reprezentant naszej szkoły w ostatnim, najważniejszym etapie olimpiady. Sukces jest o tyle większy, że Karol jest dopiero w trzeciej klasie technikum. Pokazuje to tylko, jak dobrze przygotowywani są uczniowie już od początku swojej przygody z logistyką - mówi Katarzyna Krawczyk nauczyciel przedmiotów logistycznych z Zespołu Szkół nr 2. - Muszę powiedzieć, że stopień trudności olimpiady z roku na rok wzrasta, ale cieszę się, że Karol jest tak zmotywowany i ambitny, że żadna przeszkoda nie stanie mu na drodze, poradzi sobie z nią logistycznie. Jestem dobrej myśli.

Karol Dejlidko, uczeń Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie awansował do wielkiego finału. O bezpłatne studia w WSL, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, Karol powalczy 3 marca 2017 roku. Zwycięzcę poznamy już 13 marca, gdzie zostaną ogłoszone wyniki III finałowego etapu. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie się 31 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, która jest organizatorem konkursu.

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij